Connect with us

Life

Kaip vyrai iš lėto bet užtikrintai užmuša savo žmonų meilę

Santykiuose reikia vertinti vienas kitą.

Kodėl išyra šeimos? Juk vestuvių metu priešais altorių visada (arba beveik visada) stovi du mylintys žmonės, nuoširdžiai pasiruošę gyventi meilėje ir santarvėje.

Tačiau meilė yra toks dalykas, kurio neįpilsi į butelį, neužkimši, ir negalėsi ramiai gyventi, žinodamas, kad ji niekur nedings. Skyrybų atveju kaltos abi pusės. Bet dabar, palikime įprastinį šabloną ir tiesiog paprastai ir aiškiai pakalbėkime apie štai ką:

Kaip netyčia vyras sugriauna šeimą ir žudo savo žmoną.

  1. Dėmesio stoka

Dėmesys moteriai – tai jos deguonis, jos maistas. Netgi jei jūsų diena buvo sunki, jums nieks netrukdo apkabinti žmoną ir tiesiog taip pastovėti. Jei nėra jėgų pasakyti, kad ji labai gera ir jūs ją labai mylite. Jūs to nedarote? Ji nusprendžia, kad ji jums nereikalinga. Jai nesvarbu, kad jūs tai turite mintyse. Nėra jos atžvilgiu veiksmų, parodančių jūsų jausmus, vadinasi peilis jau paleistas.

  1. Pagyrimų trūkumas

Moterys giria savo vyrus, nes žino, kaip jiems tai svarbu. Bet ir joms reikalingi pagyrimai. Už skanius kotletus, už tai, kad ji suspėjo su vaiku „prašokti“ iš muzikos mokyklos iki piko valandų, už tai, kad ji protinga, išmintinga, mylinti, puiki lovoje arba tiesiog nuostabi žmona.

  1. Romantikos trūkumas

Prisimenate, kaip buvo pradžioje? Gėlės, dainos, skambant gitarai, mažytės staigmenos, laukimas laiptinėje. O šia tema prisimenu anekdotą:

Reklama

Nusprendė bobutė su dieduku prisiminti savo pirmąjį pasimatymą, susitikti kaip jaunystėje.

Na, diedukas pasipuošė, gėlyčių priskynė, stovi sutartoje vietoje. Valandą laukia šaltyje, dvi stovi šaltyje, tris laukia – bobutė neatėjo. Pagaliau sušalo diedukas iki kaulų gilumos, įeina į namus, o žmona sukaitusi nuo šilumos, sėdi ant pečiaus. Diedukas šaukia: „tai ko tu neatėjai?“. O bobutė ir sako: „O manęs mamytė neišleido“.

Tokie dalykai maitina moterį, jie pripildo ją energija ir priverčia patikėti, kad jūsų santykiai gyvi. Nuo romantikos moterys pražysta. Neleiskite rutinai suėsti jūsų nei po 5, nei po 15, nei po 30 metų.

  1. Daug kritikos

Kritika būna konstruktyvi ir destruktyvi. Tai štai: netgi teisinga kritika, bet dideliame kiekyje, veikia moterį griaunančiai. Įtariu, kad ankstyvose santykių stadijose jūs taip nesikabinėjot prie jos. Žinot, ką padarys jūsų kritika? Ne, geriau nebus. Ji sunaikins moters sveiką savivertę, o jus pavers tironu. Ir tai jau peilis į nugarą!

  1. Palyginimas

Pasakykite teisybę, ar jums patiks, jei jūsų žmona pradės jus lyginti su kitais vyrais? Pasakys, kad jos viršininko figūra geresnė, o kaimynas visų galų meistras, ne taip, kaip jūs. Lygindami žmoną su kitomis moterimis, jūs sakote: „Tu jų fone nelabai gerai atrodai. Jos man labiau patinka, negu tu.“ Tai jau šūvis į jūsų meilės, šeimos, santykių galvą. Gal jūs ir netyčia mestelėjote tokią frazę, bet ji gali sužeisti visam gyvenimui.

P.S. Ir svarbiausiaMeilėtai baimė įskaudinti, pasakyti blogą žodį, pažeminti mylimą žmogų. O jei šeimą kurti ne dėl meilės, tada kam gi visa tai?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 + 14 =

Life

Vaikystės skonis

Kas nesiilgi vaikystės maisto? Mes, pavyzdžiui, tokių nepažįstam! Nors kažką, bet norisi susigrąžinti iš tų laikų. Ledus, arba duoną, arba kokį nors močiutės patiekalą! Mūsų atranka kaip tik apie tai. Prisiminkime viską, kas taip miela buvo mums ir mūsų skrandžiams. Juk teigiamos emocijos ir prisiminimai daro mūsų gyvenimą tik geresnį!

  1. Aš vienas užaugau su šituo? )

2. Irgi mėgote vaikystėje?

3. Močiutė pasistengė )

4. Patys skaniausi ledai! )

5. Ir tegu visas pasaulis palaukia

6. Geriausia, kas buvo )

Reklama

7. Geriausi pusryčiai

8. Norėtumėt dabar? )

9.Ne visi supras )

10. Močiutė parodė, ir prasidėjo

11.Originali „vakarienė“ )

Continue Reading

Life

Šie dvyniai gimė suaugusiomis galvomis. Pažvelkite į mažylius po 2 metų!

Žemai lenkiame galvas prieš gydytojus! Tai stebuklas!

Siamo dvynių gimimas laikomas labai retu reiškiniu. Tai nutinka maždaug vienu atveju iš 200 000.

Ir labai dažnai nutinka, kad Siamo dvyniai neišgyvena.  Iki 50 procentų tokių naujagimių gimsta negyvi ir tik 25 procentams pavyksta išgyventi, atėjus į šį pasaulį.

Dvynės Erin ir Ebė Delani gimė 2016 metų vasarą. Daugumoje atvejų, jei dvyniai turi nuosavus organus, nepriklausomą kraujo ir nervų sistemą, šiuolaikinė medicina sugeba juos atskirti ir suteikti galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą.

Erin ir Ebės atveju atskyrimas buvo gan problematiškas – dvynės turėjo bendrus kaukolės kaulus.

 

Žinoma, be operacijos, apie normalų gyvenimą negalėjo būti ir kalbos. Bet atskyrimo operacija buvo labai rizikinga, ir galėjo baigtis nesėkme vienam , o gal ir abiem vaikams.

Pagaliau unikali ir sudėtingiausia Siamo dvynių su bendra galva atskyrimo operacija buvo atlikta Filadelfijos vaikų ligoninėje.

Prireikė visos komandos aukštos kokybės chirurgų ir specialistų 11-os valandų kruopščiausiai operacijai – vaikų atskyrimui, didžiulio kraujavimo ir pooperacinių komplikacijų išvengimui. Laimei, gydytojų ir medicinos personalo meistriškumo ir puikių įgūdžių dėka, mergytės buvo sėkmingai atskirtos.

Reklama

„Nežiūrint į tai, ką joms teko išgyventi, jos labai laimingos mergytės“, – papasakojo mama Hezer Delani.

Praėjus penkiems mėnesiams po operacijos, dvynukės iškeliavo namo. Ten jos jau galėjo pradėti savo naują gyvenimą ir augti, gaunant visą tėvų ir namiškių rūpestį ir meilę.

Hezer žodžiais tariant, abi mergytės vystosi gerai.

„Jos nebijo žmonių,“- pasakė ji. „Nuostabu, kokios jos drąsios po viso to, ką joms teko iškęsti“.

Tik ką gimusios, mergytės turėjo prisitaikyti prie jų tuometinės būklės. Kiekviena sesuo viską jautė, kas vyko su antrąja.

Dabar Erin gali sėdėti, o Ebė išmoko apsiversti. Joms teko sunkūs išbandymai, bet dvynės pasirodė besančios labai stiprios ir atkaklios, todėl dabar turi naują galimybę gyventi!

Akivaizdu, kad viso to nebūtų be stebuklingo ir neįsivaizduojamo gydytojų darbo ir dvynių tėvų palaikymo. Pasidalinkite šia istorija, kad neįtikėtina Eirin ir Ebės istorija įkvėptų ir kitus žmones.

Continue Reading

Life

„Tegu dabar kremta nagus!” Storuliukė, kurią vestuvių išvakarėse pametė jaunikis, pasikeitė radikaliai, jos neįmanoma atpažinti

Kai tebuvo likę 9 mėnesiai iki vestuvių, 24-erių metų Džen Atkin paliko jaunikis. Iš pradžių mergina buvo įsitikinusi, kad niekas ir niekada jos daugiau nepamils. Bet visgi ji nusprendė nesiskandinti savęs gailėjimosi jūroje, o kardinaliai pasikeisti. Šiandien ji yra šimteriopai laimingesnė, negu kada nors anksčiau.

Džen svėrė 110 kg. Šis skaičius ją begaliniai slėgė. Bet per 2 metus jai pavyko sublogti iki 50 kg ir pasikeisti drabužių dydį iš 22 į 10!

Su šia figūra Džen jaučiasi kur kas labiau savimi pasitikinti. Ir ji vėl sutiko savo meilę…

Štai ką sako mergina: „ Savo buvusiajam aš linkiu viso kuo geriausio. Bet ir tikiuosi, kad jis pasigailės dėl savo sprendimo palikti mane. Aš netgi nesu įsitikinusi, ar jis galėtų mane pažinti gatvėje. Kai mes išsiskyrėme, manyje skambėjo tuštuma, bet šiandien aš suprantu, kad mūsų išsiskyrimas – tai mano naujo gyvenimo pradžia“.

Kaip pasakoja Džen, su savo buvusiu vaikinu Tomu ji turėjo pirmus tikrus santykius. „Aš stebėjausi, kad kažkas nori su manim susitikinėti. Juk mano išmatavimai buvo labai tolimi nuo normos. Aš valgiau didžiules porcijas makaronų, picos ir neįsivaizduojamo dydžio šokolado plyteles.“

Išeigines dienas pora leido namuose, apsirydami greituoju maistu. Kuo daugiau laiko jie buvo kartu, tuo greičiau mergina priaugo svorio.

Reklama

110 kilogramų Džen vis dar atrodė laimingas žmogus. Bet ji visada norėjo numesti svorio. „Per kiekvieną savo gimtadienį aš sugalvodavau vieną ir tą patį norą – sulieknėti.“

Beveik po metų sužieduotuvių pora išsiskyrė. Džen verkė kelias savaites. „Buvau stora ir galvojau, kad daugiau į mane niekas nepasižiūrės“.

Bet greitu laiku mergina nusprendė keistis. Ji nuėjo į treniruoklių salę. Ir dar Džen apribojo savo racioną: 1500 kalorijų per dieną.

Praėjus 7 mėnesiams nuo skyrybų Džen vėl įsimylėjo. Tai buvo jos mokyklos draugas – Krisas Vilkinsonas.

 „Mums su Tomu kažko trūko santykiuose. Ir jis, ir aš tą tuštumą pakeisdavome maistu. Dabar aš su Krisu. Ir man daugiau nieko nebereikia“.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending