Connect with us

Įdomybės

Katė — pavojingiausias žvėris žemėje. Ir mes jums pateiksime video-įrodymą!

Baisiausiais ir pavojingiausiais žvėrimis priimta laikyti ernį ir bitėdį barsuką.

Nežiūrint į nedidelį ūgį, tigrai, liūtai ir kiti plėšrūnai vengia turėti su jais reikalų. Bet, pasirodo, kaip pamatysite šiame filmuke, yra ir baisesnių žvėrių. Ir tai yra katės!

Tos pačios mielosios, pūkuotosios naminės augintinės, kurias visi taip myli. To įrodymas – filmukas, kurį nufilmavo turistai. Krokodilas išlipo į krantą, kur jam buvo paruoštos vaišės – mėsos gabalai. Spėkite, kas nepabijojo  ir bandė jį nuvaryti šalin?

Reklama

Teisingai – katinas! Jis ėmė mušti savo naguota letenėle krokodilą per nasrus ir visai nebijojo, kad tas bet kurią sekundę gali jam tą letenėlę nukasti. Kaip nebūtų keista, krokodilas nusprendė nesusidėti su tuo plėšiku.

O štai ir dar vienas įrodymas! Katė susitiko su kobra. Kaip jūs manote, kas iš jų puolė pirmas? Katė! Kobra nuo netikėtumo apstulbo ir sustingo, bijojo net pajudėti. Tiesa, kuo pasibaigė šis susitikimas, nežinia, tikimės, kad drąsiai katytei viskas gerai.

Vis dar abejojate, kad katė – pats pavojingiausias žvėris? Tada įsijunkite šį filmuką ir įsitikinkite!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen − 13 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending