Connect with us

Įdomybės

Keit Midlton „modelio praeitis“ ir ta pati suknelė, kuri „padarė“ ją hercogiene

Apie princo Viljamo ir Keit Midlton meilės istoriją kalbama jau apie 15 metų. Ji prasidėjo nuo paprastos draugystės. Jaunystėje kiekvienas iš jų turėjo kitų partnerių, tačiau yra vienas atvejis Kembridžo hercogo ir hercogienės biografijoje, kuris jų santykius pastūmėjo prie altoriaus.

2001 metais Keit ir Viljamas buvo St. Andrews universiteto studentais, kuriame mokėsi dailės istorijos. Šiek tiek vėliau princas pakeitė savo specializaciją į geografinius mokslus – jis apginė diplominį darbą tema „Koralų rifai“. Keit liko ištikima savo pomėgiams ir interesams, o būtent, Viktorijos laikų fotomeno istorijai.

Pasirodo, kad apie šį gyvenimo laikotarpį ji prisimena daug geriau, nei apie studijų metus Marlboro koledže. Įdomus atvejis įvyko su hercogiene Skandinavijos ture 2018 m. pradžioje. Tuomet Midlton lankėsi Osle HartvingNissen mokykloje ir netyčia prasitarė bei papasakojo mokiniams apie tai, kad mokėsi fiziką ir chemiją ir šioje srityje padarė didelę pažangą. Tačiau laiku susitvardė ir pasitaisė, sakydama, kad pirmuoju mokomuoju dalyku buvo biologija.

Jaunystėje Midlton nebuvo labai stilinga, į kurią laikui bėgant pavirto, bet studentų miestelyje ji buvo laikoma gana patrauklia mergina. Ji daug dėmesio skyrė mokslams, taip pat lankė įvairias sporto šakas – tai lengvoji atletika, plaukiojimas, tenisas, savo jėgas išbandė ledo ritulyje.

Jai patiko ir įprastos studentų pramogos. Keit buvo labai artima su savo seserimi Pippa ir jos drauge leisdavo laisvalaikį ne tik vakarėliuose, bet ir vykdavo į sportinius bei kitus renginius.

Viljamas buvo laikomas vienu iš patraukliausių universiteto jaunikiu. Kalbama apie tai, kad kai kurios studentės, kai tik jos sužinojo apie tai, kad šiame universitete mokysis princas Viljamas, iš anksto nusipirko vestuvines sukneles ateičiai. Duodamas žiniasklaidai interviu, sosto įpėdinis viską greitai pastatė į savo vietas. Jis pasakė, kad puikiai jaučia ir žino, kaip atpažinti, kai kas nors nori pasinaudoti jo statusu arba padėtimi.

Nepaisant to, jo įstojimas į St. Andrews universitetą, buvo jo pirmas žingsnis prie altoriaus. Draugystė su Keit truko ilgai – gandai apie jaunų žmonių romantinius jausmus pasklido 2003-2004 m. m., kai žiniasklaidoje atsirado jų bendros nuotraukos.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

sixteen − fourteen =

Fresh articles

Facebook

Trending