Connect with us

Patarimai

KELIONIŲ MĖGĖJA PADEMONSTRAVO, KAIP Į RANKINĮ BAGAŽĄ SUTALPINTI PUSĘ NAMO!

Kelionė lėktuvu jau savaime yra gan įtemptas dalykas, bet jei jūs dar pasiimate begalę daiktų, tada gali kilti sunkumų su aviakompanija. Todėl norime jums papasakoti, kaip kompaktiškai susikrauti daiktus, kad kaip galima mažiau daiktų sudėtumėte į rankinį bagažą.

Tai neįkainojamas atradimas!

Pasižiūrėję šį video Jūs pasijusite lyg laimėję aukso puodą!

Reičel Grant – ši mergina mums parodys, kaip supakuoti 100 vienetų daiktų į vieną nedidelį lagaminą.

Reklama

Taip taip, Jūs tur būt pagalvojote, kad tai neįmanoma? Bet tai įmanoma! Na, aš prisipžįstu, kol ji man neatskleidė savo paslapties, aš galvojau lygiai taip pat. Tur būt todėl, kad aš pats daug keliauju, ir susipakuoti lagaminą man yra gana sudėtinga.

Visa technologija yra tame, kad reikalingi nedideli pagalbiniai krepšeliai su užtrauktukais ir, žinoma, teisinga technika!

Ką jūs manote apie Reičel metodą?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 + seven =

Patarimai

Geriausi pratimai sėdynei!

Šiame vaizdo įrašas yra surinkti įdomiausi ir tuo pačiu metu, paprasčiausi pratimai sėdmenims ir šlaunims. Pamatysite  pratimus – treneris pakomentuos kiekvieną ypatybes. Juk pratimų efektyvumas, net pačių paprasčiausių, priklauso nuo to, kaip gerai jis – atliekamas! Ir, žinoma, būtina tai daryti nuolat ir metodiškai – tada galėsite pasigirti tvirtu ir stangriu užpakaliuku!

Continue Reading

Patarimai

Pašalinkite iš savo gyvenimo 10 nereikalingų dalykų ir pajusite, kaip jus užplūsta laimė ir pasitenkinimas

  1. Atsisakykite poreikio visada įrodyti savo tiesą.

Tarp mūsų tiek daug tokių, kurie net rizikuodami sugadinti puikius tarpusavio santykius, suteikdami skausmo ir sudarydami stresinę situaciją, negali susitaikyti ir į viską pažvelgti kitaip. Tikrai to daryti neverta.

  1. Nustokite kontroliuoti.

Atsisakykite noro kontroliuoti viską, kas vyksta su jumis – situacijos, įvykiai, žmonės ir kt. Tegu tai bus giminės ir artimieji, kolegos ar nepažįstami gatvėje – tiesiog leiskite jiems būti tokiems, kokie jie yra.

  1. Atsisakykite kaltės jausmo.

Liaukitės kaltinti kitus už tai, kad jūs kažką turite ar neturite, kad jūs jaučiate ar nejaučiate. Baikite švaistyti energiją ir atsakykite tik už savo gyvenimą.

  1. Sustabdykite negatyvų pokalbį su savimi.

Kiek daug žmonių kenkia sau tik todėl, kad leidžia negatyvioms mintims ir emocijoms įsivyrauti savo gyvenime. Netikėkite viskuo, ką sako jūsų loginis teisėjo protas. Jūs geresni ir daugiau verti negu patys apie save manote.

  1. Atsikratykite įpročio skųstis daugybe dalykų – žmonėmis, situacijomis, įvykiais, kurie padaro jus nelaimingus, piktus ir nusivylusius.

Niekas negali priversti jaustis nelaimingu, jokia situacija negali jūsų įskaudinti. Ne situacija jumyse sukelia vienokius ar kitokius jausmus.

Reklama
  1. Atsisakykite kritikos.

Liaukitės kritikuoti žmones, kurie kitokie negu jūs, ir įvykius, kurie netenkina jūsų lūkesčių. Mes visi skirtingi.

  1. Atsisakykite poreikio padaryti kitiems įspūdį.

Liaukitės apsimetinėti ir dėtis tuo, kuo nesate. Nusimeskite kaukę, priimkite ir mylėkite savo tikrąjį Aš.

  1. Liaukitės priešintis permainoms.

Permainos būtinos ir neišvengiamos, kad galėtume judėti iš taško A į tašką B. Permainos padeda keisti  mūsų gyvenimą ir sukuria geresnį aplinkiniams.

  1. Neklijuokite etikečių.

Nustokite  lipdyti etiketes žmonėms ir įvykiams, apie kuriuos jūs nežinote ir, paprasčiausiai, nesuprantate.  Ir palengva atverkite sąmonę naujovėms.

  1. Paleiskite praeitį.

Žinoma, tai nelengva. Ypač tada, kai praeitis labiau patinka nei dabartis, ir truputėlį gąsdina ateitis. Bet jūs turite suprasti vieną dalyką, kad dabartis – tai viskas, ką jūs dabar turite.

foto – abisoghomyan.com

Continue Reading

Patarimai

Pagrindinės išmintingų žmonių taisyklės.

Reklama

1. Daugiau tylėti;
2. Niekada nieko neklausti tiesmukai;
3. Neatskleisti savo minčių svetimose knygose (nerašyti laukeliuose);
4. Išmintingas žmogus niekada niekam nepasakos apie savo tikrus ketinimus. Pagyros iššaukia pavydą(labai stiprus energetinis pliūpsnis), nuo to nukenčia pasigyręs žmogus. Žmonės pagal savo prigimtį yra pavydūs. Pavydas – viena iš stipriausių emocijų, iššaukia stiprią Visatos reakciją;
5. Gudrumas – mokėjimas naudotis aplinkybėmis. Išmintis – žinojimas kaip, kue ir kuo naudotis.
6. Išmintingas žmogus kalbėdamasis niekada nepanaudos įžeidimo tiesiogiai;
7. Išmintingi žmonės neatskleidžia vienas kito kortų priešais nenusimanančiuosius;
8. Išmintingi žmonės stengiasi panaudoti maksimumą savo galimybių siekiant netgi nedidelių tikslų. Kad neprarastų įgūdžių. Netgi mažuose dalykuose treniruojasi dėl didelių tikslų siekimo (šiam dalykui nenaudojami tik turimi ryšiai, nes smulkiems tikslams pasiekti išmintingi žmonės turimais ryšiais nesinaudoja) ;
9. Protingas žmogus visada po ranka turi viską, ko reikia svarbiems reikalams . Protingas žmogus stengiasi apskaičiuoti kelis žingsnius į priekį;
10. Išmintingas žmogus visada atsižvelgia į svetimą nuomonę, bet niekada neapleidžia savosios. Tik tais atvejais, kai susiduria su tiesa, koreguoja savo nuomonę;
11. Išmintingi žmonės visada stengiasi stebėti ženklus ir nepraleidžia galimybės pasinaudoti gautomis žiniomis;
12. Išmintingi žmonės saugo savo sveikatą, o ne naikina save, vaikydamiesi melagingų tikslų.
13. Išmintingo žmogaus gyvenime nebūna nesėkmių, yra tik patirtis, kartais ji būna negatyvi;
14. Išmintingi žmonės bet kokius klausimus sprendžia tarp savų, nepritraukdami trečiųjų asmenų (minioje nekelia skandalų);
15. Bet kokioje situacijoje, siekdami ją adekvačiai suvokti, ieško pliusų, o tik po to tikrina – ar joje išvis buvo minusų.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending