Connect with us

Įdomybės

Kirpėjas nukirpo beveik visus jos plaukus ir pavertė moterį tikra gražuole

Nepaisant to, kokia gimimo data įrašyta mūsų pase, kiekviena moteris nori būti graži bei išvaizdi.

Bet amžius kartais mus nurungia, dauguma moterų praranda pasitikėjimą savo grožiu, nuleidžia rankas ir nustoja savimi rūpintis. Jų akys nebespindi ir joms dažnai norisi į viską numoti ranka. Moteris užsiima tik buitimi ir namų ruoša.

Tai kasdieninės istorijos. Būtent dėl to dauguma moterų atrodo vyresnės, nei jos iš tiesų yra.

Moteris vardu Kristal Henet nusprendė, kad jai pakanka… Ji jautėsi, kaip pilka bei beveidė pelė.

O ji norėjo būti visiškai kitokia. Kristal norėjo, kad jos išvaizda būtų drąsi, ryški ir suteiktų jai ryžtingumo.

Reklama

Todėl Kristal kreipėsi pagalbos į specialistą Kristoferį Hopkinsą.

Henet  buvo nusiteikusi ryžtingai ir sutiko, kad jai padarytų bet kokį kirpimą bei nudažytų jos plaukus bet kokia spalva tam, kad ji vėl taptų patrauklia ir ryškia moterimi. Kristal nusprendė, kad atėjo laikas mėgautis gyvenimu.

Kai moteris atsisėdo į kirpėjo kėdę, stilistas nukirpo beveik visus jos plaukus. Tačiau Kristal visiškai nesijaudino dėl to. Ji visiškai pasitikėjo kirpėju ir tikrai neapsiriko.

Kristoferis Hopkinsas šauniai pasistengė ir pavertė Kristal Henet ryškia dama. Dvi visiškai skirtingos moterys.

Žiūrime pasikeitimus.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 17 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending