Connect with us

Patarimai

KODĖL REIKIA IŠMESTI SENUS DAIKTUS

Dabar kaip tik tas laikas, kai reikia apsivalyti. Pabandykite!

Yra gausos dėsnis – kad ateitų nauja, reikia atsikratyti seno. Kitu atveju naujiems dalykams Vista (jei norite Dievas) nemato vietos, kur jums tai „siųsti“.

Kinijoje yra patarlė „Sena neišeis, nauja – neateis“.

Pagal feng šui seni daiktai (šiukšlės, senienos) neleidžia laisvai tekėti gyvybingumo energijai Ci, todėl apie jokius pasikeitimus gyvenime arba kokias nors permainas negali būti nė kalbos.

Reklama

Dar viena išvada: kai mes apsirengiam seną daiktą, arba šlakstome kvepalais, kuriais seniai nesinaudojome, arba girdim muziką iš praeities – mus tiesiog sugrąžina į praeitį. Tai vadinamieji emociniai „inkarai“. Su senais drabužiais ar kvepalais ir pan. Susiję kažkokie prisiminimai ir jie automatiškai atsikuria, susilietę su „inkaru“. Bet reikalas ne tik tas, kad atsikuria emocijos, – pas mus atsiranda senos mintys, o tai yra labai pavojinga, nes mintys, kaip mes žinome, formuoja gyvenimą. Štai mes ir formuojame gyvenimą senomis mintimis ir gauname ne tai, ko norime.

Laikantis senų daiktų su mintimi : „O jeigu nebus pinigų, ir aš daugiau niekad tokio aikto neįsigysiu“, mes rzonuojame su neturto mentališkumu ir gauname neturtą. Jeigu jūs ramiai išmetate senieną ir galvojate „Nusipirksiu dar, arba Visata man duos geresnį“. Mes rezonuojame su turto mentalizmu ir gaunam turtą.

Visi mes turim visko, ką reikia išmesti. Arba atiduoti neturtingiems (bet prieš tai reikia viską išskalbti ir gražiai paruošti – kad ant to daikto neliktų jūsų energijos). Kuo nesinaudojote 2 metus, to reikia atsikratyti. Pabandykite. Ir stebėkite, kaip jūs jaučiatės, tai darydami.

foto – www.divomix.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − seven =

Patarimai

10 įsakymų tai, kuri žino savo vertę!

10-zapovedei-toi-kto-znaet-sebe-cenu

Reklama
  1. Niekada nesiginčykite su idiotu – jis priartins jus iki savo lygio ir tada sutrins jus savo patirtimi.
  2. Niekada nemeskite į žmogų purvo, prisiminkite, jog liks ant jūsų rankų.
  3. Niekada neabejok savo patrauklumu. Atminkite: svarstyklės – melas, žmonės pavydi, ir veidrodžiai kreivi.
  4. Niekada nesakyk “aš klydau”, geriau sakyti “Oho, kaip įdomiai atsitiko …”
  5. Neprarask orumo, bet jei praradai, apsimesk, kad nieko neatsitiko.
  6. Niekada nepamirškite, kad joja ant to, kuris nulenkia kaklą pats.
  7. Niekada ginčytis su vyrais – jie .. (Žr šio straipsnio 1 dalį.)
  8. Prieš pasirinkdami riterį, tapkite princese – arklių jam ir taip užtenka.
  9. Ką slepi nuo priešų, neskubėk atskleisti draugei, nes draugystė netrunka amžinai.
  10. Ir svarbiausia, nepamirškite – jei klaida gali būti ištaisyta – reiškia, jūs neklydote!
Continue Reading

Patarimai

KĄ REIKIA LAIKYTI PASLAPTYJE? IŠMINČIŲ PATARIMAI

1. Ką reikia laikyti paslaptyje, sako išminčiai – savo planus ateičiai. Patylėkite iki tol, kol planas nebus įgyvendintas. Visos mūsų idėjos nėra nuostabios, juose daug silpnų vietų, per kurias lengva kirsti ir viską sunaikinti.

2. Nesidalink paslaptimi apie savo labdara. Geradarybė – labai retas šiame pasaulyje ir dėl to reikia jį saugoti kaip savo akį. Nesigirkite  savo gerais darbais. Išdidumas iš karto pamatęs viską pasiims, kas atėjo  už tavo labdarą.

3. Nerekuomenduojame pasakoti apie savo asketizmą. Nepasakokite į kairę ir į dešinę apie jūsų apribojamus maiste, miege, lytiniuose santykiuose ir taip toliau. Fizinė askezė atneša naudą tiktai, jeigu ji susiderinta su emocine.

Reklama

4. Apie ką reikia nutylėti – apie savo drąsą. Kažkas  gauna išbandymus  iššorinius, o kažkas tai – vidinius. Iššoriniai matosi ir už tai gauni apdovanojimą, o už vidinius nieko negauni.

5. Geriau nekalbėti apie dvasines žinias. Jos turi skirtingus lygius ir atsiveria tik pasiekus tam tikrą lygį. Pagrindinė naujokų klaida – noras pasidalinti savo žinias, bet tai tik dar labiau supainioja ir net pradeda gąsdinti.

6. Kuo neverta dalintis su kitais – tai informacija  apie  naminius konfliktus ir šiaip apie savo šeimos gyvenimą. Atsiminkite: kuo mažiau kalbate apie problemas šeimoje, tuo šeima bus stipresnė ir stabilesnė. Kivirčas – tai atsikratymas negatyvios energijos, kuri susikaupė bendraujant.

7. Apie ką nereikia kalbėti, tai apie negražius žodžius, kuriuos išgirdai iš kito. Galima išpurvinti sau batus, o taip pat ir protą. Ir žmogus, kuris, parėjęs namo, iš karto pasakoja, ką išgirdo kvailo eidamas namo, nieko nesiskiria nuo žmogaus,  kuris atėjo namo ir nenusiėmė batų.

Continue Reading

Patarimai

Nesižemink. Nebūk kvaiša!

Šiuolaikinės moters atmintinė.

Nesižemink. Nebūk kvaiša. Nesinervuok. Stebėk savo formas. Neužsisklęsk. Neinkšk. Nešauk. Atmink, kur padėjai raktus.

Skaityk knygas. Nežiūrėk pokalbių šou. Ir kartok, kad viskas gerai. Galvok apie viską. Daug negerk. Neprisileisk prie savęs nereikalingų žmonių.

Reklama

Anksti kelkis. Miegok aštuonias valandas. Sėsk ant dietos, bet nulipk, dėl dievo meilės, nuo svarstyklių! Nulipai nuo svarstyklių, sėsk ant dietos. Ir nustok amžinai laukti vasaros.

Venk susiraukusių tipų. Nesidrovėk beprotiškų idėjų. Klausyk artimųjų – nebūk tu užsispyrusi!

Per išeigines nueik su kuo nors į kiną. Galima į kavinę. Negalvok apie mirtį.  Išsiųsk kam nors popierinį laišką.  Neapsimetinėk.  Mažiau plepėk.

Myli – prisipažink! Nemyli – įsimylėk!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending