Connect with us

Patarimai

KODĖL REIKIA IŠMESTI SENUS DAIKTUS

Dabar kaip tik tas laikas, kai reikia apsivalyti. Pabandykite!

Yra gausos dėsnis – kad ateitų nauja, reikia atsikratyti seno. Kitu atveju naujiems dalykams Vista (jei norite Dievas) nemato vietos, kur jums tai „siųsti“.

Kinijoje yra patarlė „Sena neišeis, nauja – neateis“.

Pagal feng šui seni daiktai (šiukšlės, senienos) neleidžia laisvai tekėti gyvybingumo energijai Ci, todėl apie jokius pasikeitimus gyvenime arba kokias nors permainas negali būti nė kalbos.

Reklama

Dar viena išvada: kai mes apsirengiam seną daiktą, arba šlakstome kvepalais, kuriais seniai nesinaudojome, arba girdim muziką iš praeities – mus tiesiog sugrąžina į praeitį. Tai vadinamieji emociniai „inkarai“. Su senais drabužiais ar kvepalais ir pan. Susiję kažkokie prisiminimai ir jie automatiškai atsikuria, susilietę su „inkaru“. Bet reikalas ne tik tas, kad atsikuria emocijos, – pas mus atsiranda senos mintys, o tai yra labai pavojinga, nes mintys, kaip mes žinome, formuoja gyvenimą. Štai mes ir formuojame gyvenimą senomis mintimis ir gauname ne tai, ko norime.

Laikantis senų daiktų su mintimi : „O jeigu nebus pinigų, ir aš daugiau niekad tokio aikto neįsigysiu“, mes rzonuojame su neturto mentališkumu ir gauname neturtą. Jeigu jūs ramiai išmetate senieną ir galvojate „Nusipirksiu dar, arba Visata man duos geresnį“. Mes rezonuojame su turto mentalizmu ir gaunam turtą.

Visi mes turim visko, ką reikia išmesti. Arba atiduoti neturtingiems (bet prieš tai reikia viską išskalbti ir gražiai paruošti – kad ant to daikto neliktų jūsų energijos). Kuo nesinaudojote 2 metus, to reikia atsikratyti. Pabandykite. Ir stebėkite, kaip jūs jaučiatės, tai darydami.

foto – www.divomix.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − fifteen =

Patarimai

Vestuvinių nuotraukų paslaptys

Vestuvių nuotraukų fotografas pateikia klausimus, kurie dažniausia neramina daugelį jaunųjų išgirdus žodį fotosesija. Todėl Fototakas.lt paruošė informaciją, kurią būtų naudinga perskaityti kiekvienai porai planuojančiai savo vestuvių šventę.

Straipsnyje fotografas paaiškins, kodėl gražių nuotraukų kokybę priklauso ne tik nuo fotografo ir fotoaparato.

 

Kas be fotografo ir fotoaparato yra atsakingi už gražias vestuvines nuotraukas?

Žinoma, patys jaunieji. Jeigu norite turėti gražias savo šventę primenančias vestuvių nuotraukų – pasistenkite atsipalaiduoti ir elgtis natūraliai patys. Klaidinga manyti, kad aparatas nieko „nesupranta“, priešingai, jis geba pamatyti kur kas daugiau, o ypač tada, kai jaunieji įsitempę ir susirūpinę. Todėl fotografas siūlo užmiršti visas problemas ir tiesiog mėgautis gražiausia gyvenimo švente, nes tik tada galėsite pasakyti – vestuvių nuotraukos – pavyko puikiai.

 

Ką daryti, kad jaunieji nebijotų fotografo objektyvo?

Dėl to vestuvių fotografas rekomenduoja jauniesiems rasti laiko gausybės darbų eigoje suorganizuoti susitikimą asmeninį susitikimą su šventės fotografu.

 

Ką daryti, kad jaunieji jaustųsi laisvai prieš fotografo objektyvą?

Vienas iš variantų – po susitikimo su fotografu susiplanuoti ir prieš vestuvinę fotosesiją. Tokios fotosesijos nauda dvejopa: puiki praktiką jauniesiems priprantant prie fotografo stiliaus ir graži dekoracija puošiant šventės sale prieš vestuvinėmis nuotraukomis.

Reklama

 

Kiek laiko fotografas rekomenduoja skirti vestuvinei fotosesijai?

Anot fotografo, reiktų bent 2 valandų. Jeigu jaunieji nori turėti dar daugiau vestuvinių nuotraukų – geriausias sprendimas, kai tokioje fotosesija dalyvauja tik du žmonės. Todėl, kad tai dviejų žmonių šventė, vadinasi, nuotraukų iš vestuvių turėtų daugiau būtų būtent jaunųjų, o ne visų vestuvinio dienos svečių.

 

Ką reiktų žinoti apie išvaizdos dalykus ruošiantis vestuvinei fotosesijai?

  • Vestuvių fotografas pataria jaunosioms pasirinkti optimalų suknelės ilgį.
  • Vestuvių fotografas pataria jauniesiems rasti laiko ne tik renkantis kostiumą, bet nustebinti ir įdomesne šukuosena.

 

Kur, fotografo nuomone, geriausia saugoti vestuvines nuotraukas?

Vestuvinių fotosesijų fotografas siūlo rinkis dabar sparčiai populiarėjantį variantą – fotoknygą. Tai specializuota ant fotopopieriaus atspausdinta knyga, o joje įrištos vestuvinės nuotraukos. Tokią knygą, pasakojančią vestuvinės šventės istoriją – smagu bus „skaityti“ ir atsiversti net po kelerių metų.

© Anton Prokopov | www.fototakas.ltRezervuojamos datos 2017 metų vestuvėms.———-Instagram: https://www.instagram.com/fototakas.lt/

Gepostet von Fototakas.lt – fotografavimas ir filmavimas am Freitag, 18. November 2016

Continue Reading

Patarimai

Kaip išplauti minkštus baldus su paprastu mineraliniu vandeniu!

Jūs nepatikėsite, kad minkštų baldų arba automobilio salono sudėtingas dėmes galima išvalyti paprastu mineraliniu vandeniu!
Jūs nustebsite, bet dėmės tikrai išnyksta! Pabandykite patys ir patarkite kaimynams. Puiki priemonė baldų ir automobilio salono dėmių valymui! Natūrali chemija – pasigaminame patys!

Ingredientai:

• 1 puodelis skysto muilo
• 1 puodelio acto
• 1 puodelis Boržomi (arba Essentuki arba Archyz.)
• Buteliukas su purškikliu
• Šepetys

Reklama

Visus ingredientus sumaišyti butelyje. Užpurkšti ant nešvaraus paviršiaus ir palikti 5-10 min. Po to paimti šepetį ir patrinti sukamaisiais judesiais nešvarumus. Po to nuskalauti šiltu vandeniu!

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kaip išplauti sofą namų sąlygomis! Ši paprasta priemonė padės išlaikyti švarą namuose! Priemonė puikiai tinka, jei jūsų namuose yra vaikų. Skirtingai nuo sintetinių priemonių, ši priemonė nesukelia alergijos.

Continue Reading

Patarimai

Keli paprasti patarimai – kaip lengvai pabusti ryte

Atsibusti ryte, ypač žiemą, kai 7 valandą ryto už lango dar tamsi naktis, labai sunku. Tačiau pabudimas gali jums tapti lengva procedūra, jei atliksite šiuos nesunkius mūsų rekomenduojamus ritualus.

Tempimai

Neskubėkite šokti iš lovos, kai tik pabudote. Dar gulėdami po antklode, ištieskite rankas išilgai kūno ir,  ištemdami savo kūną, pasitempkite. Toliau – ištempkite rankos virš galvos ir dar kartą pasitempkite. Kelioms sekundėms įtempkite visus raumenis ir atsipalaiduokite. Pakartokite 3-4 kartus.

Trynimas

Po to, kai atlikote tempimo pratimus, imkitės ausų. Ten daug nervų galūnių, todėl ausų masažas padės atsigauti visam kūnui. Piršto galiukais lengvai trinkite ausis, pradedant nuo apačios ir lėtai kildami į viršų. Po to patrinkite ausis delnais.

Timpčiojimas

Dar vis gulėdami lovoje lengvai timpčiokite save už plaukus. Tai gerina kraujotaką galvoje.

Reklama

Glostymas

Lengvai paglostykite savo kūną delnais. Ypatingą dėmesį skirkite pilvo zonai – masažuokite jį sukamaisiais judesiai pagal laikrodžio rodyklę. Darykite šį pratimą 2 minutes. Tai padės virškinimo organams ir pagerins pusryčiu įsisavinimą.

Prausimas

Atlikus visus pratimus, jūs jau galite eiti į vonią. Nusiplaukite veidą šaltu vandeniu – žinoma, kad tai ne labai malonu, tačiau padeda atsigauti visam organizmui.

Mankšta

Rytinė mankšta

Po vonios procedūrų padarykite rytinę mankštą. Pasirinkite tinkamą jums pratimų kompleksą. Nedarykite sunkių pratimų, nes ryte svarbiausias tikslas – išjudinti visus sąnarius ir ištempti raumenis.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending