Connect with us

Įdomybės

Kodėl vyrai visada sugrįžta, o moterys išeina visam laikui

Ji mane tiesiog nuginklavo savo neapsimestu naivumu. Norėdama susitikti, niekada nesakydavo tiesiai, o sugalvodavo nekaltas gudrybes, maždaug – pasižiūrėti į jos naują bliuzelę, rankinę arba naujas fotografijas.

Tokios moterys labai atpalaiduoja vyrus. Tu  jau žinai, jauti, kad ji tavo, ir niekur nuo tavęs nepabėgs. Bet išsiskirti su ja nenori. Pas ją visada galima sugrįžti. Ji tave myli. Todėl supras ir atleis.

Blaivas tu visada su ja, nes ji turi pagrindinę savybę – ištikimybę vyrui, su kuriuo ji susitikinėja. Ji nemoka kitaip elgtis.

Ištikimybės, kaip ir draugystės, nusipirkti negalima. Tu žinai, kad tavo draugas – apsileidėlis, kokių paieškoti reikia. Bet jis ne mulkis, ir todėl jis tavo draugas. Sunkiais momentais jis visada bus šalia ir tau padės. Tai svarbiausia. Bet kai viskas gerai, ir tu vėl susitikinėji, tai jūsų apsileidimo laipsnis padidėja dvigubai. Todėl tu su draugais susitikinėji ir su kitomis merginomis – nepakeičiamomis linksmos, girtos kompanijos nepakeičiamomis draugėmis.

Jai, žinoma, dažnai skundeisi, kad labai užimtas darbe ir labai mažai turi laiko. O ji tikėjo – kodėl gi ne.

Po to aš pavargau apgaudinėti ir pasakiau, kad mums reikia išsiskirti. Jai buvo sunku, bet ji susiėmė ir pasakė:

— Gerai, jei tau atrodo, kad taip reikia.

— Tu nepyksti ant manęs?

— Ne, su tavimi susiję tik patys geriausi mano prisiminimai.

Ji niekada nerašinėdavo atvirų, nereikalingų žinučių. Paskambino po kelių mėnesių tik kartą. Naiviai sužinoti, ar aš nepuoliau į kažkokią avariją kelyje, kuriuo dažnai važinėju…Aš pats pirmą kartą išgirdau apie tą avariją.

— Ne, viskas normalu.

Reklama

Po to mieste buvo stipri audra, krito medžiai. Ir aš, kažkodėl, panorau ją išgirsti.

— Sveika. Aš laukiau, gal tu pati paskambinsi sužinoti, ar nenukrito ant manęs medis po uragano…Bet nesulaukiau ir nusprendžiau tau paskambinti.

Ji ilgai juokėsi. Ji vis dar buvo mano.

P aš, kaip ir anksčiau, linksminausi. Bet tai irgi anksčiau, ar vėliau, nusibosta. Ir štai, aš nusprendžiau grįžti. Ir vieną vakarą jai paskambinau. Kaip pasirodė, nelaiku.  Tiesiog šakės, kaip nelaiku – po minutės per krūtinę lyg benzininiu pjūklo brūkštelėjo…

Ar jūs kada nors buvote lovoje su mergina, ir jai paskambina tuo metu kažkas kitas?…O ji, gulėdama šalia tavęs, sakytų jam, kad šiandien ji irgi užimta, kad yra gimtadienyje pas draugę, ir todėl taip garsiai groja muzika…Po to tau skųstųsi tau, kad kaip jai pabodo įkyrūs meilinimaisi bendradarbių ar kursiokų…

Ir štai tokiu momentu paskambinau aš pats. Ji negalėjo neatsiliepti, ir aš girdėjau pritildytą muziką ir mieguistą, nepatenkintą vyro balsą.

— Taip, labas…

— Tu dabar gali kalbėti ?

— Ne. Aš tau pati paskambinsiu.

Pirmą kartą per daugelį mėnesių ji neperskambino. Nei tą vakarą, nei kitą…Žinoma, aš viską supratau. Neskambinau, nekamantinėjau. Aš ją pažinojau. Ji jau nepaliks jo, ir tuo labiau, nebus jam neištikima.

Tu gali turėti daug moterų. Bet visam laikui tu prisiminsi vieną-dvi iš jų. Tas, kurios buvo tau ištikimos. Bet suprasi tu tai tik tada, kai jos tave paliks.

Tik vyrai sugrįžta. Moterys išeina visam laikui.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 + twenty =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending