Connect with us

Įdomybės

Koks paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo? Jame slypi likimas

Jūsų gimimo metai nulemti iš aukščiau. Ir siela juos pasirenka neatsitiktinai, tiki mistikai. Ypač svarbus yra paskutinis jūsų gimimo metų skaitmuo. Jį globoja viena iš penkių pagrindinių stichijų. Ir ta stichija nulemia svarbius jūsų gyvenimo momentus.

Pagal senovės kinų kalendorių, į kurį orientuojasi Rytų horoskopas, kiekvieną akimirką Žemėje valdo viena iš penkių pagrindinių stichijų – Medis, Ugnis, Žemė, Oras arba Vanduo. Astrologai įsitikinę, kad šios stichijos stipriai veikia ne tik gamtą, bet ir žmogaus charakterį. Jos apibrėžia jo dvasinę sąrangą, įpročius ir aistras.

Kelintais metais jūs gimėte? Imkite paskutinį skaičių ir sužinokite apie save naujų dalykų.

8 arba 9 – Žemė

Žemės elemento žmonės patikimi ir kantrūs. Žemės jėgos juos apdovanoja atsakomybe prieš artimus žmones. Jie turi daug ambicijų, bet tvirtai stovi ant žemės, problemas sprendžia etapais ir blaiviai. Jų intuicija gerai išvystyta.

Aplinkiniai žmonės stengiasi į juos lygiuotis dėl gerai išvystytų jų moralinių ir etinių vertybių. Žemės žmonės vertina etiką ir discipliną, o taip pat dėl savo pakankamai konservatyvaus charakterio moka protingai naudotis savo resursais. Žemės žmonėms nebūna problemų su pinigais. Santūriai reiškia emocijas, bet jiems reikia jaustis mylimiems.

Žemės žmonėms trūksta truputėlio avantiūrizmo ir gyvybės. Jie gali būti žiaurūs ir užsispyrę. Jie nori viską kontroliuoti ir dažnai paiso vien savo naudos ir interesų. Labiausiai gyvenime juos gąsdina nežinomybė – netgi iki panikos atakų ar depresijos.

Žemė yra centras, atsakingas už sezonų kaitą. Žemės spalva – geltona, ir ji asocijuojasi su virškinimo sistema, ypač blužnimi ir skrandžiu. Žemės žmonėms rekomenduojama laikytis toliau nuo pelkėtų ir pernelyg drėgnų vietų.

6 arba 7 – Ugnis

Ugnies žmonės trokšta nuotykių ir niekada neatsisakys ištyrinėti ką nors nauja. Tai labai aktyvios ir energingos asmenybės, turi puikių vadovų bruožus, mėgsta konkuruoti ir laimėti. Ugnies žmonės paprastai yra patrauklūs, jie nepakenčia vienatvės, mėgsta būti nuolat apsupti žmonių ir nuolat judėti.

Be to, jie labai prisirišę prie artimųjų ir bet kokiomis išgalėmis palaiko bet kokius šeiminius ryšius. Ugnies žmonės išsiskiria aukšta saviverte ir pasitikėjimu savimi, jie protingi ir draugiški, ryžtingi ir efektingi, o taip pat turi oratoriaus talentą.

Ugnies žmonių trūkumai – jų agresyvumas ir perdėtas tikslo siekimas bet kokiomis priemonėmis. Be to, jie pernelyg emocingi, kenčia nuo kantrybės trūkumo. Egoistiški ir pernelyg ambicingi. Retai skaitosi su kitais žmonėmis.

Ugnis – tai pietūs, ji simbolizuoja vasaros sezoną. Ugnies spalva – raudona, ji susijusi su kraujotakos sistema ir širdimi. Ugnies žmonėms rekomenduojama laikytis atokiau nuo pernelyg didelės šilumos ir nepasiduoti emocijų proveržiams.

4 arba 5 – Medis

Žmonės, gimę Medžio globoje, labai dosnūs. Jie tvirtai laikosi savo etinių principų, mėgsta tyrinėti pasaulį ir analizuoti informaciją, taip pat pasižymi neeiline įtikinėjimo galia. Medžio žmonės labai artistiški ir kūrybiški, ir tai dažnai pasireiškia visame kame, prie ko jie prisiliečia.

Jie darbštūs ir visada ieško sau kokio nors užsiėmimo, siekdami nuolat būti užsiėmę ir laikydami, kad darbas – geriausias savo jėgų pritaikymas. Pasitikėjimas savimi – viena geriausių jų savybių. Medžio žmonės visada džiaugiasi tuo, ką turi, ir nebando vaikytis perteklinių dalykų ar šokti aukščiau savo galvos, nors jų interesų sfera gana plati ir įvairi. Jie – ištikimo draugai ir nesielgia egoistiškai, yra idealūs komandos darbuotojai ir labai atjaučia kitus žmones.

Reklama

Neigiama savybė – jie gali prisiimti daugiau užduočių, nei sugeba susidoroti, todėl neretai perkrauna save darbu, ir tai niekam neteikia naudos. Medžio žmonėms vertėtų pasimokyti nusistatyti sau ribas ir teisingai apskaičiuoti jėgas. Tam tikrais atvejais jie gali tapti pernelyg priklausomi nuo kitų ir net pradingti minioje, bet dažniausiai tai įmanoma tik dėl jų pasyvumo ir delsimo.

Medis – tai rytai, o jo sezonas – pavasaris, spalva – žalia. Medis susijęs su tulžies pūsle ir kepenimis. Šio elemento atstovams reikėtų vengti vietų, kur vyrauja stiprūs vėjai.

2 arba 3 – Vanduo

Vandens žmonės laikomi žaviais ir atjaučiančiais. Jie labai lankstūs ir puikiai moka plaukti pasroviui. Taip pat jie protingi ir kūrybiški. Vandens žmonės turi įspūdingą vaizduotę ir nebijo ja naudotis. Tarp jų nemažai puikių filosofų ir mąstytojų, jie gana nepriklausomi ir dažniausiai įsisavina keletą profesijų.

Vandens atstovai turi idealius bendravimo įgūdžius ir moka puikiai įtikinėti. Būtina pažymėti jų ypatingus sugebėjimus diplomatijos sferoje. Jų gera intuicija, jie geba pastebėti tai, kas praslysta kitiems pro akis. Tai geri organizatoriai ir ne blogesni vykdytojai, jie moka pastebėti ypatingus aplinkinių žmonių talentus ir toliau padėti juos vystyti.

Vandens žmonės gali būti uždari ir nenuoširdūs, niekada nesidalina savo paslaptimis su kitais. Be to, juose galima pastebėti polinkį į manipuliavimą. Jie visur ir visada stengiasi rasti paprastą ir lengvą išeitį, nes pasižymi tam tikru pasyvumu, ir dažnai pataikauja tiek savo, tiek kitų įgeidžiams. Jiems verta pasimokyti tvirtai stovėti ant savo kojų ir eiti savo keliu.

Vandens žmonėms reikėtų vengti pernelyg vandeningų vietų, kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų.

Vanduo – tai šiaurė. Sezonas – žiema, spalva – juoda. Vanduo susijęs su kaulais ir šalinimo sistema.

0 arba 1 – Metalas

Metalo žmonės labai gyvybingi, nepriklausomi ir savarankiški, turi stiprų charakterį. Jie myli save, bet kartu moka rūpintis ir gerbti kitus. Jie paprastai gana santūrūs, bet jausdami spaudimą aktyviai ir atkakliai gina save ir savo požiūrį.

Šio elemento atstovai siekia tvarkos ir vertina pusiausvyrą, balansą ir švarą visomis šio žodžio prasmėmis. Jiems būdingas patikimumas ir ryžtingumas, nors kartais jie laikosi kiek nuošaliai, nesistengdami būti minios dalimi.

Kai Metalo žmonės žino, ko ieško ir nori, jiems ryžto galima tik pavydėti, kliūtys ir nesėkmės niekada šių žmonių neprivers išsukti iš kelio, jie lengvai moka išspręsti visas problemas. Jide neturi vienatvės baimės, ir vienintelis dalykas, kurio jie nori iš visuomenės – kad pripažintų jų pasiekimus.

Tarp Metalo žmonių trūkumų būtina pažymėti jų periodišką impulsyvumą. Sąmoningai ar pasąmoningai jie visi turi nenugalimą prabangos, pinigų ir valdžios troškimą. Neretai jie gali būti užsispyrę ir elgtis nepagrįstai. Būdami vadovais, Metalo žmonės gana reiklūs ir nori, kad pavaldiniai maksimaliai atitiktų jų aukštus standartus ir lūkesčius.

Metalas – tai vakarai. Sezonas – ruduo. Spalva – balta. Metalas asocijuojasi su kvėpavimo sistema ir plaučiais.

gyvbudas.lrytas.lt

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

five × two =

Įdomybės

Suknelės testas: nustatykite savo charakterį pagal drabužius

Pasirinkdama drabužius, moteris vadovaujasi ne tik mados tendencijomis, bet ir pasąmonės vedama, stengiasi išsirinkti drabužį, harmoningai atitinkantį jos vidinį pasaulį.  Jei suknelė (drabužis) pasirinkta teisingai, dažnai sakoma: „kaip jai siūta“. Vadinasi, suknelė visiškai perteikia moters vidinę būseną, papildydama ir papuošdama ją. Suknelės testo pagalba galite lengvai sužinoti savo charakterį.

Kaip pagal drabužį nustatyti žmogaus charakterį? Žemiau pateiktos keleto fasonų suknelių fotografijos. Išsirinkite labiausiai jums patikusį, ir tinkantį jūsų stiliui, fasoną.

Reklama

Testo rezultatai

Charakteris pagal drabužių pasirinkimą

 1. Vakaro romantikas. Jūs idealizuojate aplinkinius, suteikdami jiems pozityvias charakterio savybes, stengdamiesi nematyti blogio. Jautrus ir geraširdis žmogus, žinote, kaip gyventi harmonijoje su pasauliu. Žmonės myli ir stiebiasi link jūsų. Juk jūs niekada nepasielgsite prieš savo sąžinės balsą.
 2. Apsirengusi „Kaip iš žurnalo viršelio“– šis posakis apie jus. Netgi pačioje nejaukiausioje situacijoje jūs stengiatės atrodyti, lyg nužengusi iš madų žurnalo viršelio. Drabužių stilius ir charakteris sudaro vientisumą. Jūsų drabužiai pilnai atitinka jūsų vidinį „aš“. Jūs taip pat siekiate idealizuoti savo gyvenimą, niekam nepasakodama apie nesėkmes.
 3. Paslaptinga nepažįstamoji. Jeigu pagal drabužius gana lengva nustatyti žmogaus charakterį, tai jūs – visai priešingas atvejis. Paslaptimi apsuptas visas jūsų gyvenimas. Niekas negali iki galo jūsų suprasti, netgi patys artimiausi žmonės. Iš jūsų galima laukti ko tik nori, jūs galite viską, galite sugriauti bet kokias sienas.
 4. Baliaus karalienė.Jūs maitinatės aplinkinių dėmesiu, negalite gyventi be pagyrimų. Jums yra įprasta būti visų dėmesio centre, kitokio statuso jūs nepripažįstate. Žinote, kaip įtikinti žmogų, žengti jūsų pageidaujamą žingsnį. Savo adresu nepakenčiate kritikos. Juk jūs tobulybė, ir tuo tikite, ir niekas negali iš jūsų to atimti.
 5. Namų židinio saugotoja.Šeima jums yra viskas. Dėl mylimų žmonių jūs pasiruošusi pasiaukojantiems žygiams. Šis testas charakterizuoja jus kaip labai gerą ir atviraširdį žmogų. Bet kokios formos egoizmas jums nebūdingas. Dažnai pamiršdami savo norus, jūs visą savo gyvenimą pašvenčiate šeimai. Galite padėti netgi visai nepažįstamam žmogui, nieko už tai nereikalaudami.

Na kaip, r sutinkate su tokiu rezultatu? Pasidalinkite šiuo testu su draugais!

Continue Reading

Įdomybės

Ką pamatėte pirmiausia? Atsakymas atskleis svarbią jūsų pasąmonės paslaptį

Atsakykite, nepasigailėsite 

Vieno paveikslėlio testas.

Jei tikėti Wake Up to Your Mind dėstoma nuomone, tai psichologinė meilė menui yra neįkainojama, nes ji stimuliuoja kūrybinį mąstymą, padidina smegenų jungčių plastiškumą ir kiekį, vysto atjautimą ir grožio suvokimo jausmo, o taip pat gerina problemų sprendimo įgūdžius.

Tyrimai parodė, kad psichinis susilpnėjimas aiškinamas būtent jungčių tarp smegenų praradimu,  ne pačių ląstelių mirtimi. Menas gali būti naudingas abiejų smegenų pusrutulių stimuliacijai, ir gali iššaukti jausmus, panašius į įsimylėjimo jausmą. Smegenų skenavimas parodė, kad meno kūrinių peržiūra iššaukia dopamino pliūpsnį į tą smegenų pusrutulį, kuris yra atsakingas už romantišką meilę.

Kaip ir klasikinis testas su rašalo dėmėmis, abstrakčios formos ir tai, kaip mes interpretuojam meną, gali papasakoti apie užslėptus jūsų asmenybės aspektus ir apie jūsų tramdomas emocijas:

 1. Šarvuotas riteris.

Jei pirmiausia jūs pamatėte riterį su šarvais, jis simbolizuoja jūsų norą mėgautis gyvenimu ir linksmintis, bet tam trukdo vidinės emocinės sienos, kurias jūs pasistatėte, kad apsisaugotumėte nuo skausmo.

Jūs norite gilios draugystės ir stabilaus mylimo žmogaus dalyvavimo. Pradėkite praktikuoti afirmacijas, tokias, kaip : „ Aš simpatiškas, aš pakankamai geras, aš vertas meilės ir stabilumo savo gyvenime“. Po to pabūkite kokioje nors ramioje vietoje ir susitelkite ties meilės jausmu savo širdyje.

Reklama

Sąmoninga meilė sau ir kitiems  leis jums atsiverti, atsipalaiduoti ir galiausiai pasveikti. Jums būtinas palaikymas, todėl leiskite laiką su draugais, su šeima. Važiuokite į gamtą, užsiimkite sportu – visa tai palengvins atlaisvinti jūsų vidinius suvaržymus.

 1. Du šokėjai.

Du šokėjai atspindi jūsų romantišką požiūrį į aplinkinį pasaulį, bet tai ir yra tai, ką jūs norite nuslėpti. Jūs galite labai vertinti artimus savo gyvenime žmones, bet jūs retai jiems sakote apie tai. Pagalvokite apie tuos bruožus, kuriuos jūs labiausiai juose vertinate, ir sekantį kartą, kai susitiksite, reikškite savo jausmus iš visos širdies. Tai gali būti bet kokia smulkmena. Svarbu tai, kad jūs pademonstruosite jiems savo nuoširdžią meilę ir prielankumą.

Du šokėjai taip pat byloja apie tai, kad jūsų gyvenime nėra daug įvykių, todėl pagalvokite, ką naujo galėtumėte nuveikti, pvz. piešti arba groti muzikiniu instrumentu, vykti į kelionę arba tiesiog perskaityti įdomią knygą.

 1. Senuko veidas.

Jei pamatėte senuko veidą, tai reiškia, kad jūs tvirtai stovite ant savo kojų ir objektyviai žiūrite į tai, kas vyksta, bet tai taip pat reiškia, kad jūs per dažnai žvalgotės į praeitį ir manote, kad tada buvo geriau.

Praeitis – tai pamoka, kuria mes turime pasinaudoti, kad geriau gyventume, todėl, jei jūsų sąmonėje nuolat pasirodo praeities faktai, pagalvokite, ko jums trūksta šiandieninei laimei. Ir pasistenkite tai susikurti savo gyvenime.

Continue Reading

Įdomybės

10 dalykų, kurie sunaikina pačią moters esmę – moteriškąją energiją!

Moteris gali būti iš tikrųjų laiminga tik tada, kai ji save realizuoja, visų pirma, kaip moteris. Tik po to ji gali save realizuoti kaip motina, kaip sociumo dalyvė, ir kaip profesionalė darbe.

Svarbiausia moteryje, kas daro ją stipria ir patrauklia – tai jos energija.

Bet yra 10 dalykų, kurie tą energiją naikina. Neleiskite sunaikinti savo moteriškumo i energijos, nes nuo to priklauso jūsų laimė.

Kas nužudo moteriškąją jėgą ir energiją

 1. Per didelis bendravimas su išoriniu pasauliu.

Moteris turi bendrauti tik su tais, kas ją myli. Ji neturi išeiti už savo komforto zonos ribų. Vyras gi turi bendrauti su tais, kas jo nemyli, taip jis vystosi, įveikia sunkumus. Viena iš didžiausių moters klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Tai atima labai daug jos moteriškosios energijos.

 1. Savo kūno nepriežiūra ir fizinio krūvio nebuvimas.

Moteris augina savo energetiką tada, kai rūpinasi savo sveikata ir grožiu. Neprisižiūrėjusi ir ligota moteris yra silpna tiek fiziškai, tiek energetiškai.

 1. Emocijų nebuvimas.

Daugelis moterų mano, kad reikia rodyti tik teigiamas emocijas, mąstyti pozityviai, visada šypsotis ar juoktis. Tačiau negatyvios emocijos, ašaros, isterika taip pat moteriški dalykai, kuriuos ji turi parodyti, tik ne visiems iš eilės, o tam, kuo ji pasitiki, savo artimam žmogui. Šalia visada turi būti žmogus, su kuriuo moteris gali išreikšti bet kokias emocijas. Emocinis uždarumas naikina moterišką energiją.

Reklama
 1. Hobio neturėjimas.

Moteris gauna didžiulį kiekį teigiamos energijos ir emocijų vien nuo to, kai daro tai, kas jai patinka. Ji būtinai turi turėti hobį, ir tą hobį turi palaikyti jos vyras. Moteris turi realizuoti save ten, kur jai patinka būti ir veikti kažką, ar tai būtų šokiai, ar mezgimas.

 1. Kūrybos nebuvimas.

Jei moteris nieko nekuria, jos energija užsistovi. Viskas, ką moteris daro rankomis – tai yra kūryba, ar tai būtų tiesiog tvarkymasis, maisto ruošimas, lysvių kūrimas arba interjeras. Kurdama kažką gražaus, pati moteris tampa žavinga. Jeigu moteris laisvu laiku visą dieną gulės lovoje ir nieko neveiks, tai greitu laiku degraduos ir praras savo moteriškąją energiją.

 1. Noras vadovauti.

Moteris turi įkvėpti, o ne spręsti problemas. Vadovauti – tai ne jos prigimtinė prerogatyva.

 1. Vyriškosios pareigos.

Kai moteris daro vyriškus darbus, ji netenka moteriškosios energijos. Iš pradžių moteris, atliekanti vyriškus darbus, gali atrodyti kažkam seksuali, neįprasta, gundanti, bet su laiku jai tarp kojų „išauga“ pirminiai vyriški lytiniai organai.

 1. Konkurencinė kova.

Moteriškoji energija nyksta, jei moteris konkuruoja su kita moterimi. Moteris neturi turėti siekio už kažką kovoti, įrodinėti, kad ji geresnė, gražesnė, protingesnė. Ji iš prigimties geriausia.

 1. Draugių neturėjimas.

Moteris privalo bendrauti su kitomis moterimis, nes tai yra dar vienas stiprus energijos šaltinis.

 1. Asmeninio laiko neturėjimas.

Moteris privalo turėti laiko sau, savo asmeniniams reikalams.

Saugokite savo moteriškąją energiją ir papildykite ją. Nebadykite bėgti nuo to, ką jums davė gamta.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending