Connect with us

Dizainas

Laikas atsikratyti stereotipų! Didžiausios dizaino klaidos, apie kurias jūs, brangūs skaitytojai, net nežinojote.

Šie patarimai laužo visus stereotipus, naudokitės jais ir būkite stilingi!

Baldai išilgai sienų

Daugelis galvoja, kad atsiranda erdvė. Net jei tavo kambarys labai mažas, jis atrodys daug patraukliau su lakoniška sofa ir mažu staliuku.

Baltos sienos

Niekada nedažyk sienas balta spalva, tai ne ligoninė! Dabartinės namų idėjos yra tame, kad naudotume malonius ir švelnius atspalvius. Baldai turėtų harmoningai derintis su interjeru, blanki fono spalva viską sugadins.

Nesukomplektuoti baldai

Tai pati genialiausia idėja dekorui! Kambaryje naudok įvairių spalvų fotelius, kėdes. Puikiai atrodo!

Griozdiškas miegamasis

Nepirk visą miegamojo komplektą, pakanka vienos lovos. Spintelę prie lovos, staliuką, knygines nusipirk atskirai. Tai bus žymiai pigiau.

Įvairios kėdės

Šalin iš virtuvės nuobodulį ir liūdesį! Standartai – jau praeityje. Naudok įvairių spalvų arba kardinaliai įvairias kėdes. Svarbiausia, jos turėtų būti panašaus dydžio.

Masyvūs baldai

Prisimink svarbiausią interjero taisyklę: kuo mažesnis kambarys, tuo mažiau baldų. Atlošai, dideli odiniai komplektai – tai neskoninga. Dabartinis hitas – lakoniška sofa, foteliai-maišai, maži pufai.

Reklama

Ryškus vaikų kambarys

Vaikų kambaryje neverta naudoti visas vaivorykštės spalvas. Ryškiai nudažytos sienos – kenkia sveikatai! Nudažykite vaikų kambarį ramių tonų dažais, mažiau baldų ir lentynų. Idealus variantas – plakatai arba piešiniai ant šviesių sienų.

Natūrali sienų apdaila

Šiandien madinga nedažyti kambarių sienas. Žiūrėk tik, kad betonas arba dekoratyvinis tinkas nebūtų labai grubus.

Šviesios užuolaidos

Mes pripratome kabinti šviesias užuolaidas, sulaužykime šį stereotipą ir išbandykime tamsias ar kitų spalvų lango užuolaidas. Jeigu tavo mažas kambarėlis – pamiršk apie jas.

„Neskoningai“ sutvarkytas vonios kambarys

Eksperimentuok vonios kambaryje! Nebūtina vonios kambarį išklijuoti plytelėmis nuo lubų iki grindų. Įvairovė dabartinių atsparių drėgmei ir vandeniui medžiagų suteiks tau galimybę pasirinkti originalų foną.

Daug apšvietimo

Ne gausybė šviestuvų ar lempų padaro kambarį šviesiu, bet minimalus baldų skaičius, švarios sienos ir atidaryti langai. Viršutinį apšvietimą palik vonios kambaryje arba virtuvėje, kaip papildomą apšvietimą.

Net jei tavo butelis yra mažas, naudokis šiomis idėjomis, kurios padarys jį stilingu ir moderniu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =

Dizainas

Manai, kad tai tiesiog šokanti pora? Ne. Atverk vaizdą – išprotėti galima!

Į ukrainiečių dailininko Olego Šupliako darbus verta įsižiūrėti keletą kartų, iš skirtingų pusių, atstumų, kito rakurso. Jo paveiksluose glūdi keletas prasmių, nes Olegas – optinių iliuzijų meistras.

Šupliako šedevrai priverčia mus susiimti su nuosava sąmone, juk tiesiog sunku patikėti tuo, kas pavaizduota šiose drobėse. Manote tai tiesiog šakelė su lapeliais? Bet argi taip yra iš tikrųjų? Vienareikšmiškai to tikrai negalima teigti.

Įsižiūrėkite – kiek veidų jūs matote šioje fotografijoje? Čia jų daugiau nei trys!

Pažiūrėkite iš arčiau – raitelis ant balto žirgo, pažiūrėkite iš toliau – garbaus senolio veidas… Tai, kas žiūrint vienu rakursu yra galva, pažvelgus kitu rakursu tampa akimi. .. Ar atvirkščiai?

Šiame paveiksle labai sunku įžiūrėti paslėptą profilį. Veidas meistriškai užmaskuotas!

Pajauskite šių darbų gilumą, išmokite atpažinti ženklus…

Reklama

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Netgi autoportretus Olegas Šupliakas  tapo ypatingu būdu!

Šių paveikslų jokiu būdu negalima vertinti paviršutiniškai, juk juose slypi tiek siurprizų! Netgi pačiuose paprasčiausiuose darbuose šis talentingas dailininkas visada suras, kuo mus nustebinti. Padėkite išplatinti jo optinių iliuzijų šedevrus. Olegas Šupliakas nusipelno tapti garsenybe.

Continue Reading

Dizainas

Dėl savo dukrelės šis tėtis pavertė seną daržinę į kažkokį stebuklą

Didžiojoje Britanijoje įvyko konkursas “Geriausia metų daržinė”, kuriame laimėjo Surrey gyventojo grybo formos daržinė.

47-metų Svonboro Benedikto iš Surrey dukra paprašė jį pastatyti grybo formos medinę daržinę ir davė 500 svarų, kuriuos pati susitaupė. Bet vyriškiui taip patiko daržinės statybos procesas, kad jis išleido dvigubai daugiau pinigų, nei buvo suplanuota.

Daržinėje Svonboro sudėjo vitražą, grindyse padarė stiklinę angą, per kurią galima matyti tekantį per sodą upelį. O lauke jis pakabino apvalų fotelį-sūpuokles, kur jo 12-metė duktė Elza dabar gali atsipalaiduoti ir mėgautis gamtos vaizdais. Taip pat padarė stoge stiklinį langą, per kurį mergaitė naktį gali stebėti žvaigždes.

Daržinės vidaus dizainas ir atmosfera, susijusios su grybų tema : ant sienos kabo plakatas LesChampignons, kuriame yra pavaizduoti įvairūs grybai, kai kurie baldai pagaminti grybų formos, taip pat ir namo dekoracijos. Kai kurie elementai leidžia pasinerti į “Harrio Potterio” pasaulį.

Reklama

Vyras liko labai patenkintas savo darbu ir nusprendė dalyvauti konkurse “Geriausia metų daržinė”, ir jis sugebėjo aplenkti tris tūkstančius konkurentų ir tapo konkurso nugalėtoju.

Pagrindinis prizas už pergalę buvo tūkstantis svarų. Lentelę, kurią įteikė jam konkurso organizatoriai, Svonboro pakabino ant daržinės.

Šis kasmetinis konkursas parodė, kad daržinė yra daug daugiau, nei kuklus pastatas šalia savo namų.

Continue Reading

Dizainas

Šeimininkė išklojo grindis popieriniais maišeliais. Dabar visi galvoja, kad tai akmeninės grindys, kurios kainavo nežmoniškus pinigus

Atrodo, kad šios šeimininkės namo grindys pagamintos iš dirbtinio akmens. Bet iš tiesų ji viską padarė pati…

popieriaus!

Tam jums prireiks:

  • * ritininio vyniojamojo popieriaus arba didelės pakuotės rudų popierinių maišelių
  • * klijų PVA
  • * lako medžiui vidaus darbams
  • * poliuretaninių dažų
  • * dažų volelio
  • * kibiro

Šis būdas tinka grindims su betoniniu, gipsiniu ar faneriniu pagrindu.

Pirmiausia reikia pašalinti seną dangą ir išvalyti pagrindą. Patikrinkite, ar neliko klijų pėdsakų, atsikratykite grindjuosčių. Jei ant grindų yra duobių, jas reikia užtaisyti. Kad popierius geriau prisiklijuotų grindys neturėtų būti pernelyg lygios, todėl galite praeiti grindis su šlifavimo mašina. Tada suplėšykite popierių į didelius nelygius gabalus ir šiek tiek suglamžykite – tada jie atrodys kaip natūralūs akmenys.

Jei jūsų grindys yra betoninės, paruoškite klijų ir vandens mišinį 1: 1 santykiu. Medinių grindų mišinys turėtų būti sudarytas iš 75% vandens ir 25% klijų. Ištepkite grindis, sudėkite popierių ir viršų vėl ištepkite klijais.

Dabar reikia išklijuoti visas grindis popieriumi. Patikrinkite, kad popieriaus lapų kraštai sugultų vienas ant kito – džiūdami jie susitrauks.

Reklama

Kai grindis padengsite popieriumi, leiskite klijams gerai išdžiūti. Tada padenkite grindis laku medžiui. Jei jums patinka popieriaus spalva – pasirinkite skaidrų laką. Tam puikiausiai tiks dažų volelis.

Sekančiam etapui mums prireiks poliuretaninių dažų. Padenkite keliais sluoksniais, kad grindys būtų stiprios ir atsparios įbrėžimams ir smūgiams. Kiekvienas sluoksnis turi gerai išdžiūti, prieš padengiant kitu sluoksniu.

Štai šio name savininkai nepagailėjo savo laiko ir nuspalvino popierių įvairiomis spalvomis, naudodami įvairių atspalvių medienos laką.

O šiame name buvo panaudoti vienos formos popieriaus lapai.

Savo namuose jūs galėsite įgyvendinti savo idėjas ir suteiksite jam unikalų interjerą.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending