Connect with us

Dizainas

Laikas atsikratyti stereotipų! Didžiausios dizaino klaidos, apie kurias jūs, brangūs skaitytojai, net nežinojote.

Šie patarimai laužo visus stereotipus, naudokitės jais ir būkite stilingi!

Baldai išilgai sienų

Daugelis galvoja, kad atsiranda erdvė. Net jei tavo kambarys labai mažas, jis atrodys daug patraukliau su lakoniška sofa ir mažu staliuku.

Baltos sienos

Niekada nedažyk sienas balta spalva, tai ne ligoninė! Dabartinės namų idėjos yra tame, kad naudotume malonius ir švelnius atspalvius. Baldai turėtų harmoningai derintis su interjeru, blanki fono spalva viską sugadins.

Nesukomplektuoti baldai

Tai pati genialiausia idėja dekorui! Kambaryje naudok įvairių spalvų fotelius, kėdes. Puikiai atrodo!

Griozdiškas miegamasis

Nepirk visą miegamojo komplektą, pakanka vienos lovos. Spintelę prie lovos, staliuką, knygines nusipirk atskirai. Tai bus žymiai pigiau.

Įvairios kėdės

Šalin iš virtuvės nuobodulį ir liūdesį! Standartai – jau praeityje. Naudok įvairių spalvų arba kardinaliai įvairias kėdes. Svarbiausia, jos turėtų būti panašaus dydžio.

Masyvūs baldai

Prisimink svarbiausią interjero taisyklę: kuo mažesnis kambarys, tuo mažiau baldų. Atlošai, dideli odiniai komplektai – tai neskoninga. Dabartinis hitas – lakoniška sofa, foteliai-maišai, maži pufai.

Reklama

Ryškus vaikų kambarys

Vaikų kambaryje neverta naudoti visas vaivorykštės spalvas. Ryškiai nudažytos sienos – kenkia sveikatai! Nudažykite vaikų kambarį ramių tonų dažais, mažiau baldų ir lentynų. Idealus variantas – plakatai arba piešiniai ant šviesių sienų.

Natūrali sienų apdaila

Šiandien madinga nedažyti kambarių sienas. Žiūrėk tik, kad betonas arba dekoratyvinis tinkas nebūtų labai grubus.

Šviesios užuolaidos

Mes pripratome kabinti šviesias užuolaidas, sulaužykime šį stereotipą ir išbandykime tamsias ar kitų spalvų lango užuolaidas. Jeigu tavo mažas kambarėlis – pamiršk apie jas.

„Neskoningai“ sutvarkytas vonios kambarys

Eksperimentuok vonios kambaryje! Nebūtina vonios kambarį išklijuoti plytelėmis nuo lubų iki grindų. Įvairovė dabartinių atsparių drėgmei ir vandeniui medžiagų suteiks tau galimybę pasirinkti originalų foną.

Daug apšvietimo

Ne gausybė šviestuvų ar lempų padaro kambarį šviesiu, bet minimalus baldų skaičius, švarios sienos ir atidaryti langai. Viršutinį apšvietimą palik vonios kambaryje arba virtuvėje, kaip papildomą apšvietimą.

Net jei tavo butelis yra mažas, naudokis šiomis idėjomis, kurios padarys jį stilingu ir moderniu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × 4 =

Fresh articles

Facebook

Trending