Connect with us

Įdomybės

Mergaitė gavo iš pamotės dovaną, pasižiūrėjo į pakuotės vidų ir negalėjo sulaikyti ašarų

Kartais būna sunku išrinkti dovaną žmogui, kurį myli visa širdimi. Dar sunkiau – surasti tokią dovaną, kuri suteiktų tikro džiaugsmo.

Tokia dovana ne tik simbolizuoja meilę, kurią jauti tam žmogui, bet ir parodo, kaip atsakingai tu rinkai tą dovaną. Greičiausiai būtent apie tai galvojo Bridžit, kai gimtadienio proga rinko dovaną savo podukrai Heilei, bet ji tikrai nesitikėjo tokios reakcijos.

Aš manau, kad Heilė niekada nepamirš šio savo gimtadienio, kurį atšventė metų pradžioje su savo draugais ir šeima.

Kai Heilės pamotė Bridžit atėjo į mergaitės gimtadienį, nešina savo supakuota dovana, viskas pakrypo netikėta linkme.

Heilė atidarė paketą ir pamatė ten pliušinį žaisliuką.

Ji buvo sujaudinta ir pagalvojo, kad žaisliukas labai mielas, bet ji nežinojo, kad Bridžit įdėjo į paketą dar vieną daiktą.

Reklama

Heilė toliau apžiūrinėjo paketą ir suprato, kad ten yra dar kažkas!

Tai buvo dokumentas su kažkokiais įrašais…

Jūs juk jaudinatės, kai dovanojate dovaną, nežinote, ar dovana patiks. Tikriausiai būtent apie tai ir galvojo Bridžit, kai padovanojo šį dokumentą savo podukrai.

Dokumente buvo rašoma, kad Bridžit pareiškimas dėl Heilės įdukrinimo yra patenkintas ir dabar ji oficialiai yra Heilės mama. Kokia buvo mergaitės reakcija? Tai sujaudino mane iki sielos gelmių!

Tai taip miela!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eighteen − six =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending