Connect with us

Humoras

Mergina pareikalavo, kad vaikinas atsikratytų šuns. Ir tada jis patalpino tokį skelbimą …

Mergina Gecenui pareiškė ultimatumą ir pareikalavo bet kokia kaina atsikratyti šuns. Vaikinas, pamąstęs apie šią problemą, padavė skelbimą į laikraštį.

„Mano merginai nepatinka mano šuo Molė. Todėl man teks surasti jai naujus namus. Ji yra grynakraujė, iš gero regiono ir su manim praleido 4 metus. Jai patinka žaidimai, bet ji nėra itin apmokyta. Jos ilga ševeliūra, todėl reikia daugiau  priežiūros, ypač tai liečia nagus. Bet jai patinka, kai rūpinamasi jos nagais. Nemiega ir triukšmauja visą naktį, o miega tada, kai aš esu darbe. Valgo tik geriausią ir brangiausią maistą. NIEKADA po ilgos darbo dienos nepasitiks jūsų prie durų ir niekada nedovanos meilės be išskaičiavimo, netgi jei jums bloga. Nesikandžioja, bet lengvai gali jus velniškai nemaloniai pakišti!

Todėl … jeigu kas nors susidomėjo mano 30-mete, egoistiška, pikta, smulkmeniška mergina, ateikite ir pasiimkite ją! Mes su šunimi norim, kad ji kuo greičiau išvyktų į kitus namus. Skubiai!“

Praėjus keletui dienų po skelbimo išspausdinimo, Gecenas atnaujino jį ir pridėjo, kad mergina buvo grąžinta gamintojams, t.y. tėvams, o jis ir Molė ieško naujos draugės.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending