Connect with us

Įdomybės

Mergina tiesiog nufotografavo tuščią gatvę. Ir atsibudo įžymybe

Ši istorija nutiko Reikjavike, Islandijos sostinėje, vieną gražų prieškalėdinį vakarą. Maiklas Džonas Kentas nusprendė pasipiršti savo merginai tuščioje gatvėje, krintant gražioms didžiulėms snaigėms.

Šį romantišką momentą atsitiktinai įamžino viena mergina. Ji pažadėjo įsimylėjėliams išsiųsti fotografiją ir užsirašė Maiklo elektroninį adresą. Bet skubėdamas, Maiklas užrašė klaidingą adresą ir atrodė, kad fotografija amžinai prarasta.

Bet jaunuolis nusprendė nenuleisti rankų ir pasikliauti draugų pagalba. Jis paskelbė Facebook‘e tokį pranešimą:

„Mieli draugai, vakar aš pasipiršau savo mylimai Fionai. Šį įvykį atsitiktinai nufotografavo praeivė, fotografavusi gatvę. Deja, aš taip jaudinausi, kad užrašiau jai savo elektroninio pašto adresą su klaida.

Aš suprantu, kad vargu, ar mes surasim tą nepažįstamąją. Bet ką, jei visgi stebuklų būna? Žemiau – tos vietos, kurioje buvo fotografuot, nuotrauka. Aš būsiu labai laimingas, jei nuotrauka, visgi , atsiras.“

Kai Maiklas rašė šį pranešimą ant savo sienos, jis net nenutuokė, kad jis pasklis tokiu greičiu. Netrukus jau daugybė žmonių ieškojo jo nuotraukos.

Ir stebuklas įvyko! Sekančią dieną fotografija pamatė žmogus, kuris porą valandų ją apžiūrinėjo Instagramoje!

Reklama

Pasirodo, nepažįstamoji mergina buvo profesionali fotografė. Ji įkėlė ieškomą fotografiją į savo Instagramos paskyrą, po ja parašydama:

„ Tai buvo neįtikėtinas vakaras. Aš išėjau iš baro, kur mes šauniai pasėdėjome su draugais. Labai gražiai snigo, ir aš nusprendžiau įamžinti gražius peizažus. Ir čia aš pamačiau porą. Jaunuolis priklaupė ant vieno kelio, norėdamas pasipiršti savo mylimajai.

Jie buvo vieni, o paskui aš priėjau prie jų ir pasiūliau nusiųsti jiems fotografiją. Jaunuolis užrašė į mano telefoną savo elektroninio pašto adresą. Matėsi, kad jis perpildytas jausmų. Po to mes apsikabinome ir išsiskyrėme.

Ši pora taip mane įkvėpė! Štai ką reiškia „būti reikiamoje vietoje ir reikiamu laiku!

Maiklas iškart susisiekė su mergina ir gavo iš jos puikios kokybės fotografiją. O sekančią dieną būsimieji sutuoktiniai susitiko su fotografe, norėdami jai atsidėkoti.

Ši istorija – puikus įrodymas, kad gyvenime visada yra vietos nedideliems stebuklams!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending