Connect with us

Life

Metro vagone vyras pastebėjo kišenvagę. Bet tai, ką ji padarė, sujaudino jį iki širdies gelmių…Ačiū, jums, mergaite!

Vakar vakare Kijevo metro stebėjau truputį neįprastą kišenvagį, o tikslaiu – kišenvagę… O neįprasta joje buvo tai, kad ji ne pavogė pinigų, o atvirkščiai, o atsargiai įkišo senukui keletą kupiūrų.

Jis nebuvo prašytojas, nors pažvelgus, matėsi, kad jis labai skursta: senas kostiumas, didelė languota tašė.

Jis kukliai priėjo prie durų ir pasiruošė išlipti. Ji atsargiai įkišo jam į kišenę pinigų ir kukliai nuleido akis, taip iki savosios stotelės ir nuvažiavo…

Norisi tiesiog pasakyti: „Ačiū“ už tokį žmogiškumą, kurio taip mažai beliko mūsų dideliame mieste.

Reklama

Prašau pasidalinti. Tegu miestas žino apie savo mažuosius herojus!

P.S. Šis postas momentaliai buvo išsiuntinėtas socialiniuose tinkluose. Kaip paaiškėjo vėliau, jo herojė – mokytoja, važiavusi namo po dienos, praleistos ligoninėje pas sunkiai sergančią mamą. Liūdnos mintys apie paties artimiausio žmogaus kančias, apie būtinybę ieškoti pinigų tolimesniam gydymui, bandelė, nusipirkta prie įėjimo į metro, nes visą dieną nieko neturėta burnoje, ir paskutiniai pinigai kišenėje…

Štai tokia, atrodytų, paprasta istorija. O kiek joje nuoširdumo, užuojautos, kilnumo, pergyvenimo už kitą, dvasinės šilumos…

foto – sidorchik.ru

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty − seventeen =

Life

Ši fotografija, kur chirurgai guli ant grindų, apkeliavo visą internetą. Jūs būsite nustebę, sužinoję kodėl ši nuotrauka – tokia populiari!

1-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Ši nuotrauka per kelias dienas išplito visame internete. Joje vaizduojami trys kinų chirurgai iš medicinos universiteto Funczian ligoninės. Išsekę po ilgos operacijos, jie tiesiog guli ant grindų, nes nebegali stovėti.

Kaip manote, kiek operacija truko 3, 6, 9, 12 val ..? 32 valandas !!!? Ir tai – absoliutus medicininis rekordas. Pacientas pradėjo operuoti 8:30 šeštadienį ir baigė kitos dienos pabaigoje. Iš viso buvo atliktos šešios skirtingos operacijos.

«Pacientas turėjo aneurizmą ir smegenų angioblastomą. Mes turėjome pašalinti abi problemas vienos operacijos metu. Tai buvo  labai rizikinga. Jei pašalinsite tik vieną, pakenksite pacientui, kita vertus, operacijos rezultatas galėjo būti mirtinas», – sakė dr. Cheng.

Visos operacijos metu gydytojai galėjo pailsėti tik dvi valandas, pakeisdami vienas kitą.

«Operacija truko taip ilgai, jog pradėjau nerimauti, ar gydytojai atlaikys», – pasakojo vienas iš paciento artimųjų.

Bet gydytojai atlaikė, operacija buvo sėkminga, ir jai pasibaigus, jie sugriuvo ant grindų. Ši nuotrauka greitai išplito internete, pavertusi juos didvyriais.

Reklama

Tačiau, net po operacijos, chirurgas neturėjo laiko poilsiui. Jie turėjo vėl stotis ir daryti paciento galvos nuotrauką.

Щоправда, навіть після закінчення операції хірургам не вдалося відпочити як слід. Всього через пару хвилин їм знову довелося встати, щоб зробити знімок голови хворого.

2-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Beje, operacijos metu paciento širdis sustojo daugiau nei penkiolikai minučių, tačiau gydytojai sugebėjo jį atgaivinti ir užbaigė operaciją saugiai.

«Ne aš vienas taip elgiuosi vardan savo pacientų gerovės. Yra daug tokių gydytojų, mes tiesiog nieko nežinome apie juos», – sako dr Chen.

Continue Reading

Life

Moteris šaukė neeis maudytis, kur maudosi šunys. Po kelių minučių kažkas atsitiko, kas pakeitė jos gyvenimą

Ši istorija vyko viename iš Italijos paplūdimių, kur legaliai leidžiama atvykti su gyvūnais (daugelyje šalių šunims maudytis leidžiama tik specialiai tam skirtose vietose). Laki atėjo į paplūdimį su savo šeimininke Ana-Maria paišdykauti ir paplaukioti.

1-jenshina-krichala

Laki – gražuolis šuo labradoras, praėjęs specialų vandens gelbėtojų kursą: visi žinome, jog labradorai labai mėgsta vandenį ir puikiai atlieka gelbėtojų pareigas.

2-jenshina-krichala

Laki ir šeimininkė nuėjo maudytis, bet  netyčia išplaukė už paplūdimio, kur leidžiama maudytis gyvūnams, teritorijos. Ten susidūrė su moterimi, kuri juos išvydusi, pradėjo šaukti, jog šuo platina, ir nei ji, nei jos 7-metų dukra nesimaudys ten, kur šunys maudėsi. Ana-Maria kelis kartus atsiprašė ir išlipo iš vandens su šuniu.

Reklama

3-jenshina-krichala

Po kelių minučių,  moters dukra jau plaukė nuo kranto. Motina su kažkuo šnekėjo, kai didelė banga užgriuvo mergaitę ir ji pradėjo skęsti. Baisiausia buvo tai, kad niekas paplūdimyje to nepastebėjo. Išskyrus Laki, kuris akimirksniu puolė link jūros, nustvėrė vaiką ir ištempė jį į krantą.

4-jenshina-krichala

Mergaitė išsigando, gurkštelėjo vandens, bet išliko gyva. Laiminga motina, prieš tai aprėkusi moterį su šunimi, priėjo, atsiprašė  ir nuoširdžiai padėkojo.

Manau, kad nuo šiol moteris žiūrės į šunis truputį kitaip.

Continue Reading

Life

8 priežastys, kodėl protingi žmones turi mažiau draugų

1. Jūs- laisvi savo žodžiuose, mintyse ir darbuose, kurie gali skirtis nuo to, ką sako, galvoja ir daro jūsų «draugai». Pas jus yra savo principai ir savo vertybės. Jūsų protas neapsiriboja, ir jums visada yra, ką pasakyti. Jūs galvojate ne taip, kaip kiti, bet jus nedomina kitų mintys.

2. Pas jus nėra laiko dirbtiniams santykiams arba nereikalingiems pokalbiams, jūsų nedomina tai, kuo domisi visi. Todėl jūs daugiau laiko praleidžiate vienumoje. Jūs nerūpi paskutinės tendencijos madoje arba muzikoje. Jums neįdomūs „materialūs“ dalykai. Jūs nebijote praleisti kažką svarbaus. Jūs patenkintas tuo, ką darote pats.

3. Jūs mokate atpažinti žmonės po jų socialinėmis kaukėmis, laikote atokiai nuo tų, kas nevertas jūsų laiko. Kalbama apie tuos, kurie trinasi aplink kitus siekdami trumpalaikės pigios šlovės.

4. Kalbate mažiau, o klausote daugiau, nes jūs tiesiog dažnai sėdite ir stebite vykstanti veiksmą: nuolatiniai postai socialiniuose tinkluose, amžinas pataikavimas, išdavystės, nepagarbus elgesys. Ir tai atstumia jus, nes jūs subrendęs žmogus. Jūs tiesiog aukščiau viso šito.

Reklama

5. Jūs nedalyvaujate šiame „teatre“. Jūs geriau pažiūrėsite filmą su artimaisiais, nei eisite į klubą su draugais. Saugosite save nuo nereikalingų neigiamų emocijų, kurios atsiras, kai jūs eisite tenai, kur nenorite. Jūs darote tai, kas jums patinka.

6. Jums nereikia niekam įrodinėti, ko jūs esate vertas. Jūs laimingas pats su savimi. Jūs nepriklausomas ir stiprus. Jūs savarankiškas. Jums nereikia 300 like Instagrame, kad nusišypsotumėte. Jums nereikia siekti pripažinimo.

7. Jūs jau supratote, kas yra jūsų geriausi draugai, jums nereikia naujų. Jūs žinote kam jūs iš tiesų esate svarbus. Jūs atsargiai įsileidžiate į savo pasaulį kažką naujo. Tai gali būti tik tie, kurie galvoja, kalba ir elgesi taip kaip jūs.

8. Jūs turite didelių tikslų ir neturite laiko smulkmenom. Kol kažkas planuoja išeigines, jūs planuojate gyvenimą. Jūs naudojate savo laiką asmeniniam augimui, ir jūs nelaukiate, kad jus supras, nes jie patys viską pamatys.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending