Connect with us

Įdomybės

Miręs ir palaidotas prijaukintas driežas prisikėlė po penkių savaičių

Jungtinės Karalystės gyventoja palaidojo savo negyvą driežą sode. Netikėtai šeimininkės džiaugsmui po penkių savaičių driežas prisikėlė ir išsiropštė iš savo kapo. Kaip paaiškėjo, driežas nemirė, bet užmigo žiemos miegu, o veterinarams nepavyko to nustatyti.

2016 m. liepos mėn., kai jos senasis driežas mirė, 42-erių metų Rachelė Hespell iš Šetricho miesto, Češyro grafystėje įsigijo barzdotąją agamą Nala.

2017 m. gegužės mėnesį moteris aptiko roplį negyvą akvariume. Rachelė bandė gaivinti driežą dirbtiniu kvėpavimu, bet nesėkmingai. Šeimininkė nuvežė Nalą veterinarams, kurie konstatavo, kad gyvūnas mirė. Tada Rachelė palaidojo driežą  savo namų sode, kartoninėje dėžėje, maždaug trisdešimt centimetrų gylyje.

Moteris, kuri kenčia nuo bipolinio sutrikimo, labai pergyveno dėl savo gyvūno mirties. Be to, visai neseniai pas Rachelę taip pat numirė ir katė.

Britės nuostabai po kelių savaičių jos giminaičiai atrado gyvą driežą sode. Roplys prabudo dėžutėje ir išsiropštė iš po žemių į paviršių. Po veterinaro apžiūros buvo konstatuota, kad driežas yra visiškai sveikas.

Kaip paaiškėjo, Nala tiesiog užmigo žiemos miegu. Tokia būsena, kai visi procesai organizme sulėtėja, driežams yra būdinga. Tuo pačiu metu klinikos atstovai paaiškino, kad manė, jog Nala mirė, nes barzdotos agamos iki vienerių metų amžius nemiega žiemos miegu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

two × five =

Fresh articles

Facebook

Trending