Connect with us

Įdomybės

Miręs ir palaidotas prijaukintas driežas prisikėlė po penkių savaičių

Jungtinės Karalystės gyventoja palaidojo savo negyvą driežą sode. Netikėtai šeimininkės džiaugsmui po penkių savaičių driežas prisikėlė ir išsiropštė iš savo kapo. Kaip paaiškėjo, driežas nemirė, bet užmigo žiemos miegu, o veterinarams nepavyko to nustatyti.

2016 m. liepos mėn., kai jos senasis driežas mirė, 42-erių metų Rachelė Hespell iš Šetricho miesto, Češyro grafystėje įsigijo barzdotąją agamą Nala.

2017 m. gegužės mėnesį moteris aptiko roplį negyvą akvariume. Rachelė bandė gaivinti driežą dirbtiniu kvėpavimu, bet nesėkmingai. Šeimininkė nuvežė Nalą veterinarams, kurie konstatavo, kad gyvūnas mirė. Tada Rachelė palaidojo driežą  savo namų sode, kartoninėje dėžėje, maždaug trisdešimt centimetrų gylyje.

Reklama

Moteris, kuri kenčia nuo bipolinio sutrikimo, labai pergyveno dėl savo gyvūno mirties. Be to, visai neseniai pas Rachelę taip pat numirė ir katė.

Britės nuostabai po kelių savaičių jos giminaičiai atrado gyvą driežą sode. Roplys prabudo dėžutėje ir išsiropštė iš po žemių į paviršių. Po veterinaro apžiūros buvo konstatuota, kad driežas yra visiškai sveikas.

Kaip paaiškėjo, Nala tiesiog užmigo žiemos miegu. Tokia būsena, kai visi procesai organizme sulėtėja, driežams yra būdinga. Tuo pačiu metu klinikos atstovai paaiškino, kad manė, jog Nala mirė, nes barzdotos agamos iki vienerių metų amžius nemiega žiemos miegu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + twelve =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending