Connect with us

Dizainas

Mobilusis namelis „Suskleistukas“: idealus variantas poilsiui ir žvejybai

Šis įprastinis kempingui skirtas furgonas lengvai paverčiamas tikru išskleidžiamu namu. Jį galima naudoti žygiams, piknikams arba žvejybai. Be to, „armonikos“ idėja tokia paprasta ir funkcionali, kad tokią konstrukciją gali naudoti kiekvienas panorėjęs.

Šį originalų išskleidžiamą namelį-priekabą iškyloms „De Markies“ (Tentas) sukūrė olandų dizaineris Eduard Bohtlingk. Architektui pavyko puikiai maksimizuoti naudingą plotą, suprojektavus šoninius atsiverčiančius tentus furgone.

Mobilaus namo dydis suskleistame būvyje (2×4,5m) niekuo nesiskiria nuo įprastinės priekabos. Bet reikia tik atversti abu tentus, ir konstrukcijos plotas per kelias sekundes padidėja tris kartus.

Reklama

Centrinėje išskleidžiamo namo dalyje kompaktiškai išsidėstę tualetas, dušas ir virtuvė. Šonuose pritvirtintos atsiverčiančios sėdynės ir lova.

Skaidrus tentas apsaugo poilsiaujančiuosius nuo vėjo ir įkyrių vabzdžių, tuo pat metu leidžia grožėtis gamtos peizažu.

Nemažiau įdomią mobilaus namelio su išsitraukiančiomis sekcijomis idėją įgyvendino kompanijos G-pod architektai. Gamintojai siūlo naudoti šį namą kaip vasarnamį, motelį arba laikiną būstą nukentėjusiems stichinių nelaimių metu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × five =

Dizainas

Jums atrodo, kad čia mergaitės galva? Įsižiūrėkite atidžiau…

Jeigu esate įsitikinę, kad jūsų niekuo negalima nustebinti, siūlome atkreipti dėmesį į nepaprastas Michailo Zaikovo lėles.

Jis kuria labai tikroviškas lėles, kurias iš pirmo žvilgsnio sunku atskirti nuo tikrų žmonių. Michailo darbai žinomi visame pasaulyje.

Pirmiausia jis labai atidžiai apgalvoja būsimo kūrinio vaizdą, piešia eskizą. Ypatingą dėmesį skiria lėlės veido bruožams ir charakteriui.

Reklama

Netgi visus drabužius siuva asmeniškai pats talentingas meistras. Visi apdarai atspindi 20 a. pradžios stilių.

Iš karto aišku, kad visi Michailo darbai atlikti pasitelkus beribę fantaziją ir su meile savo kūrybai.

Continue Reading

Dizainas

22 originalaus dizaino laiptai, kuriais lipti į antrą aukštą bus tikras malonumas

Kūrybingi žmonės originalūs visose srityse, netgi kalbant apie laiptus. Norime su jumis pasidalinti originalaus dizaino netradicinių laiptų idėjomis. Čia turima galvoje viskas: originalumas, žavesys, grožis, patogumas, praktiškumas. Tokie laiptai tavo kasdieniniam gyvenimui suteiks šviežumo.

Kabantys laiptai

Erdvė po laiptais

Laiptai –  medis

Turėklai – medžiai

Dryžuoti laiptai

Ryškūs laipteliai

Laiptai – skeletas Northamptone

Laiptai – lentyna knygoms

Laipteliai – lapeliai

Įspūdingi laiptai

Slankiojantys spiraliniai laiptai

Laiptai – nėriniai

Reklama

Nuožulnūs laiptai

Plokšti laipteliai

Laiptai «LaMaisonUnique»

Statūs laiptai

Kombinuoti laiptai

Laiptai taupant erdvę

Laiptai – stiebas

Laipteliai – darbo vieta

Metaliniai laiptai

Laiptai – biblioteka

Susimąstei apie interjero pokyčius namuose? Nori, kad lipimas į antrą aukštą nebūtų varginantis? Dabar tu gali drąsiai išsirinkti labiausiai patikusius laiptus. Parodyk šias nepaprastas idėjas draugams!

Continue Reading

Dizainas

Lipni juosta miegamojo sieną pavertė meno kūriniu

Dešimtims tūkstančių mūsų piliečių remontas yra skaudi tema. Daugelis žmonių iš savo patirties žino, kad net paprasto buto remontas gali tęstis keletą metų ir daugiau.

Palyginus su rimtais klausimais, pavyzdžiui, kanalizacijos ar elektros instaliacijos keitimu, tapetų parinkimas kambariui, iš pradžių, atrodo smulkmena. Tiesą sakant, tai taip pat labai svarbu, bet, laimei, yra būdų, kaip greitai suteikti jūsų kambariui unikalų dizainą.

Būdas, kurį čia demonstruoja jaunoji menininkė, yra lengvai pritaikomas, o rezultatas – nuostabus. Iš pradžių, reikia padaryti ornamento eskizą ant popieriaus lapo. Ir nors piešinys atrodo sudėtingas, bet po detalios instrukcijos ir analizės viskas paaiškėja.

Reklama

Įgudę ant popieriaus, pakartojame tą patį ornamentą ant sienos su lipnia juosta. Mergina rekomenduoja lipnią juostą išlyginti su šaukštu, kad po juosta neliktų oro burbuliukų. Beliko tik uždažyti ornamentą, palaukti keletą dienų, kol dažai išdžius ir nuimti lipnią juostą nuo sienos.

ir viskas! Išsami instrukcija vaizdo įraše padės suvokti aukščiau aprašytus veiksmus.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending