Connect with us

Life

Mokykloje iš mergaitės nuolat tyčiojosi, tačiau dabar vaikinai svajoja ją pakviesti į pasimatymą

Elizabet Džobson iš Daremo miesto (Didžioji Britanija) visada buvo apvalių formų. Mokykloje mergaitę nuolat erzino klasės draugai, mokykloje jos svoris pasiekė net 130 kg…

Viskas pasikeitė, kai 23 metų Elizabet Džobson susiruošė nuvykti su draugėmis prie jūros. Norėdama apsivilkti maudymosi kostiumėlį, mergina numetė beveik pusę savo svorio ir vis dėlto sugebėjo pasipuikuoti prieš draugus, apsivilkdama bikinį!

Elizabet papasakojo, kad mokykliniai metai jai buvo tikras košmaras. Iš jos nuolat tyčiojosi klasės draugai.

Mergina kaltina save, ji valgė daug nesveiko maisto. Savo kambaryje Elizabet visada turėjo traškučių ir saldainių atsargų, kad paslapčia viską tai suvalgyti. Taip ji atsikratydavo streso bei kitų nemalonumų.

Mokykloje ji buvo tokia „storulė draugė“, kurią visi naudojosi.

„Aš buvau pačiu didžiausiu vaiku klasėje, ir galbūt su manimi bendravo tik dėl to“, – pasakoja Elizabet.

Mergina daug karto bandė numesti svorio, ji stengėsi kontroliuoti savo mitybą ir reguliuoti savo svorį, tačiau jos niekas nepalaikė, ir tuo viskas baigdavosi.

O vėliau universiteto draugės suplanavo išvykti atostogų į Turkiją.

Kompanija nusprendė vykti į Marmario miestą po metų, tačiau mergina iš karto nusprendė ieškoti sau tinkamo maudymosi kostiumėlio. Bet merginai nepavyko surasti tinkamo dydžio… Ir ji nusprendė, kad atėjo laikas paimti save į rankas.

Tuomet Elizabet kreipėsi pagalbos į mamą. Mama pradėjo gaminti sveiką maistą ir nuvedė ją į sporto salę.

„Man padėjo mano mama: ji gamino sveiką maistą, visapusiškai mane palaikė ir net nuvedė į sporto salę“, – pasakoja Elizabet.

Elezabet laikė save rankose, nustojo valgyti nesveiką maistą ir po 6 valandos vakaro. Pirmą mėnesį ji numetė 12 kilogramų, kurie įkvėpė merginą naujiems darbams.

Per metus Elizabet sugebėjo numesti – iki 73 kilogramų.

Po to Turkijoje ji galėjo su džiaugsmu apsivilkti naują maudymosi kostiumėlį bei pasidžiaugti nauju savo garderobu! Tačiau ne visi pritarė merginos sėkmei: „Kai kurie mano draugai nustojo su manimi bendrauti, vien tik dėl to, kad aš sulieknėjau“.

Mokyklos chuliganai vėl pradėjo rašyti merginai – tačiau ne dėl to, kad pasityčiotų… Dabar jie kviečia ją į pasimatymą !

Bet ji iš karto atsisako: „Juokingiausias dalykas yra tas, kad tie, kurie iš manęs tyčiojosi, dabar nuolat stengiasi su manimi bendrauti arba kur nors pakviesti. Tačiau aš iš karto sakau, kur jiems reikėtų eiti“.

„Aš vis tokia pati – mano toks pat charakteris, man patinka tas pats. Tiesiog mano išvaizda kardinaliai pasikeitė“, – sako Elizabet.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 + twenty =

Fresh articles

Facebook

Trending