Connect with us

Life

Moteris pasiėmė katiną iš prieglaudos, o kitą dieną sugrįžo antro

Prieglaudos ne pačios geriausios vietos gyvūnams. Žinoma, tai geriau, nei šaltis ir alkis gatvėje, bet visiškai nesulyginama su tikrais namais, kur tave myli ir rūpinasi.

Ši moteris nusprendė įsigyti sau draugą ir nuvyko jo į gyvūnų prieglaudą. Ten jos žvilgsnis užkliuvo už 11 m amžiaus katinėlio Možo, kurį jį iškart įsimylėjo.

Ji taip džiaugėsi naujuoju augintiniu, kad išklausė jo istoriją, kurią jai papasakojo prieglaudos darbuotojai. Ir tik vakare, gulėdama lovoje, moteris pradėjo prisiminti…

Pasirodo, Možo į prieglaudą pateko ne vienas. Kartu su juo ten atvažiavo ir jo geriausias draugas – 16-metis katinas Maksas. Kažkodėl prieglaudos darbuotojai patalpino jį voljere, kuris buvo kitame prieglaudos sparne. Tai yra jie išskyrė geriausius draugus…

Ši mintis visą naktį moteriai nedavė ramybės. Ankstų rytą, kai tik atsidarė prieglauda, ji jau buvo ten, kad paimtų antrą katinėlį.

Nepaisant ilgo išsiskyrimo jų draugystė neužgeso. Katinėliai akimirksniu pažino vienas kitą. Dabar jie vėl geriausi draugai ir mėgsta viską daryti kartu:

Jie net miega apsikabina ir tai be galo miela:

Gerai, kad ši istorija turi tokią nuostabią pabaigą. Du draugai kartu sutiks senatvę šiltuose namuose, apsupti meilės ir rūpesčio!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − seven =

Fresh articles

Facebook

Trending