Connect with us

Life

Motina neatsisakė protiškai atsilikusio sūnaus. Ir štai kuo jis tapo praėjus 29 metams!

1988 metais kinė Zou Hongyan pagimdė sūnų. Gimdymas turėjo rimtų komplikacijų. Tai paveikė jos kūdikį. Jis buvo pasmerktas invalido su cerebriniu paralyžium gyvenimui.

Netgi gydytojai įtikinėjo mamą atsisakyti sūnaus, jau nekalbant apie vyrą. Jie visi manė, kad žmogaus su tokiomis intelektinėmis ir fizinėmis problemomis ateityje laukia apgailėtinas ir nieko vertas gyvenimas. Tačiau Zou  nesutiko su gydytojų pasiūlymu, išsiskyrė su vaiko tėvu, ir visą savo gyvenimą pašventė savo mylimo sūnaus gydymui ir auklėjimui.

Norėdama išlaikyti savo mažą šeimą, Zou dirbo trijuose darbuose, o vakarais žaisdavo su sūnum žaidimus, lavinančius intelektą ir emocijas. Motina netgi išmokė berniuką naudotis bambuko lazdelėmis, nors jo nevikrios rankos vos tegalėjo jas nulaikyti.

Štai ką pasakoja apie tą laikotarpį pati Zou: „ Aš nenorėjau, kad mano sūnui reiktų gėdytis savo fizinės negalios. Kadangi jis turėjo problemų daugelyje sričių, aš buvau labai griežta motina. Nuolat versdavau jį dirbti su savimi“.

Reklama

Po 29 metų šis berniukas – Din Din – yra Pekino universiteto auklėtinis, turintis bakalauro laipsnį aplinkosaugos ir technikos srityje. Neseniai jis įstojo į Harvardą ir studijuoja teisę.

Jūs tik įsivaizduokite, kaip didžiuojasi šiuo darbščiu jaunuoliu jo mama, iškovojusi savo sūnui galimybę progresuoti ir vystytis! Ir koks dėkingas jai yra Din Din!

Tai tikroji motinos meilės jėga!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nine + 18 =

Fresh articles

Facebook

Trending