Connect with us

Life

Mūsų herojus, nekreipdamas dėmesio į grasinimus susidorojimu per teismą, banditus, vyrą ir mentus, neatsisukdamas ėjo toliau

Auklėjamoji priemonė

Giminaitis papasakojo. Rūko jis ryte, iškišęs galvą pro langą, ir mato tokį vaizdelį. Per ežero tiltelį eina tokia susikultūrinusi jauna žmogysta su šiukšlių paketu rankose.

Visa tokia išsipusčiusi, matyt, į darbą. Ir staiga, tik šast!!!ir paketas su šiukšlėmis skrenda į ežerą, bet krenta ne į patį ežerą, o šalia kranto.

Žmogysta su nesikeičiančia veido išraiška eina toliau net neatsisukdama, maždaug rytas, nieko nėra, tai kiti,  blogi ir neišauklėti vaikėzai ežerą prišiukšlino….

Reklama

Čia jinai sau , matyt, taip tyliai galvojo, eidama tilteliu. O tuo metu už jos, kokių 10 žingsnių, ėjo dėdulė, irgi toks nepažeidžiamas, irgi , matyt, į darbą tapnojo.

Tai va, dėdule, nesikeičiančia veido išraiška, paėmė paketą su šiukšlėmis, pasivijo tetulę… ir eidamas išpylė visą maišo turinį jai ant galvos… ir nuėjo ramiai toliau.

Aplink suskambo didžiausi riksmai ir prakeiksmai su keiksmažodžiais, atskriejantys iš kultūringosios tetulės lūpų… Be didžiulio pasibaisėjimo ir pykčio riksmų, priedo, nuo tetulės galvos lašėjo kažkas panašaus į majonezo ir kečupo padažą…

Mūsų herojus, nekreipdamas dėmesio į pažadus susidoroti teisme, pasmadyti banditus, užsiundyti vyrą ir mentus, ėjo neatsisukdamas savo keliu ir galvojo, kaip gerai prasidėjo ši diena… ir jam, ir tetulei ir aplinkiniams gyventojams, stebėjusiems visą įvykį iš savo langų

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − eight =

Life

Kaip tėvas vaiką gelbėjo nufilmuota ir išsaugota ateičiai

Vyras atliko įspūdingą manevrą, bandydamas apsaugoti vaiką nuo kritimo.

Internete išplito vaizdo įrašas, kuriame vyras juokingai ir tuo pačiu metu įspūdingai apsaugo vaiką nuo kritimo.

Reklama

Vaizdo įraše parodyta, kaip tėvas žaidžia su mažyliu, tačiau nepastebi antrojo vaiko, atėjusio pažaisti. Ir tada tėvas atlieka sudėtingą manevrą, kad nenumuštų ir nenumestų nei vieno, nei kito.

Juokingas vaizdo įrašas atkreipė ne tik interneto vartotojų dėmesį, bet ir Vakarų žiniasklaidos.

Continue Reading

Life

Šiek tiek apie vyrus

Jeigu moteris nežino … kas tai yra plaktukas ir atsuktuvas… niekada nestumdė baldų…. ir neremontavo santechnikos…..vadinasi….ji pažįsta tikrą vyrą….

Vyrai – mūsų VISKAS! Jie mūsų išsigelbėjimas nuo vienatvės, skydas nuo problemų, prakeikimas ir meilė. Moteris neįsivaizduoja savęs be vyro. Mums banaliai liūdna. Bet kaip mes į juos žiūrim? Ką mes matome savo stipriojoje puselėje? Moteris ieško vyro pagal save. Pagal jėgas, poreikius ir norus. Štai keletas tipažų ieškojimams.

Vyras – vaikas

Toks tipas charakteringas daugeliui. Tai gyvenimo palydovas mūsų amžiaus, arba jaunesnis (net nesvarbu kiek jaunesnis). Jis infantiliškas, švelnus, lengvabūdis. Jam reikia didžiulio dėmesio, rųpesčio, švelnumo, palaikymo. Mes už jį sprendžiame problemas ir tai moteriai suteikia aukštą savivertė. BET! Kažko trūksta tokiuose vyruose? Teisingai! Juose, mums, moterims, trūksta, vyriškumo мужественности.

Vyras – draugas.

Toks gyvenimo palydovas charakteringas truputėlį savimi nepasitikinčioms arba jaunoms moterims. Šis „draugas“ viską sprendžia kartu su moterimi, vaikšto su ja po parduotuves, į svečius. Lyg ir idilija? O va ir ne. Vyrui moteryje nereikalingas draugas. Tokios šeimos dažniausiai išsiskiria. Ir čia pačiai moteriai neužtenka. Spėkite, ko? Laisvės priimti sprendimus.

Reklama

Vyras – šeimininkas

Svajonė! Daro visus naminius darbus, pats eina į parduotuvę, dirba, ir dar gamina valgį. Kuo ne rojus? BET! Tik 10% vyrų yra pasiruošę tokiam herojiškumui. Ir 10% iš jų tyli. O visi kiti – skandalai, pykčiai ir skyrybos. Kartais alkoholizmas. Svajonė, bet nereali.

Vyras – tironas.

Štai tokį sunku pakęsti, sunku susitaikyti su reikalavimais, dar sunkiau kartu gyventi. BET! Jpati stipriausia. Todėl, kad ir vyras toks (pagrinde, žinoma), jeigu moteris stipri – tai idealus variantas. Dideli reikalavimai disciplinuoja sąmonę, o meilė tokioje sąjungoje pati stipriausia. Todėl, kad ir vyras toks (na, pagrinde, žinoma), ir sau kelia pačius didžiausius reikalavimus.

Jums rinktis, mielos damos!

Bet prisiminkite! Kokį vyrą jūs bepasirinktumėte, jam reikia visko! Ir rūpesčio, ir dėmesio, ir supratimo. Gerbkite savo vyrą ir savo pasirinkimą. Tada jūsų gyvenimo palydovas taps idealiu!

Continue Reading

Life

25 idėnų patarlės, kurios pakeis jūsų požiūrį į pasaulį

Šiandien mes dalinamės su skaitytojais indėnų išmintimi. Įveikę šimtmečius, jų žodžiai iki šiol priverčia mus susimastyti, ir, gali būti, kažką pakeisti mūsų gyvenime.

Reklama
 • Neik man iš paskos – gali būti, kad aš nerodysiu tau kelio. Neik priekyje manęs – gali būti, kad aš neisiu tau iš paskos. Eik šalia manęs ir mes būsim kaip viena visuma.
 • Tas, kas pasakoja istorijas, valdo pasaulį.
 • Kas benutiktų Žemei – nutiks ir Žemės vaikams.
 • Pasaulis yra toks, kokį tu jį matai.
 • Siek išminties, o ne žinių. Žinios – tai praeitis. Išmintis – tai ateitis.
 • Nereikia daug žodžių, kad pasakytum tiesą.
 • Mylėk žemę. Tu jos nepaveldėjai iš savo tėvų, tu ją pasiskolinai iš savo vaikų.
 • Tas, kuris tyli, žino dukart daugiau, negu tas, kuris plapa.
 • Prieš mylėdamas, išmok vaikščioti per sniegą nepalikdamas pėdsakų.
 • Tam, kad išgirstum save, reikalingos tylėjimo dienos.
 • Nesmerk žmonių dėl jų religijos.
 • Netgi tavo tylėjimas gali būti maldos dalimi.
 • Pasakyk man – ir aš užmiršiu, parodyk man– ir aš negalėsiu prisiminti, pakviesk mane dalyvauti – ir aš suprasiu.
 • Aš kenčiu, kai prisimenu, kiek daug gerų žodžių buvo pasakyta ir kiek dau pažadų neištesėta. Šiame pasaulyje per daug kalba tie, kurie išvis neturi teisės kalbėti.
 • Netgi maža pelytė turi teisę įsiusti.

 • Kai miršta legenda ir dingsta svajonė, pasaulis praranda didingumą.
 • Neteiskite žmogaus, kol jo batai nepraėjo dviejų mėnulių.
 • Viskas pasaulyje dainuoja savo dainą.
 • Kai žmogus meldžiasi vieną dieną, o paskui šešias dienas daro nuodėmes, Didžioji Dvasia pyksta, o Piktoji Dvasia juokiasi.
 • Kalbėk su vaikais, kai jie valgo, ir tavo pasakyti žodžiai liks, netgi kai tu išesi.
 • Vaikas – svečias tavo namuose, pamaitink, išmokyk ir paleisk.
 • Viskas žemėje turi savą tikslą, kiekviena liga – vaistas, kuris ją gydo, o kiekvienas žmogus – paskirtis.
 • Ne visada priešas yra priešas, o draugas – draugas.
 • Kai tu gimei, tu verkei, o pasaulis juokėsi. Gyvenk taip, kad mirdamas tu juoktumeisi, o pasaulis verktų.
 • Prieš smerkdamas kitų žmonių trūkumus, pasižiūrėk į savo batų pėdsakus.
Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending