Connect with us

Life

Mūsų herojus, nekreipdamas dėmesio į grasinimus susidorojimu per teismą, banditus, vyrą ir mentus, neatsisukdamas ėjo toliau

Auklėjamoji priemonė

Giminaitis papasakojo. Rūko jis ryte, iškišęs galvą pro langą, ir mato tokį vaizdelį. Per ežero tiltelį eina tokia susikultūrinusi jauna žmogysta su šiukšlių paketu rankose.

Visa tokia išsipusčiusi, matyt, į darbą. Ir staiga, tik šast!!!ir paketas su šiukšlėmis skrenda į ežerą, bet krenta ne į patį ežerą, o šalia kranto.

Žmogysta su nesikeičiančia veido išraiška eina toliau net neatsisukdama, maždaug rytas, nieko nėra, tai kiti,  blogi ir neišauklėti vaikėzai ežerą prišiukšlino….

Čia jinai sau , matyt, taip tyliai galvojo, eidama tilteliu. O tuo metu už jos, kokių 10 žingsnių, ėjo dėdulė, irgi toks nepažeidžiamas, irgi , matyt, į darbą tapnojo.

Tai va, dėdule, nesikeičiančia veido išraiška, paėmė paketą su šiukšlėmis, pasivijo tetulę… ir eidamas išpylė visą maišo turinį jai ant galvos… ir nuėjo ramiai toliau.

Aplink suskambo didžiausi riksmai ir prakeiksmai su keiksmažodžiais, atskriejantys iš kultūringosios tetulės lūpų… Be didžiulio pasibaisėjimo ir pykčio riksmų, priedo, nuo tetulės galvos lašėjo kažkas panašaus į majonezo ir kečupo padažą…

Mūsų herojus, nekreipdamas dėmesio į pažadus susidoroti teisme, pasmadyti banditus, užsiundyti vyrą ir mentus, ėjo neatsisukdamas savo keliu ir galvojo, kaip gerai prasidėjo ši diena… ir jam, ir tetulei ir aplinkiniams gyventojams, stebėjusiems visą įvykį iš savo langų

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 4 =

Fresh articles

Facebook

Trending