Connect with us

Uncategorized

Naminė Nutela. Būtinai išbandykite šį receptą, jis geriausias!

Naminę Nutelą gaminu jau seniai. Ji būna daug skanesnė, nei pirkta parduotuvėje. Labai skanu užsitepti ant bandelės, arba su blyneliais ar vafliukais prie arbatos. O dar aš gaminu tokį desertą: paruošiu krepšelius, į vidų dedu Nutelą ir pabarstau riešutėliais. Neapskomai skanu!

Ingredientai:

 • pienas — 1 stiklinė;
 • miltai — 1,5 valgomojo šaukšto;
 • cukrus — 1 stiklinė;
 • kakava — 2 valgomieji šaukštai;
 • sviestas — 1 valgomasis šaukštas;
 • malti graikiški riešutai — 3 valgomieji šaukštai.

Naminė Nutela. Gaminimo eiga:

 1. Užvirinkite pieną su sviestu.
 2. Atskirame inde sumaišykite miltus, cukrų ir kakavą.
 3. Gautą masę, nenustodami maišyti, atsargiai sudedam į pieną.
 4. Masė turi pavirti ant mažos ugnies apie 10-12 minučių.
 5. Atšaldykite, pridėkite maltų riešutų, ir dėkite į šaldytuvą.

Pusryčiams naminė Nutela ant skrudintos duonos – puiki nuotaika visai dienai!

Reklama

Būtinai išbadykite šį receptą, jis geriausias!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 5 =

Uncategorized

Katė, kuri mėgsta maudytis duše (Vaizdo įrašas)

Šis dvejų metų kačiukas, vardu Mipo, priklauso britų ilgaplaukių kačių veislei.

Mipo, kaip ir daugelis tikrų kačių, mėgsta nieko neveikti, snausti ir žaisti. Tačiau, skirtingai nei daugelis kitų rūšies atstovų, jis tiesiog dievina vandens procedūras.

Šis vaizdo įrašas su pūkuotu ūsuotu kamuoliuku sukels jums pačias geriausias emocijas!

Continue Reading

Uncategorized

5 klausimai, kurie išsaugos jūsų santykius

 1. Ar galiu tau kuo nors padėti daugiau nei dabar?

Kartais taip atsitinka, kad partneriai yra patenkinti savo santykiais ir vienas kitu. Bet tai atsitinka labai retai. Ir pats klausimas gali būti diskusijų apie jūsų problemas pradžia. Jei paklausite, ar galite kažkaip padėti savo partneriui, pamatysite, kad jis (ar ji) labai vertina jūsų paramą. Netrukus jūs pastebėsite, kad jūsų partneris tampa labiau atviras jums.

 1. Ar tau, kas nors nepatinka mano elgesyje?

Tai yra įmanoma: daugelis žmonių, tiesiog, nutyli tai, kas jiems nepatinka, kad nekomplikuotų be reikalo situacijos. Tačiau, deja, tai gali tik sugadinti viską: problemos vis kaupiasi ir vieną dieną įvyksta emocinis sprogimas nemalonus visiems. Todėl, kol dar ne vėlu, atsisėskite ir su savo partneriu aptarkite viską, kas jam (ar jai) kelia nerimą.

 1. Ar tave viskas tenkina mūsų seksualiniame gyvenime?

Labai svarbus klausimas! Ir viskas dėl to, kad mūsų visuomenėje nėra įprasta kelti tokias temas – mums gėda ir baisu, kad partneris gal būt visiškai nori ko nors kito. Tai sukelia nepasitenkinimą seksualiniu gyvenimu ir persikelia į kitas gyvenimo sferas. Štai kodėl verta paklausti antrosios pusės, ar jis (ar ji) nori išbandyti tai, apie ką anksčiau nekalbėjo. Patikėkite, tai pakels jūsų santykius į visiškai naują lygį.

Reklama

 1. Ką galiu padaryti, kad būtų dar patogiau šalia manęs?

Komforto jausmas santykiuose yra laimingo gyvenimo raktas. Asmuo turi būti kuo patogesnis savo partneriui. Štai kodėl verta apie tai diskutuoti: galbūt jūs (nežinodami to) kaustote, varžote savo partnerį. Būkite sąžiningi vienas su kitu, kad komforto lygis pasiektų aukščiausią savo tašką.

 1. Ar mes pakankamai artimi?

Kalbėkitės apie tai, kaip jūsų partneris mato idealius santykius. Ir būtinai aptarkite, ko trūksta jūsų santykiams. Galbūt trūksta visiško mažmožio, tačiau dėl to jūsų santykiai yra visiškoje stagnacijoje.

Continue Reading

Uncategorized

Jinai išgėrė vyno ir paliko automobilį stovėjimo aikštelėje, o ryte rado keistą raštelį…

Iki ašarų!

Paula Šulc vakare ilsėjosi restorane su savo vyro kompanija. Sutuoktiniai išgėrė vyno, todėl nusprendė nerizikuoti ir namo nuvažiavo su taksi.

Paula sekantį rytą grįžo į restoraną pasiimti automobilio, ir ant priekinio stiklo rado kažkokį raštelį nuo nežinomo siuntėjo. Paula pasidalino raštelio fotografija savo FB paskyroje.

Reklama

Štai kas ten buvo parašyta:

„Brangus Svety,

Dėkojame Jums už tai, kad jūs palikote automobilį mūsų aikštelėje nakčiai. Mes labai dėkingi, kad jūs nesėdate už vairo nebliavus. Už jūsų atsakingumą apdovanojame jus dovanų kuponu puskilogramiui skaniausių mūsų keptų vištienos sparnelių. Branginkite gyvenimą, ir gero Jums savaitgalio!“

Šio restorano vadybininkas tvirtina, kad pradėjo palikinėti tokius raštelius lankytojams, motyvuodamas juos nevažinėti išgėrusiems. Kaip manote, ar tai geras poelgis?

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending