Connect with us

Humoras

Naujas generalinis direktorius nusprendė pademonstruoti savo valdžą, atleisdamas darbuotoją. Štai kaip jis už tai buvo nubaustas…

Jei jūs kada nors esat dirbęs vadovaujant viršininkui, priimančiam neapgalvotus sprendimus, neįvertinančiam iš anksto visų faktų, jums patiks ši istorija.

Vienoje kompanijoje buvo atnaujintas personalas ir pasamdytas naujas generalinis direktorius. Naujasis bosas buvo rimtai nusiteikęs atsikratyti visų tinginių ir apsimetėlių.

Kartą hole jis pastebėjo vaikiną, atsirėmusį į sieną ir tingiai bekrapštantį dantį. Patalpoje buvo ir daugiau darbuotojų, ir naujas direktorius nusprendė surengti parodomąjį atleidimą iš darbo.

Jis griežtai paklausė vaikino:

«Kiek tu uždirbi per savaitę?»

Vaikinas nustebęs pasižiūrėjo į jį ir atsakė «Aš uždirbu 400$ per savaitę, o ką?»

Generalinis direktorius griežtai pasakė: «Lauk čia».

Reklama

Jis nuėjo į savo kabinetą ir po poros minučių grįžo su pinigais rankoje.

Įteikęs vaikinui 1600$ jis griežtai pareiškė: „ Štai tavo užmokestis už 4 savaites. O dabar nešdinkis iš čia ir daugiau niekada nebegrįšk!“

Patenkintas savo poelgiu generalinis direktorius apžvelgė salę ir garsiai paklausė:

„Ar kas nors gali man pasakyti, ką čia veikė šis žioplys?“

Balsas iš patalpos gilumos atsakė:

„Žinoma, čia gi buvo vaikinas iš picos pristatymo tarnybos, jis tiesiog laukė, kada jam sumokės!“

foto – storyfox.ru

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

nineteen + 16 =

Humoras

Juokingiausias anekdotas apie gegutę!

Kartą merginos pakvietė mane į mergvakarį. Aš pažadėjau vyrui, kad dvyliktą tikrai būsiu.

Šampanas buvo nuostabus ir laikas prabėgo nepastebimai. Girta kaip pėdas grįžau namo, ir man atidarius namų duris, gegutė laikrodyje sukukavo lygiai 4 kartus. Aš, visai nepasimetusi, gegutės balsu sukukavau dar 8 kartus ir, patenkinta savo sumanumu, nuėjau miegoti.

Kitč rytą pusryčiaujant vyras paklausė manęs, kelintą grįžau. Tvirtu balsu atsakiau, kad 12, dar patikslinau, kad kai įėjau, gegutė sukukavo 12 kartų.

— Taip, aš girdėjau — pasakė vyras.

Reklama

Aš pamaniau, tai gerai, pranešė. Bet patylėjęs minutėlę jis tęsė:

— Žinai, brangioji, mums reikia keisti tą gegutę laikrodyje.

— Kodėl? — Paklausiau aš.

Vyras tęsė:

— žinai, vakar, kai tu grįžai, jinai suukavo 4 kartus. Paskui pasakė „tai bl…“. Pakukavo dar 4 kartus, tada nusišnypštė, pakukavo dar 2 kartus, tulžingai sukikeno, sukukavo likusius 2 kartus, užmynė ant katino ir trenkėsi nosim į parketą…

Continue Reading

Humoras

Jis manė, kad sutiko savo buvusią meilę, bet kas atsitiko po to…

Čia tai bent sutapimas.

Vyras nuėjo į supermarketą ir pastebėjo, kad simpatiška mergina jam mojuoja.

Ji pasisveikino.

Vyras buvo šiek tiek sutrikęs, nes nežinojo, kas jinai tokia.

Reklama

Jis paklausė: „jūs mane pažįstate?“

Ji į tai atsakė: «Man atrodo, jūs – vieno iš mano vaikų tėvas».

Vyras iškart prisiminė apie vienintelį kartą, kai buvo neištikimas žmonai, ir pasakė: „Dieve mano. Tu striptizo šokėja, kuri buvo mano bernvakaryje? Aš su tavim mylėjausi prie baseino, o tavo draugė talžė mane šlapiu salieru?“

Ji pasižiūrėjo vyrui į akis ir ramiai pasakė: „Ne, aš jūsų sūnaus mokytoja!“

Continue Reading

Humoras

Šerloko Holmso stiliaus užduotėlė: ar jūs galėsite suprasti, kas yra žudikas?

Norite save išbandyti Šerloko Holmso vaidmenyje? Juk aštrios detektyvinės istorijos – visada žavingos! Ir mes turime vieną tokią, kuris nepaliks jūsų abejingų. Ar pasiruošę? Tada pradėkite tyrimą!

Sąlyga

Pasinaudodama savo tėvų išvykimu, dukra pakvietė savo draugus į vakarėlį – maskaradą užmiesčio name. Sekantį rytą ji buvo rasta negyva. Namų šeimininkė buvo nužudyta mieganti, šūviu iš ginklo. Atvykę detektyvai pradėjo ieškoti įrodymų. Dukters telefone buvo rastos trys nuotraukos padarytos tą vakarą. Ištyrus jas atidžiai, vienas iš detektyvų pareiškė: „Aš žinau, kas yra žudikas!“.

Ar jūs galėsite suprasti, kas yra nusikaltėlis? Pasistenkite tai padaryti kaip įmanoma greičiau. Iš pradžių, pažvelkite į tas pačias nuotraukas.

Na, pasirengę atsakyti?

Reklama

Neskubėkite eiti žemyn, jei vis dar reikia pagalvoti. Kruopščiai išnagrinėkite visus paveikslėliuose esančius įrodymus.

Žmonių versijos

Užduotėlė gali atrodyti paprasta, bet iš tikrųjų taip nėra. Dauguma žmonių, žiūrėdami į nuotraukas, vadina nusikaltėliu pilkai apsirengusį vyrą. Jis elgiasi labai iššaukiančiai ir pirmiausiai pasirodo įtariamuoju. Bet jis nėra nusikaltėlis. Antrasis populiariausias atsakymas – vyras, apsirengęs violetine ar juoda spalva. Taip pat keistos asmenybės, bet jie taip pat ne nusikaltėliai.

Pažiūrėkime į nuotraukas dar kartą? Parodysime jums, ką jose pamatė akylas detektyvas.

Atsakymas

Mergina turi brolį. Į kadrą papuolė durys į jo kambarį, tačiau jų rankena įrengta per žemai. Reiškia brolis – nykštukas. Prie jo kambario kabo nuotrauka, kurioje vaikas yra ant arklio. Tikriausiai vaikystėje jis patyrė rimtą traumą. Tą patį faktą patvirtina lazda antroje nuotraukoje. Jos dydis yra pusė paprasto skėčio dydžio. Bendroje šeimos nuotraukoje brolio veidas uždengtas su gėlių vaza – mergina gėdinasi pristatyti jį draugams. Bet brolis – tarp tų, kurie pakviesti į vakarėlį. Jo nėra nuotraukose, bet lazda  yra vietoje. Reiškia mergina uždraudė jam pasirodyti svečiams. Nužudymo priežastis – senas sesers priešiškumas broliui, o vienintelis įtariamasis su motyvu – tas pats brolis.

Nustebinti šiuo atsakymu? O kokios yra jūsų versijos ir argumentai? Papasakokite mums komentaruose.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending