Connect with us

Life

Neapsikenčia krūtų didumo: prašo aukoti operacijai

Šiais bendravimo internetu laikais, viskas tapo kur kas paprasčiau. Internetu gali ir užsidirbti, ir užsisakyti maisto į namus, ir net susirasti antrą pusę. Tačiau viena internetinė paslauga stebina vis labiau. Žmonės įsteigia piniginius fondus sau ar artimiesiems ir prašo aukoti ne tik svarbioms sveikatos priežiūros išlaidoms, bet ir kelionėms, brangesniems pirkiniams ir t.t.

20-metė Jasmin paskelbė renkanti pinigus krūtų mažinimo operacijai. Žmonės jai jau suaukojo per 1400 svarų.

„Visuomet į tai žiūrėjau kritiškai. Žinau, kad yra žmonių, kuriems pagalba reikalinga labiau nei man. Tačiau vis tiek nusprendžiau kreiptis pagalbos. Jau nuo paauglystės išgyvenu dėl krūtų dydžio. Nepasakosiu savo liūdnos istorijos, nenoriu būti nuobodi. Bet būčiau labai laiminga, jei žmonės, kad ir nedidelėmis sumomis prisidėtų prie mano svajonės. Pirmiausia man reikia 1000 svarų užstatui. Likusius pinigus įstengsiu susimokėti pati“, – puslapyje „gofundme“ skelbė mergina.

Jasmin sulaukė daugybės palaikančių žinučių. „Nustebau, kiek daug merginų susiduria su ta pačia problema. Jei galėčiau, padėčiau jums visoms“, – tęsė Jasmin.

www.tv3.lt

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one × four =

Fresh articles

Facebook

Trending