Connect with us

Įdomybės

Nedovanotinos žioplos klaidos mėgstamuose kino filmuose!

1.”Žvaigždžių kelias į begalybę“ (StarTrek).

Kapitonas Kirkas prisisegęs diržą per liemenį, tačiau kitame kadre diržas jau ant pečių.

2. „Amerikietiškas pyragas“.

Stiklinaitė keičia savo spalvą ir skaidrumą.

3. „Sutemos“.

Jeigu atidžiai įsižiūrėtumėte, tai galėtumėte pastebėti kameros atspindį ant automobilio stiklo. Tai pakankamai dažna režisierių klaida.

4. „Hobitas“ ir „Žiedų valdovas“.

Filme „Hobitas“ Legolaso akys žydros, o trilogijoje „Žiedų valdovas“ kartais jos beveik juodos.

5. „Dedpulas“.

Nelabai malonus momentas, kai Dedpulas pjaunasi sau ranką. Tie, kurie nenusisuko nuo ekrano, galėjo pastebėti, kad jis kruopščiai pjaunasi kairę ranką, o jau kitame kadre matome, kad jis neturi dešinės rankos.

6. „Pašėlęs Maksas: Įtūžio kelias“.

Nuolatinis ginklų keitimas. Galima manyti, kad režisierius nesusivokė, jog geriausiai kadre atrodo, kai naudojami tik dviejų rūšių.

Reklama

7. „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“.

Sunkvežimis, prie kurio vairo sėdi T – 1000, apsiverčia ant tilto ir išdūžta priekiniai stiklai. Kitame kadre matome, kad stiklai jau savo vietoje.

8. „Haris Poteris“.

Haris visą laiką sako, kad jo akys tokios pat žalios kaip mamos. Kodėl filme „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ jo mamos akys rusvos?

9. „Terminatorius: Genesys“.

Kokiame aukštyje skrenda lėktuvas, jeigu per iliuminatorių matosi tarpkontinentinių balistinių raketų skrydžių trajektorijų lankai? Ne mažiau negu 1000 kilometrų! Ar jūs kada nors skridote lėktuvu 20 kilometrų aukštyje?

10. „Didžiojo sprogimo teorija“.

Kas žino, ką sugeba fizikai teoretikai, galbūt pakeisti vaizduojamuose objektuose spalvas.

11. „Marija Antuanetė“.

Įdomių kino meno klaidų galima aptikti biografiniame režisierės Sofijos Kopolos filme apie Prancūzijos karalienę Mariją Antuanetę. Atrodo, kad tuo laikmečiu buvo madinga avėti kedus!

12. “Bulvarinis skaitalas”.

Šią įsidėmėtiną sceną visi prisimena. Bet ar kas pastebėjo, kad kulkų skylės sienoje atsirado dar prieš pradedant šaudyti.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − four =

Įdomybės

Kiekvieno žmogaus gyvenime – trys meilės rūšys

“Meilė tėra tik žodis, kol kas nors nesuteiks jai reikšmės”.

Vieni sako, kad mylėti galima tik kartą gyvenime. Kiti mano, kad meilė yra bekraštė ir beribė. Bet šiandien mes kalbame apie tai, kad galime įsimylėti tik į tris žmonės – ir kiekvieną dėl tam tikros priežasties.

Pirmoji meilė mus pasitinka jaunystėje. Tai būna ideali meilė beveik kaip pasakose, kurias mes skaitėme vaikystėje.

Mes tikime, kad ji bus vienintelė  ir visiems laikams, ir nesvarbu, kad kartais jai aukojame save, savo principus, nes tikime, jog taip turi būti.

Šioje meilėje, mums – labai svarbu, kaip į mus žiūri kiti, o ne tai, ką mes jaučiame.

Tai – meilė, kuri atrodo teisinga.

Antra meilė – pati sunkiausia. Ji suteikia mums gyvenimo pamokas, atskleidžia, mums mūsų esmę, mūsų norus. Tai yra meilė per skausmą, per melą, manipuliavimą ir išdavystės.

Reklama

Mums atrodo, kad mes viską darome ne taip, kaip pirmą kartą, nors iš tikrųjų viskas kaip visada. Atrodo, jog mes norime ištaisyti praeities klaidas, viliamės, jog šį kartą viskas baigsis kitaip. Deja, viskas baigiasi dar blogiau, nepaisant mūsų pastangų.

Tai gali būti nesveiki, neharmoningi ir net egoistiški santykiai. Galimas smurtas – emocinis, psichologinis ar fizinis. Tiesiog, banali meksikietiška drama, ir visas gyvenimas teatras. Ir tie „amerikietiški“ emocijų kalneliai laiko mus savo gniaužtuose ir nepaleidžia. Kai viskas yra gerai, mes norime dar geriau. Bet tada ir prasideda skrydžiai, ir nuopoliai.

Tai yra meilė, kurią mes norime mylėti teisingai.

Trečioji meilė – ta, kurios mes nelaukiam. Ji atrodo mums netinkama, naikinančia mūsų  idealistinius įsivaizdavimų paveikslėlius. Tai meilė, kuri ateina lengvai, jog atrodo neįmanoma ir išgalvota. Šio ryšio mes negalime paaiškinti, jis išmuša mus iš pusiausvyros, nes mes jam nepasiruošę.

Tai meilė, kai mes susitinkame žmogų ir viskas klostosi savaime: nėra lūkesčių, nėra spaudimo kažkaip ypatingai elgtis.

Mus priima tokius, kokie mes esame, ir tai trikdo. Tai, atrodo, taip nenormaliai.

Mes taip neįsivaizdavome meilės. Bet tai yra meilė, kurią jaučiame teisingai. Tai meilė, kuri padeda mums suprasti, kodėl su kitomis meilėmis mums nieko neišėjo.

Continue Reading

Įdomybės

Kai jus sunku mylėti…

Patrauklūs ir charizmatiški žmonės yra panašūs į dėliones arba galvosūkius. Jie tokie paslaptingi. Bet kai esate mergina, kurią sunku mylėti, jūsų dėlionė yra labiau panaši į Pandoros skrynią.

Kažkas sakys, jog esate nepakenčiama arba nepataisoma, bet jums greičiausiai nerūpi, ką jie galvoja ir šneka. Kai esate mergina, kurią sunku mylėti – jūs esate jėga, su kuria reikia skaitytis, nes smulkmenoms jūs laiko negaišite.

Jūsų gyvenimas nuostabus

Taip, jūs esate sunkus žmogus, bet jūs praėjote sunkius gyvenimo išbandymus. Ir tai jus suformavo. Jūs esate stipri, ryžtinga ir nepalenkiama. Jūs savo gyvenimo randais didžiuojatės, kaip kiti – tatuiruotėmis, todėl jokia nesėkmė  neprivers jūsų atsisakyti tokio gyvenimo, kurio jūs norite.

Aplinkiniai jus laiko perdėm savarankiška ir savimi pasitikinčia persona. Jiems jūs esate nepagaunamas drugelis, išvengiantis jums paspęstų tinklų. Žmonės persekioja jus, nes jūsų pasaulis juos vilioja, bet jie gali ir nusigręžti nuo jūsų, kai supras, jog jūs nesugebat mylėti ir bendrauti.

Jūs – užversta knyga

Sako, jog meilė išskleidžia sielas ir priverčia jas dainuoti. Tokia poetinė metafora priverčia jus sarkastiškai nusijuokti.

Reklama

Jūs neatversite savo sielos niekam, nebent, katei arba šuniui. Niekas nemato jūsų ašarų, na, galbūt, jas sugeria knyga, kurią skaitote. Jūs esate intriguojanti paslaptis, kuriai rakto neparinksi.

Meilė jums yra paskutinėje vietoje

Jūs turite vilčių, svajonių ir siekių, bet jos – jūsų ir tik jūsų. Kiekvienas žingsnis, kurį jūs drąsiai darote veda link jūsų tikslo. Jūs bijote, kad jei meilė įsiterps į jūsų planus, kad viskas žlugs. Jūs gyvenate savame pasaulyje, todėl atrodote lyg Sniego karalienė.

Jums nieko nereikia

Kai žmonės ieško meilės, vadinasi, jiems reikia ko nors, ką jie galėtų apkabinti. Jums to nereikia. Meilė jums suteikė tik skausmą ir liūdesį.

Jūs žinote, kad kol mylite tik save ir mėgaujatės savo gyvenimu, jums nereikia buksyro, kuris jus tempsit. Jūs esate pati sau atrama ir palaikymas. Tai neįtikėtinai baisu, bet taip pat labai įdomu. Laimėti jūsų draugystę – sudėtingas iššūkis daugeliui žmonių, todėl dauguma jų atsitraukia. Jūs nežaidžiate Ledo Karalienės, tiesiog gyvenate savaip. Ir jūs nepastebite, bet beveik pavirtote į akmenį.

Tas, kuris kada nors sugriaus jūsų sukurtas sienas, įveiks jūsų nepasitikėjimą, tikriausiai bus laimingiausias žmogus, kuriam jūs atsiskleisite. Ir nors jus sunku mylėti, tai nereiškia, kad tai – neįmanoma. Ir tai kada nors atsitiks.

Continue Reading

Įdomybės

Puikus pratimas: tik 4 minutės per dieną, ir jau po mėnesio bus rezultatai!

Seniai bandote radikaliai pakeisti savo kūną? Pakanka daryti šį pratimą tik 4 minutes per dieną. Galbūt jūs manote, kad jums sekama dar viena pasaka. Ir vis dėlto, jei jūs turėsite valios ir jėgų daryti „lentą“ kasdien: sulieknėsite, pajausite jėgų antplūdį ir tapsite žvalesni. Ir visa tai mažiau nei per mėnesį.

Nors „lenta“ neduoda greitų rezultatų, bet užtat užtikrintai atveda į pergalę!

Tiesiog, turite daryti „lentą“ mažiausiai 4 savaites. Pradėkite nuo 20 sekundžių. Mažai, ar ne? Iki mėnesio pabaigos laikysite lentą ilgiau nei 4 minutes.

Štai pratimo planas:

 • 1 diena – 20 sekundžių.
 • 2 diena – 20 sekundžių.
 • 3 diena – 30 sekundžių.
 • 4 diena – 30 sekundžių.
 • 5 diena – 40 sekundžių.
 • 6 diena – Poilsis.
 • 7 diena – 45 sekundės.
 • 8 diena – 45 sekundės.
 • 9 diena – 60 sekundžių.
 • 10 diena – 60 sekundžių.
 • 11 diena – 60 sekundžių.
 • 12 diena – 90 sekundžių.
 • 13 diena – Poilsis.
 • 14 diena – 90 sekundžių.
 • 15 diena- 90 sekundžių.
 • 16 diena- 120 sekundžių.
 • 17 diena – 120 sekundžių.
 • 18 diena- 150 sekundžių.
 • 19 diena – Poilsis.
 • 20 diena- 150 sekundžių.
 • 21 diena – 150 sekundžių.
 • 22 diena – 180 sekundžių.
 • 23 diena- 180 sekundžių.
 • 24 diena- 210 sekundžių.
 • 25 diena – Poilsis.
 • 26 diena- 210 sekundžių.
 • 27 diena – 240 sekundžių.
 • 28 diena – Kiek galite!

Kaip teisingai daryti „lentą“?

Reklama

Labai svarbu atsistoti teisingai. Pažiūrėkite, kaip tai turėtų atrodyti.

 • Kojų kulnai turi būti kartu.
 • Kojos tiesios, įtemptos.
 • Sėdmenys įtempti.
 • Laikykite stuburą tiesiai. Neišsilenkite ir nesusilenkite.
 • Pilvą įtraukite.
 • Alkūnės – tiesios, vertikalios pečiams.
 • Kvėpuokite ramiai ir tolygiai.

Vaizdo įrašas:

Įdomu? Pradėkite jau šiandien!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending