Connect with us

Patarimai

Neseniai anytos patarta, pasidariau baliklį. Noriu su jumis pasidalinti paslaptimi, nes tai kažkas nuostabaus!

Tai kažkas nuostabaus!

Neseniai anytos patarta, pasigaminau baliklio. Noriu pasidalinti su jumis, nes tai tikrai verta dėmesio.

Tokio efekto nebuvau mačiusi net naudodama pačius brangiausius baliklius. Visos dėmės pradingo, o spalva pasidarė neįtikėtina, lyg tik ką iš parduotuvės.

Gaminimo būdas visai primityvus. Ingredientai taip pat.

Virtuvės rankšluosčius ir panašius daiktus, kur daug riebalų dėmių, gerai išskalbia garstyčios. 2 valgomieji šaukštai garstyčių miltelių ištirpinti litre karšto vandens ir leisti nusistovėti. Perkošti, praskiesti reikiamam vandens kiekyje ir užmerkti rankšluosčius nakčiai.

Reklama

Skalbti kaip įprasta.

Rankšluosčiai pabals ir dezinfekuosis, o piešinys taps ryškesnis. Balti drabužiai gelsta nuo senumo arba nuo skalbimo. Patarimas, kaip išbalinti užskalbtus baltinius (skalbinius), paprastas – kartu su milteliais į vandenį reikia įpilti amoniako.

Netgi seni skalbiniai po keleto tokių procedūrų „atjaunės“.

Šilkinius ir vilnonius drabužius užmerkite tokiame tirpale: 10 litrų vandens, 50 g skalbimo miltelių, 6 valgomieji šaukštai druskos, valgomasis šaukštas amoniako ir tiek pat 3 procentų vandenilio peroksido. Palaikyti šiame tirpale maždaug 5 valandas, po to skalbti delikataus skalbimo režimu.

Puskojines ir kojinesgalima užmerkti šiltame vandenyje, pridėti 2 valgomuosius šaukštus boro rūgšties – tai puiki profilaktika prieš grybelį. Taip galima balinti ir marškinėlius. Po to skalbti įprastu režimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 8 =

Fresh articles

Facebook

Trending