Connect with us

Patarimai

Neseniai anytos patarta, pasidariau baliklį. Noriu su jumis pasidalinti paslaptimi, nes tai kažkas nuostabaus!

Tai kažkas nuostabaus!

Neseniai anytos patarta, pasigaminau baliklio. Noriu pasidalinti su jumis, nes tai tikrai verta dėmesio.

Tokio efekto nebuvau mačiusi net naudodama pačius brangiausius baliklius. Visos dėmės pradingo, o spalva pasidarė neįtikėtina, lyg tik ką iš parduotuvės.

Gaminimo būdas visai primityvus. Ingredientai taip pat.

Virtuvės rankšluosčius ir panašius daiktus, kur daug riebalų dėmių, gerai išskalbia garstyčios. 2 valgomieji šaukštai garstyčių miltelių ištirpinti litre karšto vandens ir leisti nusistovėti. Perkošti, praskiesti reikiamam vandens kiekyje ir užmerkti rankšluosčius nakčiai.

Reklama

Skalbti kaip įprasta.

Rankšluosčiai pabals ir dezinfekuosis, o piešinys taps ryškesnis. Balti drabužiai gelsta nuo senumo arba nuo skalbimo. Patarimas, kaip išbalinti užskalbtus baltinius (skalbinius), paprastas – kartu su milteliais į vandenį reikia įpilti amoniako.

Netgi seni skalbiniai po keleto tokių procedūrų „atjaunės“.

Šilkinius ir vilnonius drabužius užmerkite tokiame tirpale: 10 litrų vandens, 50 g skalbimo miltelių, 6 valgomieji šaukštai druskos, valgomasis šaukštas amoniako ir tiek pat 3 procentų vandenilio peroksido. Palaikyti šiame tirpale maždaug 5 valandas, po to skalbti delikataus skalbimo režimu.

Puskojines ir kojinesgalima užmerkti šiltame vandenyje, pridėti 2 valgomuosius šaukštus boro rūgšties – tai puiki profilaktika prieš grybelį. Taip galima balinti ir marškinėlius. Po to skalbti įprastu režimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + eighteen =

Patarimai

TOKS MOTERŲ TIPAS VISADA SU NEŽMONIŠKA JĖGA TRAUKIA VYRUS!

Moteris, savo gyvenime besilaikanti šių taisyklių, būtinai atsidurs šalia tikro vyro, kuris ją mylės ir geis visa savo siela.

Perskaityk – tu suprasi, kodėl.

Tokia moteris:

— nesikeičia kitam žmogui panorėjus, ji visada išlieka savimi ;

—nesiskiria su savo svajonėmis vien todėl, kad kažkam nepatiko jos idėjos, jinai stengiasi įgyvendinti savo svajones, o ne ne pamiršti apie jas;

— nebijo meilės, nors ir žino, kad ji gali atnešti daug siurprizų;

— yra rami ir žino, kad laikas sustatys viską į savo vietas;

— neleidžia su savim elgtis nepagarbiai;

— gyvena taip, lyg šiandien būtų paskutinė diena, ir ji niekada daugiau nebus tokia jauna, kaip šį momentą, šiandien ir dabar ;

— niekada nebėga nuo praeities, greičiau ji supranta, kad tai buvo jos neįkainojama patirtis, ir jos dėka ji bus išmintingesnė, galės panaudoti šią patirtį ateityje;

— neleidžia, kad kas nors griautų jos intis, jos idėjas ir bandytų pakirsti jos sparnus, jos meilė gyvenimui padeda jai sėkmingai eiti į priekį ;

— neabejoja, kad reikia kurti planus ir tuo, kad ji tuos planus įgyvendins; ji žino, šių planų realizavimas pakeis jos gyvenimą į gerąją pusę ;

— nebijo mylėti. Meilė – tai drąsiųjų dalia! Ji rizikuoja ir pasikliauja jausmais, kad pripildytų savo gyvenimą gražiais santykiais! Ji neatsitraukia, ji drąsi ir ji kovos už savo meilę;

Reklama

— ji nepamiršta vieno labai svarbaus dalyko: neverta bandyti atrodyti geriau arba kitaip vien dėl to, kad kam nors patiktum. Svarbiausia yra būti savim ir tvirtai žinoti, kad tu – vienintelė. Tai ypatinga dovana, ji priverčia vyrus geisti ir mylėti tave amžinai;

— nebijo gyvenimo, nes žino: kas benutiktų jos gyvenime, tai tik padarys ją stipresnę ir dar labiau pasitikinčią savimi;

—niekada negaišta laiko dalykams, kurie jai tikrai nepatinka. Ji tiksliai žino, ko siekia ir ko yra verta. Ji neleidžia, kas nors kada nors manipuliuotų jos gyvenimu;

— niekada neleidžia su savimi blogai elgtis ir suteikti skausmo – nei psichologiškai, nei fiziškai;

— niekada nepraranda savivertės ;

— neleidžia sau pasiduoti kitų nuomonei. Jinai supranta, kad nėra nieko lengvesnio, kaip duoti patarimus arba teisti. Bet niekada niekas iš kitų žmonių neatsidurs jos vietoje;

— pasitiki savimi ir savo pojūčiais;

— visada: vakar, šiandien, ryt gyvena kaip pats laimingiausias žmogus, nes

— ji laisva visame kame ;

— gyvena savo pačios gyvenimą!

— nelieka nuošalyje nuo to, kas iš tikrųjų jai svarbu gyvenime.

Moteris, kuri iš tikrųjų taip gyvena, sužavi ir skleidžia energiją.

Tikras vyras, vertas jos, būtinai pajaus tai ir norės būti šalia jos visa gyvenimą. Todėl, kad tai tokia moteris… Laisva moteris!

Continue Reading

Patarimai

6 magiškai patrauklių moterų įpročiai

Ar jūs pastebėjote, kad yra toks moterų tipas, kurioms santykiai ir vyrai lengvas dalykas? Netgi kai jos vienišos, jos ypatingai nepergyvena ir aplink jas greit susburia naujas gerbėjų ratas. Kame glūdi paslaptis?

1. Magiškos moterys visada yra pozityvios. O pazityvus nusiteikimas – tai jų kasdienis pasirinkimas. Taip, kartais ir jos pasijunta išsekusios, nėra nuotaikos ir kankina tikra depresija, bet visumoje tokios moterys tiki, kad viskas susiklostys gerai.

2. Jos prisiima atsakomybę. Lengviau likti pozityviai ir laimingai, kai tu įsitikinusi, kad tu viską kontroliuoji ir pati esi atsakinga už savo gyvenimą. Kai tu ieškai, ką apkaltinti savo nesėkmėmis – tai yra visiškai nepatrauklu, nes tokiu būdu tu spinduliuoji negatyvą, kuris paveikia aplink esančius žmones.

Reklama

3. Jos stengiasi susikurti sau laimę. Magiškoji moteris ne apgauna save, kad viskas gerai, o daro viską, kad taip iš tikrųjų būtų. Nors, teisingumo dėlei reikia pasakyti, kad daugelis dalykų priklauso nuo požiūrio į pasaulį, bet apie tai jau kalbėjome pirmame punkte.

4. Jos mato kituose žmonėse gėrį. Santykiai būna daug sudėtingesni, kai tu nuolat bandai surasti kažką bloga, atskleisti jo slaptus kėslus ir t.t. Jeigu tu nesi įsitikinusi, kad jūsų santykiai gali būti TOKIE geri, žinai ką? Taip ir bus. Netgi jei įvyksta kažkas negero, magiškoji moteris nepradeda iškart ieškoti kaltojo, negalvoja, ką jis tyčia padarė blogo, o ieško objektyvių priežasčių, kodėl taip įvyko.

5. Joms svarbus asmenybės augimas ir tikslai. Kartais žmonės pergyvena, kad jiems reikia aukoti asmenines svajones dėl santykių šeimoje. Tačiau tai labai toli nuo esminės tiesos. Tiesiog reikia surasti tokius santykius, kurie susiderins su jūsų svajonėmis, ir tokį žmogų, kuris jus tik palaikys jūsų svajonėse. Aistra kitiems dalykams, o ne tik savo partneriui, padeda santykiams. Ji apsaugo nuo nuobodulio.

6. Jos puoselėja save dėl savęs. Gal būt tai netaktiška ir nekorektiška, bet kol jūs nepasijusite gerai savo kūne, kol jūs jo nepamilsite, jūs nebūsite geidžiama. Ir kiek mes vengtume pažvelgti tiesai į akis, geriausia išeitis – atgauti gerą formą teisingai maitinantis, o ne vaikčioti į savivertės didinimo kursus. Tai nereiškia, kad mes turime būti idealios, lyg top-modeliai. Bet mes turime stengtis geriau atrodyti savo galimybių ribose.

Continue Reading

Patarimai

Nori sulaikyti? Paleisk!

Pats didžiausias atradimas – sulaikyti ką nors galima tik paleidžiant. Štai koks paradokasas.

Svarbiausia – padaryti tai savo galvoje. Paleisti iš tiesų. Leisti kažkam įvykti, nepaisant tavo užsispyrusio įgeidžio. Suteikti kažkam teisę pasielgti taip, kaip jis nori ir mano esant reikalinga. Priimti tai viduje  ir sutikti. Ir toliau gyventi savo gyvenimą.

Reklama

Kažkada seniai perskaičiau  Kastanedo mintį: „Prie nieko neprisirišk“. Negalėjau suprasti, kaip taip gali būti? Ir kam? Juk taip puiku būti prieraišiam. Kaip be šito? Ir tik dabar supratau: taip tu gali būti laisvas. Labai dažnai prieraišumas tampa priklausomybe, o tada tu prarandi save. Čia apie priklausomybę apskritai: nuo cigarečių, nuo alkoholio, nuo žaidimų , nuo žmogaus. Kada be šito negali kvėpuoti ir gyventi. Todėl reikia mokėti viską paleisti, kad galėtume būti savimi iš tiesų.

Suteikti kiekvienam teisę elgtis  laisva valia. Ne „na ir tegu“ arba „iš pykčio priešams“, o ramus, užtikrintas įsitikinimas, kad su tuo ar be to, ko tau labiausiai reikėjo, vis teik viskas bus gerai. Svarbu neprisirišti prie rezultatų. Todėl niekas neprivalo sutikti su tavimi. Koks nevykęs ar kvailas tau atrodytų kažkieno pasirinkimas – be visa ko,  tai tik tavo vertinimas. Tai tik tavo nenoras suteikti teisę kitam turėti savo nuomonę, savo jausmus ir laisvai elgtis. Tu neprivalai dalyvauti kartu tuose veiksmuose. Bet tu ir  neturi prisiimti atsakomybės pakeisti šią mintį ar aiškinti, koks prastas šis jausmas. Vienintelis, ką tu gali pakeisti, – tai gyventi savo gyvenimą. Štai tą tu privalai daryti.

Lilija Achriemčik

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending