Connect with us

Life

Neseniai man paskambino mano buvusi klasiokė ir pasakė…

Taigi, aš gyvenu Italijoje. Neseniai man paskambino mano buvusi klasiokė ir pasakė, kad vyks į Italiją atostogauti, ir norėtų su manim pasimatyti – paplepėti. Na gerai, aš neprieštarauju.

Mes susitikome vakare, pabendravom: ji pasakė, kad jos pagrindinis tikslas Italijoje – susirasti apsirūpinusį italą (ir, žinoma, persikraustyti į Italiją ir laimingai gyventi). Na, juk visi gyvenime turi savus tikslus. Plius – ji labai graži mergina.

Reklama

Mes nuėjome į mano mėgiamą retoraną (į vieną geriausių mieste ir su pačiom adekvačiausiom kainom pasaulyje). Ten visą vakarą į ją žiūrėjo vaikinas  – oficiantas (25-30 metų). Kai aš jos paklausiau, ką ji apie jį mano, jinai išpoškino “Simpatiškas, bet, blyn, oficiantas. Nenoriu pasirodyti bjaurybe, bet mano reikalavimai aukštesni.” Tai niekuo ir nesibaigė, mes susimokėjom ir išėjom.

Nežinau, ar teisingai aš padariau, kad nepasakiau : tas vaikinas mano pažįstamas – jis restorano savininkas, atvyko čia iš Florencijos. Tiesiog Italijoje labai dažnai restoranų ir barų, kitų įstaigų savininkai patys dirba, padeda išnešioti maistą ir gėrimus, stovi prie kasos. Ir jie nelaiko to kažkokiu “purvinu” darbu. P.S. Klasiokė iš Italijos išvyko be italo. Gal taip jai ir reikia. Bet ir italui, tiesą sakant, pasisekė! Nespreskite apie žmogų iš jo profesijos…

foto – huffpost.com

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

15 − 4 =

Life

“iPhone X” ir visa kita…

Aš žinau, kad 97% iš jūsų nepatalpins šio įrašo į savo paskyrą, bet bent jau 3% mano draugų tai padarys. Vardan tų, kurie jau žuvo, ir tų, kurie dar kovoja su vėžiu

7-iphone-i-vse-takoe

– Teta Lena, aš galiu numirti? – berniukas guli ant lovos, visiškai neturi plaukų ant galvos. Oda žalsva. Jis atrodo kaip Fantomas iš senos prancūziškos komedijos, tik ne juokinga.

Senyva, pagyvenusi seselė krūpteli. Prie to negalima priprasti. Aš nežinau, kaip žmonės pripranta prie to..

– Ką tu kalbi, mažyti! Žinoma, nemirsi … – ir slapia ašaras akyse.

– Tetos Lena, žinote, šeštadienį mano motinos gimtadienis. Aš padariau jai dovaną … ir aš … ir kaip jai dovanosiu, jei numirsiu? Aš negaliu mirti iki šeštadienio? Ar galiu?

Reklama

Onkologija. Riba tiems, kurie kirto liniją tarp gyvenimo ir mirties. Šie vaikai – jau mirę, nors atrodo kaip gyvi, net kalba … Kiekvienam čia liko keletas dienų. Gal savaitės ar net mėnesiais. Taip lemta, pasmerkti…  Jei sakysite, kad matėte kažką  baisesnio, aš jums trenksiu.

Jiems nereikia nieko. Jie nenori nieko, tik išgyventi iki savo motinos gimtadienio dieną ir padovanoti savo paprastutę, savo darbo popierinę dovanėlę.. Pačią vertingiausią savo gyvenime dovaną. Viešpatie, aš netikiu tavimi, bet ir padėk motinoms tai išgyventi! Padėti joms ne išprotėti…

O mes svaigstame dėl iPhone. Pas mus – auksiniai unitazai. Pas mus šaldytuve įmontuotas MP3 grotuvas. Net į kosmosą skraido nebe mokslininkai, o turistai. Visas mokslas skuba patenkinti bedugnius skrandžio  ir  vaginos poreikius. Įklotų ir tamponų grožio institutai. Raukšlių tyrimo laboratorijos… XXI amžius, o vėžio, AIDS ir dar mirtinų ligų krūvos neįveikia. Ir ne “negali”, – nenori.

Žurnalas “Mokslas ir gyvenimas” ir 1959 m. mūsų protėvių fantastikos antologija apie ateitį. Aš ją sudeginsiu, nes neįgyvendinama. Ei !!!! žmonija, špygą Jums, o ne laiko mašiną, amžinos jaunystės eliksyrą, skirtą nuo visų ligų išgydyti ir fotoninį žvaigdėlaivį XXI amžiuje. IPhone Jums! Masažuoklį riebiai šiknai! Ir elitiniai prezervatyvai. Tabletės leidžiančios ryti ir nepriaugti svorio. Sveikatos valgyti. Kišk žinai kur įklotus. Gerk “activia”. Tepk veidą kremais, ir skaičiuok like socialiniuose tinkluose.

P.S.: Kiekvienas iš mūsų turi tūkstančius norų. Numesti svorio. Turėti daugiau pinigų. Naujo telefono. Asmuo, sergantis vėžiu, turi tik vieną norą – įveikti savo ligą.

Continue Reading

Life

Ši fotografija, kur chirurgai guli ant grindų, apkeliavo visą internetą. Jūs būsite nustebę, sužinoję kodėl ši nuotrauka – tokia populiari!

1-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Ši nuotrauka per kelias dienas išplito visame internete. Joje vaizduojami trys kinų chirurgai iš medicinos universiteto Funczian ligoninės. Išsekę po ilgos operacijos, jie tiesiog guli ant grindų, nes nebegali stovėti.

Kaip manote, kiek operacija truko 3, 6, 9, 12 val ..? 32 valandas !!!? Ir tai – absoliutus medicininis rekordas. Pacientas pradėjo operuoti 8:30 šeštadienį ir baigė kitos dienos pabaigoje. Iš viso buvo atliktos šešios skirtingos operacijos.

«Pacientas turėjo aneurizmą ir smegenų angioblastomą. Mes turėjome pašalinti abi problemas vienos operacijos metu. Tai buvo  labai rizikinga. Jei pašalinsite tik vieną, pakenksite pacientui, kita vertus, operacijos rezultatas galėjo būti mirtinas», – sakė dr. Cheng.

Visos operacijos metu gydytojai galėjo pailsėti tik dvi valandas, pakeisdami vienas kitą.

«Operacija truko taip ilgai, jog pradėjau nerimauti, ar gydytojai atlaikys», – pasakojo vienas iš paciento artimųjų.

Bet gydytojai atlaikė, operacija buvo sėkminga, ir jai pasibaigus, jie sugriuvo ant grindų. Ši nuotrauka greitai išplito internete, pavertusi juos didvyriais.

Reklama

Tačiau, net po operacijos, chirurgas neturėjo laiko poilsiui. Jie turėjo vėl stotis ir daryti paciento galvos nuotrauką.

Щоправда, навіть після закінчення операції хірургам не вдалося відпочити як слід. Всього через пару хвилин їм знову довелося встати, щоб зробити знімок голови хворого.

2-vrachi-posle-32-chasovoi-operacii

Beje, operacijos metu paciento širdis sustojo daugiau nei penkiolikai minučių, tačiau gydytojai sugebėjo jį atgaivinti ir užbaigė operaciją saugiai.

«Ne aš vienas taip elgiuosi vardan savo pacientų gerovės. Yra daug tokių gydytojų, mes tiesiog nieko nežinome apie juos», – sako dr Chen.

Continue Reading

Life

Moteris šaukė neeis maudytis, kur maudosi šunys. Po kelių minučių kažkas atsitiko, kas pakeitė jos gyvenimą

Ši istorija vyko viename iš Italijos paplūdimių, kur legaliai leidžiama atvykti su gyvūnais (daugelyje šalių šunims maudytis leidžiama tik specialiai tam skirtose vietose). Laki atėjo į paplūdimį su savo šeimininke Ana-Maria paišdykauti ir paplaukioti.

1-jenshina-krichala

Laki – gražuolis šuo labradoras, praėjęs specialų vandens gelbėtojų kursą: visi žinome, jog labradorai labai mėgsta vandenį ir puikiai atlieka gelbėtojų pareigas.

2-jenshina-krichala

Laki ir šeimininkė nuėjo maudytis, bet  netyčia išplaukė už paplūdimio, kur leidžiama maudytis gyvūnams, teritorijos. Ten susidūrė su moterimi, kuri juos išvydusi, pradėjo šaukti, jog šuo platina, ir nei ji, nei jos 7-metų dukra nesimaudys ten, kur šunys maudėsi. Ana-Maria kelis kartus atsiprašė ir išlipo iš vandens su šuniu.

Reklama

3-jenshina-krichala

Po kelių minučių,  moters dukra jau plaukė nuo kranto. Motina su kažkuo šnekėjo, kai didelė banga užgriuvo mergaitę ir ji pradėjo skęsti. Baisiausia buvo tai, kad niekas paplūdimyje to nepastebėjo. Išskyrus Laki, kuris akimirksniu puolė link jūros, nustvėrė vaiką ir ištempė jį į krantą.

4-jenshina-krichala

Mergaitė išsigando, gurkštelėjo vandens, bet išliko gyva. Laiminga motina, prieš tai aprėkusi moterį su šunimi, priėjo, atsiprašė  ir nuoširdžiai padėkojo.

Manau, kad nuo šiol moteris žiūrės į šunis truputį kitaip.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending