Connect with us

Life

Nukritus balkonui sunkiai sužeistai Gretai Jarašiūtei – liūdnos diagnozės

Anglijoje gyvenančiai lietuvei Gretai Jarašiūtei ir jos vaikinui Jerome Anyanwu atostogos Karibuose baigėsi baisiomis traumomis, dėl kurių jie iki šiol nėra pajėgūs dirbti.

26-erių G. Jarašiūtė ir 22-jų J. Anyanwu prieš šešis mėnesius susižeidė poilsiaujant penkių žvaigždučių viešbučio balkone. Mergina sėdėjo vaikinui ant kelio, kuomet trečiame aukšte įrengtas balkonas rėžėsi į žemę.
Porą rado viešbučio personalas. Netrukus jie išvežti į ligoninės priimamąjį.

Mažmenine prekyba Anglijoje užsiimančiai G. Jarašiūtei lūžo stuburas ir ranka. Aptarnaujančio personalo darbuotojui J. Anyanwu lūžo kairė ranka, plyšo kaklo audiniai.

Pora nusprendė imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „The Holiday Place“, kurie ir skyrė jiems „Barcelo Punta Cana” viešbutį Dominikos Respublikoje.

Vakarų Londone gyvenanti pora tąkart į egzotiškus kraštus išvyko švęsti G. Jarašiūtės gimtadienio. Praėjusių metų rugsėjį vykusi kelionė jiems atsiėjo 1000 svarų. Po kraupaus įvykio pora dar pratęsė savo viešnagę Dominikos Respublikoje.Kol buvo gydomi, iš Lietuvos jos prižiūrėti atvyko G. Jarašiūtės mama. J. Anyanwu toje pačioje ligoninėje praleido aštuonias dienas. Visgi, grįžęs į Londoną, po savaitės suprato, kad sugyti nespėjo ir vėl buvo paguldytas į vietinę ligoninę.

Ligoninėje – stresą keliančios žinios
tv3.lt susisiekus su istorijos heroje G. Jarašiūte paaiškėjo, kad privačioje Dominikos Respublikos ligoninėje atsidūrę poilsiautojai čia patyrė tikrą pragarą. „Ten mūsų pareikalavo susimokėti. Ką čia pareikalavo – buvome terorizuojami. Antraip būtų mus iš ten išmetę“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Ne gana to, porą aplankė nemalonios žinios nuo viešbučio vadovų. „Jie sureagavo iš karto – ėmė slėpti įkalčius. Kol gulėjome ligoninėje, net buvo sutvarkytas balkonas. Jie intensyviai neigė, kad tąnakt išvis įvyko kažkoks įvykis. Kraupiausia, kad viešbučio valdyba nė nepasiteiravo, ar mes išvis esame gyvi“, – širdgėlą liejo G. Jarašiūtė.

„Svarbiausia, kad iš pradžių mes užsisakėme ne šį viešbutį. „The Holiday Place“ jį mums pakeitė likus vos trims dienoms iki kelionės ir nesuteikė jokių alternatyvų. Nuvykę ten iš karto paprašėme kito kambario, nes pastebėjome tarakonus. Viešbutis mums nepatiko. Vieną minutę dar sėdėjome balkone, o kitą – sužeisti gulėjome ligoninės palatoje. Visas savo atostogas praleidau ligoninėje“, – dienraščiui „dailymail“ komentavo vaikinas.

Nebebus tokie, kaip anksčiau
J. Anyanwu iki šiol lankosi pas psichologą ir sako, kad jau niekuomet nebebus toks, koks buvo. Šiuo metu pora bendrauja su kelionių organizatoriais, kurie savo internetiniame puslapyje skelbiasi: „Mes čia, kad padovanotume jums įspūdžių, kurių niekada nepamiršite“.

Mergina pasidalijo liūdnomis medikų diagnozėmis. „Po truputį viskas gerėja. Daktarai sakė, kad gydymas truks dar labai ilgai. Tačiau, kad viskas atsistatys ir bus, kaip anksčiau, šansų nėra. Išvis stebuklas įvyko, kad galiu vaikščioti. Visgi buvo pažeisti nervai, kurie yra prie stuburo, juosmens srityje. Nes stuburas lūžęs per keturis slankstelius juosmens srityje“, – su liūdesiu tv3.lt dėstė pašnekovė.

Grįžusi į Angliją, mergina dar mėnesį praleido ligoninėje. Tačiau žaizdos užgyti nespėjo. Iki šiol reguliariai pas gydytojus besilankanti G. Jarašiūtė dabar gydosi namuose, taip pat stengiasi stiprinti pažeistus organizmą ir raumenis. Jau pusmetį dirbi nepajėgianti lietuvė ir jos vaikinas dar rugsėjo mėnesį viešbutį padavė į teismą. Pora tikisi, kad bus kompensuotos visos ligoninės išlaidos bei moralinė ir fizinė žala.

„Besiilsėdami viešbutyje Jaromas ir Greta patyrė daugybę rimtų sužalojimų. Mūsų klientai visiškai teisūs sakydami, kad jų saugumas nebuvo užtikrintas. Balkono turėklai yra skirti tam, kad apsaugotų svečius, tačiau šįkart jie tapo nelaimės priežastimi“, – „dailymail“ komentavo poros pasamdytas teisininkas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − twelve =

Fresh articles

Facebook

Trending