Connect with us

Life

Nukritus balkonui sunkiai sužeistai Gretai Jarašiūtei – liūdnos diagnozės

Anglijoje gyvenančiai lietuvei Gretai Jarašiūtei ir jos vaikinui Jerome Anyanwu atostogos Karibuose baigėsi baisiomis traumomis, dėl kurių jie iki šiol nėra pajėgūs dirbti.

26-erių G. Jarašiūtė ir 22-jų J. Anyanwu prieš šešis mėnesius susižeidė poilsiaujant penkių žvaigždučių viešbučio balkone. Mergina sėdėjo vaikinui ant kelio, kuomet trečiame aukšte įrengtas balkonas rėžėsi į žemę.
Porą rado viešbučio personalas. Netrukus jie išvežti į ligoninės priimamąjį.

Mažmenine prekyba Anglijoje užsiimančiai G. Jarašiūtei lūžo stuburas ir ranka. Aptarnaujančio personalo darbuotojui J. Anyanwu lūžo kairė ranka, plyšo kaklo audiniai.

Pora nusprendė imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „The Holiday Place“, kurie ir skyrė jiems „Barcelo Punta Cana” viešbutį Dominikos Respublikoje.

Vakarų Londone gyvenanti pora tąkart į egzotiškus kraštus išvyko švęsti G. Jarašiūtės gimtadienio. Praėjusių metų rugsėjį vykusi kelionė jiems atsiėjo 1000 svarų. Po kraupaus įvykio pora dar pratęsė savo viešnagę Dominikos Respublikoje.Kol buvo gydomi, iš Lietuvos jos prižiūrėti atvyko G. Jarašiūtės mama. J. Anyanwu toje pačioje ligoninėje praleido aštuonias dienas. Visgi, grįžęs į Londoną, po savaitės suprato, kad sugyti nespėjo ir vėl buvo paguldytas į vietinę ligoninę.

Ligoninėje – stresą keliančios žinios
tv3.lt susisiekus su istorijos heroje G. Jarašiūte paaiškėjo, kad privačioje Dominikos Respublikos ligoninėje atsidūrę poilsiautojai čia patyrė tikrą pragarą. „Ten mūsų pareikalavo susimokėti. Ką čia pareikalavo – buvome terorizuojami. Antraip būtų mus iš ten išmetę“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Reklama

Ne gana to, porą aplankė nemalonios žinios nuo viešbučio vadovų. „Jie sureagavo iš karto – ėmė slėpti įkalčius. Kol gulėjome ligoninėje, net buvo sutvarkytas balkonas. Jie intensyviai neigė, kad tąnakt išvis įvyko kažkoks įvykis. Kraupiausia, kad viešbučio valdyba nė nepasiteiravo, ar mes išvis esame gyvi“, – širdgėlą liejo G. Jarašiūtė.

„Svarbiausia, kad iš pradžių mes užsisakėme ne šį viešbutį. „The Holiday Place“ jį mums pakeitė likus vos trims dienoms iki kelionės ir nesuteikė jokių alternatyvų. Nuvykę ten iš karto paprašėme kito kambario, nes pastebėjome tarakonus. Viešbutis mums nepatiko. Vieną minutę dar sėdėjome balkone, o kitą – sužeisti gulėjome ligoninės palatoje. Visas savo atostogas praleidau ligoninėje“, – dienraščiui „dailymail“ komentavo vaikinas.

Nebebus tokie, kaip anksčiau
J. Anyanwu iki šiol lankosi pas psichologą ir sako, kad jau niekuomet nebebus toks, koks buvo. Šiuo metu pora bendrauja su kelionių organizatoriais, kurie savo internetiniame puslapyje skelbiasi: „Mes čia, kad padovanotume jums įspūdžių, kurių niekada nepamiršite“.

Mergina pasidalijo liūdnomis medikų diagnozėmis. „Po truputį viskas gerėja. Daktarai sakė, kad gydymas truks dar labai ilgai. Tačiau, kad viskas atsistatys ir bus, kaip anksčiau, šansų nėra. Išvis stebuklas įvyko, kad galiu vaikščioti. Visgi buvo pažeisti nervai, kurie yra prie stuburo, juosmens srityje. Nes stuburas lūžęs per keturis slankstelius juosmens srityje“, – su liūdesiu tv3.lt dėstė pašnekovė.

Grįžusi į Angliją, mergina dar mėnesį praleido ligoninėje. Tačiau žaizdos užgyti nespėjo. Iki šiol reguliariai pas gydytojus besilankanti G. Jarašiūtė dabar gydosi namuose, taip pat stengiasi stiprinti pažeistus organizmą ir raumenis. Jau pusmetį dirbi nepajėgianti lietuvė ir jos vaikinas dar rugsėjo mėnesį viešbutį padavė į teismą. Pora tikisi, kad bus kompensuotos visos ligoninės išlaidos bei moralinė ir fizinė žala.

„Besiilsėdami viešbutyje Jaromas ir Greta patyrė daugybę rimtų sužalojimų. Mūsų klientai visiškai teisūs sakydami, kad jų saugumas nebuvo užtikrintas. Balkono turėklai yra skirti tam, kad apsaugotų svečius, tačiau šįkart jie tapo nelaimės priežastimi“, – „dailymail“ komentavo poros pasamdytas teisininkas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three + 7 =

Life

Šuo taip stipriai sugriebė jos ranką, kad moteris buvo šoke. Bet po keleto sekundžių ji buvo be galo dėkinga!

Šuo – žmogaus draugas, ir šis gyvūnas visada įrodinės savo atsidavimą šeimininkui. Ši istorija nutiko netoli nuo Kijevo, Julijos Bučin šeimoje. Šeimoje buvo vaikų ir 10 šunų. Mergina labai myli šiuos gyvūnus, todėl namuose įrengė veislyną. Mylimiausioji Kira – rotveileris, kuri išgelbėjo Julijai ir jos vaikams gyvybes. Julija pabudo nuo to, kad ją kažkas stipriai kandžioja. Atsitokėjusi mergina pamatė ugnį ir liepsnas. Šuns dėka visi šeimos nariai išgyveno. Jeigu ne Kira, šeima galėjo pražūti ugnyje, net nesupratusi, kas atsitiko. Kira ne tik pažadino savo šeimininkus, bet ir gelbėjo kitus šunis,nešdama už sprando. Tai nuostabus gyvūno heroizmas!

Kai Kirai buvo 3 mėnesiai, ji suvalgė žiurknuodžių, o Julia negalėjo praeiti pro gyvūną, ir pasiėmė ją namo. Mergina išgydė šunį, bet šuo apako, bet jos ištikimybė šeimininkei gyvens amžinai.

Reklama

Norisi šuniui pasakyti „ačiū“ už tai, ką jis padarė. Tokių ištikimų gyvūnų dar reikia paieškoti.

Ojūs turite naminių gyvūnų?

Ar tikite jų ištikimybe?

Continue Reading

Life

Amerikietė neteko pusės kūno svorio, kad praleistų laiką su mirtinai sergančiu vyru

Amerikietei iš Sietlo Teilor Merfi, svėrusiai beveik 128 kilogramus, pavyko per pusę sumažinti savo svorį.

Kaip ji pati pasakoja, stimulas netekti tiek kilogramų buvo jos vyro nepagydoma liga.

24 metų moterį prislėgė skausmas, kai jos vyrui Rikki Karringtonui diagnozavo neišgydomą glioblastomą ir numatė, kad jam liko gyventi tik 15 mėnesių.

Reklama

Per keletą savaičių ji atsisakė miltinių patiekalų per pusryčius, išsineštinio maisto, šokoladinių gaminių ir ryžosi operacijai, kad kilogramai nukristų visam laikui.

Po operacijos Teilor sveikai maitinosi ir kasdien mankštinosi. Rezultatas – ji neteko 63 kilogramų.

Kaip sako Teilor, nustačius diagnozę jos vyrui, ji maistą vartojo kaip „emocinį ramstį“. Vėliau ji norėjo kuo daugiau laiko praleisti su vyru ir jai reikėjo didelio kiekio energijos.

Teilor dalijasi, kad sutuoktiniai daug keliauja, eina pasivaikščioti, lankosi Disneilende ir salose. „Mes dabar darome tai, kam anksčiau tiesiog neužteko jėgų“, – sako moteris.

Continue Reading

Life

Stebinantis sutapimas: seserys pagimdė vaikus 15 minučių skirtumu

Kartais gyvenime nutinka tokie sutapimai, kad pradedi tikėti likimu. Taip atsitiko ir šioms seserims. Apie tai išsamiau.

Būti seserimis yra gerai: galima dalintis džinsais, plaukų lako buteliukais, visada gali gauti teisingą ir protingą patarimą. Seseriškas ryšys veikia! Tuo įsitikino Kori Struve Telbott ir Keti Struve Morgan, kurios labai nustebo sužinojusios, kad tapo nėščios tuo pačiu metu… O praėjus devyniems mėnesiams jos pagimdė Indi (mama Keti) ir Riat (mama Kori). Pagimdė kaimyninėse ligoninės palatose 15 minučių skirtumu. Be to, kūdikius priėmė tas pats gydytojas, kuriam teko pabėgioti iš vienos palatos į kitą.

Dabar Kori ir Keti savo dukras vadina „dvynukėmis“. Jos netgi turi savo puslapį Instagrame, kuriame pasirašė daugiau kaip 35 tūkstančiai žmonių.

Mažylės iš tiesų labai panašios ir dėvi vienodus stilingus drabužius.

https://www.instagram.com/p/BYOzgxIDaom/

View this post on Instagram

Reklama

Ryry like hey where's my @modernlittlechews happy Wednesday everyone. Enjoy your first days of school.

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

https://www.instagram.com/p/BXs3takD3m8/

https://www.instagram.com/p/BXivYp9DndN/

https://www.instagram.com/p/BVGH5J9jSVP/

Gera, kai sesuo palaiko morališkai. Kori ir Keti nėštumų metu kartu priaugo svorio ir  dalijosi savo įspūdžiais. Merginos prisipažįsta, kad po gimdymų padėjo viena kitai krūtimis maitinti kūdikius. Pavyzdžiui, kai Kori buvo kilę problemų dėl maitinimo krūtimi, Keti pasidalino motinos pienu.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending