Connect with us

Life

Nukritus balkonui sunkiai sužeistai Gretai Jarašiūtei – liūdnos diagnozės

Anglijoje gyvenančiai lietuvei Gretai Jarašiūtei ir jos vaikinui Jerome Anyanwu atostogos Karibuose baigėsi baisiomis traumomis, dėl kurių jie iki šiol nėra pajėgūs dirbti.

26-erių G. Jarašiūtė ir 22-jų J. Anyanwu prieš šešis mėnesius susižeidė poilsiaujant penkių žvaigždučių viešbučio balkone. Mergina sėdėjo vaikinui ant kelio, kuomet trečiame aukšte įrengtas balkonas rėžėsi į žemę.
Porą rado viešbučio personalas. Netrukus jie išvežti į ligoninės priimamąjį.

Mažmenine prekyba Anglijoje užsiimančiai G. Jarašiūtei lūžo stuburas ir ranka. Aptarnaujančio personalo darbuotojui J. Anyanwu lūžo kairė ranka, plyšo kaklo audiniai.

Pora nusprendė imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „The Holiday Place“, kurie ir skyrė jiems „Barcelo Punta Cana” viešbutį Dominikos Respublikoje.

Vakarų Londone gyvenanti pora tąkart į egzotiškus kraštus išvyko švęsti G. Jarašiūtės gimtadienio. Praėjusių metų rugsėjį vykusi kelionė jiems atsiėjo 1000 svarų. Po kraupaus įvykio pora dar pratęsė savo viešnagę Dominikos Respublikoje.Kol buvo gydomi, iš Lietuvos jos prižiūrėti atvyko G. Jarašiūtės mama. J. Anyanwu toje pačioje ligoninėje praleido aštuonias dienas. Visgi, grįžęs į Londoną, po savaitės suprato, kad sugyti nespėjo ir vėl buvo paguldytas į vietinę ligoninę.

Ligoninėje – stresą keliančios žinios
tv3.lt susisiekus su istorijos heroje G. Jarašiūte paaiškėjo, kad privačioje Dominikos Respublikos ligoninėje atsidūrę poilsiautojai čia patyrė tikrą pragarą. „Ten mūsų pareikalavo susimokėti. Ką čia pareikalavo – buvome terorizuojami. Antraip būtų mus iš ten išmetę“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Reklama

Ne gana to, porą aplankė nemalonios žinios nuo viešbučio vadovų. „Jie sureagavo iš karto – ėmė slėpti įkalčius. Kol gulėjome ligoninėje, net buvo sutvarkytas balkonas. Jie intensyviai neigė, kad tąnakt išvis įvyko kažkoks įvykis. Kraupiausia, kad viešbučio valdyba nė nepasiteiravo, ar mes išvis esame gyvi“, – širdgėlą liejo G. Jarašiūtė.

„Svarbiausia, kad iš pradžių mes užsisakėme ne šį viešbutį. „The Holiday Place“ jį mums pakeitė likus vos trims dienoms iki kelionės ir nesuteikė jokių alternatyvų. Nuvykę ten iš karto paprašėme kito kambario, nes pastebėjome tarakonus. Viešbutis mums nepatiko. Vieną minutę dar sėdėjome balkone, o kitą – sužeisti gulėjome ligoninės palatoje. Visas savo atostogas praleidau ligoninėje“, – dienraščiui „dailymail“ komentavo vaikinas.

Nebebus tokie, kaip anksčiau
J. Anyanwu iki šiol lankosi pas psichologą ir sako, kad jau niekuomet nebebus toks, koks buvo. Šiuo metu pora bendrauja su kelionių organizatoriais, kurie savo internetiniame puslapyje skelbiasi: „Mes čia, kad padovanotume jums įspūdžių, kurių niekada nepamiršite“.

Mergina pasidalijo liūdnomis medikų diagnozėmis. „Po truputį viskas gerėja. Daktarai sakė, kad gydymas truks dar labai ilgai. Tačiau, kad viskas atsistatys ir bus, kaip anksčiau, šansų nėra. Išvis stebuklas įvyko, kad galiu vaikščioti. Visgi buvo pažeisti nervai, kurie yra prie stuburo, juosmens srityje. Nes stuburas lūžęs per keturis slankstelius juosmens srityje“, – su liūdesiu tv3.lt dėstė pašnekovė.

Grįžusi į Angliją, mergina dar mėnesį praleido ligoninėje. Tačiau žaizdos užgyti nespėjo. Iki šiol reguliariai pas gydytojus besilankanti G. Jarašiūtė dabar gydosi namuose, taip pat stengiasi stiprinti pažeistus organizmą ir raumenis. Jau pusmetį dirbi nepajėgianti lietuvė ir jos vaikinas dar rugsėjo mėnesį viešbutį padavė į teismą. Pora tikisi, kad bus kompensuotos visos ligoninės išlaidos bei moralinė ir fizinė žala.

„Besiilsėdami viešbutyje Jaromas ir Greta patyrė daugybę rimtų sužalojimų. Mūsų klientai visiškai teisūs sakydami, kad jų saugumas nebuvo užtikrintas. Balkono turėklai yra skirti tam, kad apsaugotų svečius, tačiau šįkart jie tapo nelaimės priežastimi“, – „dailymail“ komentavo poros pasamdytas teisininkas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

19 − nine =

Life

Pagimdžiusi praėjus 7 metams po menopauzės: „Galvojau, kad man vėžys, bet tai buvo stebuklas“

47 metų Tes Morten iš Didžiosios Britanijos Berkšyro grafystės pasijuto blogai, praėjus  septyneriems metams po menopauzės. Moteris įtarė, kad jai kiaušidžių vėžys, ir kreipėsi į gydytoją, skųsdamasi papūstu pilvu ir greitu nuovargiu. Bet jos nuogąstavimai nepasitvirtino: „baisi liga“ buvo ketvirtas nėštumo mėnuo.

Tes Morten jau seniai svajojo tapti mama ir tris kartus išbandė EKA procedūrą. Gaila, bet laukiamo rezultato nepavyko pasiekti. Prasidėjus menopauzei, moteris susitaikė su mintimi, kad ji neturės vaikų. Be to medicininės procedūros pakenkė moters sveikatai, jai taikyta pakaitinė hormonų terapija.

2016 metais Tes pasijuto serganti – išpūstas pilvas, nuolatinis nuovargis privertė moterį kreiptis į gydytojus. Ponia Morten įtarė kiaušidžių vėžį ir nutarė pasitikrinti, kad nustatytų diagnozę.

Gydytojas pasakė: Tavo kiaušidėse viskas gerai, bet pažiūrėk štai čia“.  Aš pažvelgiau į monitorių ir pamačiau kūdikį. Negalėjau patikėti savo akimis ir paklausiau: „Jis mano?“

Reklama

Tes negalėjo sulaikyti ašarų, juk ji taip svajojo pastoti, kad EKA procedūroms išleido 20 tūkstančių svarų. Moteris jau buvo palaidojusi savo svajonę ir niekaip nesitikėjo, kad ji išsipildys praėjus septyneriems metams po menopauzės. Nėštumas buvo normalus, šių metų sausio mėnesį į pasaulį atėjo ilgai laukta dukrytė Moli.

Gydytojai mano, kad Tes galėjo pastoti dėl pakaitinės hormonų terapijos, kuri jai buvo taikoma dėl užeinančių  karščio bangų. 47 metų mama sako, kad atsitiko tikras stebuklas.

Aš buvau priblokšta, nes jau praėjo menopauzės laikotarpis, nesitikėjau, kad tai įmanoma. Jaučiu, kad esu palaiminta.

Tes Morten

Continue Reading

Life

Vyras ją atvežė atlikti paskutinės chemoterapijos procedūros. O dabar atkreipkite dėmesį į rožių puokštę!

Nuo 2015 metų gruodžio mėnesio šios istorijos herojei Alisai buvo paskirtas chemoterapijos procedūrų kursas. Per visą kovos su liga laikotarpį jai buvo atliktos 3 sudėtingos operacijos, ir štai liko paskutinė chemoterapijos procedūra. Alisos vyras Bredas labai norėjo padaryti jai malonų siurprizą, kažkaip pažymėti tą įvykį. Tam tikslui jis sukūrė internete puslapį, kur kiekvienas, sužinojęs Alisos istoriją, galėjo paaukoti N sumą rožėms mylimai moteriai…

„Šiandien mano žmonai paskutinė chemoterapijos procedūra. Per tą laiką supratau, kad galiu tik žavėtis jos stiprybe, dvasios tvirtybe ir požiūriu į gyvenimą. Jos laukia dar kelios operacijos, bet chemoterapija jau praeityje, tai didelis žingsnis į priekį. Aš labai noriu padaryti jai kažką nepaprasto, kad parodyčiau, kaip stipriai ją myliu ir kaip ją palaiko šeima bei draugai!“

„Taip pat norėčiau įamžinti jos kovą su liga, žmonos garbei įsteigdamas labdaros fondą, teikiantį pagalbą moterims, sergančioms krūties vėžiu. Tai padariau slėpdamas nuo žmonos su jos draugais ir artimaisiais.

Norėčiau iš tiesų apipilti ją gėlėmis ir su neabejingų žmonių pagalba man tai pavyko padaryti! Kiekvienas rožės žiedas kainavo 10 $, gėles teko užsakyti dviejose gėlių parduotuvėse. Kai jas pradėjo vežti, buvo neapsakomas vaizdas,!“

Reklama

„Jeigu suskaičiuotume visus žmones, nupirkusius rožę, kad padėtų sergančioms vėžiu, tai būtų daugiau negu 170 šeimų. Kai buvo atvežta 500 rožių žiedų, paprašiau baigti. Tiek jau pakako! Kad pamerktume visas gėles, prireikė 36 vazų!“

„Po to, kai žmonai padovanojau gėles, mes jomis pasidalijome su kitais onkologiniais ligoniais. Tai buvo labai jaudinantis momentas. Daugelis žmonių verkė. Todėl, kad mes dalinomės viskuo: gėlėmis, emocijomis, viltimis – pajutome nepaprastą džiaugsmą. Labai ačiū visiems, palaikiusiems šį sumanymą!“

Štai kaip jautriai Bredas pasveikino žmoną, įveikusią vieną kovos su vėžiu etapą. Mes linkime Alisai greičiau pasveikti!

Continue Reading

Life

Šių vaikų elgesys – tai kažkas neįtikėtino. Jautrus vaizdo įrašas apie žmogiškumą.

Bet kokioje situacijoje likite žmonėmis!

Mūsų sudėtingame pasaulyje labai sunku išlikti geriems ir mokėti užjausti svetimą skausmą. Bet tik ne vaikams! Jie moka draugauti, mylėti ir palaikyti vienas kitą. Ir viskas, todėl, kad jie žiūri į šį pasaulį visiškai kitu kampu.

Mes mokome vaikus būti mandagiais ir paklusniais, aiškiname jiems, kas yra gerai ir kas yra blogai. Bet iš tiesų mums su jumis yra ko pasimokyti ir iš šių mažų žmonių.

Reklama

Šis vaizdo įrašas kaip įmanoma geriau pademonstruoja mums, kad bet kokioje situacijoje visų pirma reikia likti žmogumi. O, ir gerumas niekad neišeina iš mados!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending