Connect with us

Life

Nukritus balkonui sunkiai sužeistai Gretai Jarašiūtei – liūdnos diagnozės

Anglijoje gyvenančiai lietuvei Gretai Jarašiūtei ir jos vaikinui Jerome Anyanwu atostogos Karibuose baigėsi baisiomis traumomis, dėl kurių jie iki šiol nėra pajėgūs dirbti.

26-erių G. Jarašiūtė ir 22-jų J. Anyanwu prieš šešis mėnesius susižeidė poilsiaujant penkių žvaigždučių viešbučio balkone. Mergina sėdėjo vaikinui ant kelio, kuomet trečiame aukšte įrengtas balkonas rėžėsi į žemę.
Porą rado viešbučio personalas. Netrukus jie išvežti į ligoninės priimamąjį.

Mažmenine prekyba Anglijoje užsiimančiai G. Jarašiūtei lūžo stuburas ir ranka. Aptarnaujančio personalo darbuotojui J. Anyanwu lūžo kairė ranka, plyšo kaklo audiniai.

Pora nusprendė imtis teisinių veiksmų prieš kelionių organizatorių „The Holiday Place“, kurie ir skyrė jiems „Barcelo Punta Cana” viešbutį Dominikos Respublikoje.

Vakarų Londone gyvenanti pora tąkart į egzotiškus kraštus išvyko švęsti G. Jarašiūtės gimtadienio. Praėjusių metų rugsėjį vykusi kelionė jiems atsiėjo 1000 svarų. Po kraupaus įvykio pora dar pratęsė savo viešnagę Dominikos Respublikoje.Kol buvo gydomi, iš Lietuvos jos prižiūrėti atvyko G. Jarašiūtės mama. J. Anyanwu toje pačioje ligoninėje praleido aštuonias dienas. Visgi, grįžęs į Londoną, po savaitės suprato, kad sugyti nespėjo ir vėl buvo paguldytas į vietinę ligoninę.

Ligoninėje – stresą keliančios žinios
tv3.lt susisiekus su istorijos heroje G. Jarašiūte paaiškėjo, kad privačioje Dominikos Respublikos ligoninėje atsidūrę poilsiautojai čia patyrė tikrą pragarą. „Ten mūsų pareikalavo susimokėti. Ką čia pareikalavo – buvome terorizuojami. Antraip būtų mus iš ten išmetę“, – tv3.lt pasakojo mergina.

Reklama

Ne gana to, porą aplankė nemalonios žinios nuo viešbučio vadovų. „Jie sureagavo iš karto – ėmė slėpti įkalčius. Kol gulėjome ligoninėje, net buvo sutvarkytas balkonas. Jie intensyviai neigė, kad tąnakt išvis įvyko kažkoks įvykis. Kraupiausia, kad viešbučio valdyba nė nepasiteiravo, ar mes išvis esame gyvi“, – širdgėlą liejo G. Jarašiūtė.

„Svarbiausia, kad iš pradžių mes užsisakėme ne šį viešbutį. „The Holiday Place“ jį mums pakeitė likus vos trims dienoms iki kelionės ir nesuteikė jokių alternatyvų. Nuvykę ten iš karto paprašėme kito kambario, nes pastebėjome tarakonus. Viešbutis mums nepatiko. Vieną minutę dar sėdėjome balkone, o kitą – sužeisti gulėjome ligoninės palatoje. Visas savo atostogas praleidau ligoninėje“, – dienraščiui „dailymail“ komentavo vaikinas.

Nebebus tokie, kaip anksčiau
J. Anyanwu iki šiol lankosi pas psichologą ir sako, kad jau niekuomet nebebus toks, koks buvo. Šiuo metu pora bendrauja su kelionių organizatoriais, kurie savo internetiniame puslapyje skelbiasi: „Mes čia, kad padovanotume jums įspūdžių, kurių niekada nepamiršite“.

Mergina pasidalijo liūdnomis medikų diagnozėmis. „Po truputį viskas gerėja. Daktarai sakė, kad gydymas truks dar labai ilgai. Tačiau, kad viskas atsistatys ir bus, kaip anksčiau, šansų nėra. Išvis stebuklas įvyko, kad galiu vaikščioti. Visgi buvo pažeisti nervai, kurie yra prie stuburo, juosmens srityje. Nes stuburas lūžęs per keturis slankstelius juosmens srityje“, – su liūdesiu tv3.lt dėstė pašnekovė.

Grįžusi į Angliją, mergina dar mėnesį praleido ligoninėje. Tačiau žaizdos užgyti nespėjo. Iki šiol reguliariai pas gydytojus besilankanti G. Jarašiūtė dabar gydosi namuose, taip pat stengiasi stiprinti pažeistus organizmą ir raumenis. Jau pusmetį dirbi nepajėgianti lietuvė ir jos vaikinas dar rugsėjo mėnesį viešbutį padavė į teismą. Pora tikisi, kad bus kompensuotos visos ligoninės išlaidos bei moralinė ir fizinė žala.

„Besiilsėdami viešbutyje Jaromas ir Greta patyrė daugybę rimtų sužalojimų. Mūsų klientai visiškai teisūs sakydami, kad jų saugumas nebuvo užtikrintas. Balkono turėklai yra skirti tam, kad apsaugotų svečius, tačiau šįkart jie tapo nelaimės priežastimi“, – „dailymail“ komentavo poros pasamdytas teisininkas.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 7 =

Life

Vaikystės skonis

Kas nesiilgi vaikystės maisto? Mes, pavyzdžiui, tokių nepažįstam! Nors kažką, bet norisi susigrąžinti iš tų laikų. Ledus, arba duoną, arba kokį nors močiutės patiekalą! Mūsų atranka kaip tik apie tai. Prisiminkime viską, kas taip miela buvo mums ir mūsų skrandžiams. Juk teigiamos emocijos ir prisiminimai daro mūsų gyvenimą tik geresnį!

  1. Aš vienas užaugau su šituo? )

2. Irgi mėgote vaikystėje?

3. Močiutė pasistengė )

4. Patys skaniausi ledai! )

5. Ir tegu visas pasaulis palaukia

6. Geriausia, kas buvo )

Reklama

7. Geriausi pusryčiai

8. Norėtumėt dabar? )

9.Ne visi supras )

10. Močiutė parodė, ir prasidėjo

11.Originali „vakarienė“ )

Continue Reading

Life

Šie dvyniai gimė suaugusiomis galvomis. Pažvelkite į mažylius po 2 metų!

Žemai lenkiame galvas prieš gydytojus! Tai stebuklas!

Siamo dvynių gimimas laikomas labai retu reiškiniu. Tai nutinka maždaug vienu atveju iš 200 000.

Ir labai dažnai nutinka, kad Siamo dvyniai neišgyvena.  Iki 50 procentų tokių naujagimių gimsta negyvi ir tik 25 procentams pavyksta išgyventi, atėjus į šį pasaulį.

Dvynės Erin ir Ebė Delani gimė 2016 metų vasarą. Daugumoje atvejų, jei dvyniai turi nuosavus organus, nepriklausomą kraujo ir nervų sistemą, šiuolaikinė medicina sugeba juos atskirti ir suteikti galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą.

Erin ir Ebės atveju atskyrimas buvo gan problematiškas – dvynės turėjo bendrus kaukolės kaulus.

 

Žinoma, be operacijos, apie normalų gyvenimą negalėjo būti ir kalbos. Bet atskyrimo operacija buvo labai rizikinga, ir galėjo baigtis nesėkme vienam , o gal ir abiem vaikams.

Pagaliau unikali ir sudėtingiausia Siamo dvynių su bendra galva atskyrimo operacija buvo atlikta Filadelfijos vaikų ligoninėje.

Prireikė visos komandos aukštos kokybės chirurgų ir specialistų 11-os valandų kruopščiausiai operacijai – vaikų atskyrimui, didžiulio kraujavimo ir pooperacinių komplikacijų išvengimui. Laimei, gydytojų ir medicinos personalo meistriškumo ir puikių įgūdžių dėka, mergytės buvo sėkmingai atskirtos.

Reklama

„Nežiūrint į tai, ką joms teko išgyventi, jos labai laimingos mergytės“, – papasakojo mama Hezer Delani.

Praėjus penkiems mėnesiams po operacijos, dvynukės iškeliavo namo. Ten jos jau galėjo pradėti savo naują gyvenimą ir augti, gaunant visą tėvų ir namiškių rūpestį ir meilę.

Hezer žodžiais tariant, abi mergytės vystosi gerai.

„Jos nebijo žmonių,“- pasakė ji. „Nuostabu, kokios jos drąsios po viso to, ką joms teko iškęsti“.

Tik ką gimusios, mergytės turėjo prisitaikyti prie jų tuometinės būklės. Kiekviena sesuo viską jautė, kas vyko su antrąja.

Dabar Erin gali sėdėti, o Ebė išmoko apsiversti. Joms teko sunkūs išbandymai, bet dvynės pasirodė besančios labai stiprios ir atkaklios, todėl dabar turi naują galimybę gyventi!

Akivaizdu, kad viso to nebūtų be stebuklingo ir neįsivaizduojamo gydytojų darbo ir dvynių tėvų palaikymo. Pasidalinkite šia istorija, kad neįtikėtina Eirin ir Ebės istorija įkvėptų ir kitus žmones.

Continue Reading

Life

„Tegu dabar kremta nagus!” Storuliukė, kurią vestuvių išvakarėse pametė jaunikis, pasikeitė radikaliai, jos neįmanoma atpažinti

Kai tebuvo likę 9 mėnesiai iki vestuvių, 24-erių metų Džen Atkin paliko jaunikis. Iš pradžių mergina buvo įsitikinusi, kad niekas ir niekada jos daugiau nepamils. Bet visgi ji nusprendė nesiskandinti savęs gailėjimosi jūroje, o kardinaliai pasikeisti. Šiandien ji yra šimteriopai laimingesnė, negu kada nors anksčiau.

Džen svėrė 110 kg. Šis skaičius ją begaliniai slėgė. Bet per 2 metus jai pavyko sublogti iki 50 kg ir pasikeisti drabužių dydį iš 22 į 10!

Su šia figūra Džen jaučiasi kur kas labiau savimi pasitikinti. Ir ji vėl sutiko savo meilę…

Štai ką sako mergina: „ Savo buvusiajam aš linkiu viso kuo geriausio. Bet ir tikiuosi, kad jis pasigailės dėl savo sprendimo palikti mane. Aš netgi nesu įsitikinusi, ar jis galėtų mane pažinti gatvėje. Kai mes išsiskyrėme, manyje skambėjo tuštuma, bet šiandien aš suprantu, kad mūsų išsiskyrimas – tai mano naujo gyvenimo pradžia“.

Kaip pasakoja Džen, su savo buvusiu vaikinu Tomu ji turėjo pirmus tikrus santykius. „Aš stebėjausi, kad kažkas nori su manim susitikinėti. Juk mano išmatavimai buvo labai tolimi nuo normos. Aš valgiau didžiules porcijas makaronų, picos ir neįsivaizduojamo dydžio šokolado plyteles.“

Išeigines dienas pora leido namuose, apsirydami greituoju maistu. Kuo daugiau laiko jie buvo kartu, tuo greičiau mergina priaugo svorio.

Reklama

110 kilogramų Džen vis dar atrodė laimingas žmogus. Bet ji visada norėjo numesti svorio. „Per kiekvieną savo gimtadienį aš sugalvodavau vieną ir tą patį norą – sulieknėti.“

Beveik po metų sužieduotuvių pora išsiskyrė. Džen verkė kelias savaites. „Buvau stora ir galvojau, kad daugiau į mane niekas nepasižiūrės“.

Bet greitu laiku mergina nusprendė keistis. Ji nuėjo į treniruoklių salę. Ir dar Džen apribojo savo racioną: 1500 kalorijų per dieną.

Praėjus 7 mėnesiams nuo skyrybų Džen vėl įsimylėjo. Tai buvo jos mokyklos draugas – Krisas Vilkinsonas.

 „Mums su Tomu kažko trūko santykiuose. Ir jis, ir aš tą tuštumą pakeisdavome maistu. Dabar aš su Krisu. Ir man daugiau nieko nebereikia“.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending