Nuo pastojimo iki gimimo: 9 kūdikio vystymosi mėnesiai 19–oje fotografijų! – Zibainis
Connect with us

Įdomybės

Nuo pastojimo iki gimimo: 9 kūdikio vystymosi mėnesiai 19–oje fotografijų!

93 metų fotografijos maestro iš Švedijos Lenartas Nilsonas išgarsėjo pasaulyje praėjusio amžiaus viduryje. Dar vaikystėje jį labiausiai viliojo fotoaparatas ir mikroskopas. Nilsonas nuoširdžiai tikėjo, kad žmogaus kūnas puikus visuose lygmenyse, pradedant ląstele, todėl savo įžvalga norėjo pasidalinti su visu pasauliu.

1957 metais meistras padarė pirmąsias naujagimių fotografijas, tačiau jų kokybė buvo ne kokia. Po to jis stengėsi tobulinti darbų techniką ir sugalvojo fotografuojant naudotis citoskopu. Paprastai šiuo medicininiu prietaisu gydytojai naudojasi norėdami iš vidaus apžiūrėti šlapimo pūslę.

Lenartas įsigudrino prie citoskopo primontuoti filmavimo kamerą, todėl pavyko padaryti daugybę nuotraukų tiesiog moters gimdoje. 1965 metais nuotraukas publikavo žurnale „Life“ ir pelnė pasaulinę šlovę. Čia jūs pamatysite visą kūdikio atsiradimo šiame pasaulyje istoriją, įskaitant netgi nedidelę „įžangą“!

Bučinys, nufotografuotas pasinaudojant termovizoriumi.

Milijonai spermatozoidų kelyje į gimdos kaklelį.

Reklama

Spermatozoidas tęsia judėjimą kiaušintakiu prie kiaušialąstės.

O štai ir pati kiaušialąstė, jo finalinis tikslas.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 3 =

Įdomybės

Tėvas pažadėjo nuvežti dukrą automobiliu iš Kinijos į JAV, jei ji įstos į Amerikos universitetą. Ji įstojo…

Keliautojai pravažiavo 26 šalis ir 30 tūkstančių kilometrų.

Chuanas Chajtao nuvažiavo 30 tūkstančių kilometrų iš Kinijos į JAV, todėl, kad pažadėjo dukrai nuvežti ją į Sietlo universitetą, jeigu jį įstos į šį universitetą. Mergina įstojo, o tėvas ištesėjo pažadą.

Kelias iš Nankino, Rytų Kinija, į Sietlą, JAV, tęsėsi 108 dienas. Tėvas ir duktė aplankė 26 Azijos ir Europos šalis.

Reklama

Jie pravažiavo Europos šalis visureigiu, po to pasiekė britų uostą Sautamptone. Iš uosto jie nusiuntė automobilį keltu, o patys nuskrido lėktuvu.

Čikagoje keliautojai pasiėmė savo automobilį ir nuvyko į Los Andželą legendiniu Route66 keliu, o vėliau į Sietlą. Į Sietlo Universiteto studentų miestelį jie atvyko rugsėjo 11 d.

Continue Reading

Įdomybės

Turkas, tatuiruočių meistras, atmintinas fotografijas paverčia tatuiruotėmis (21 nuotrauka)

Turkas, tatuiruočių meistras Alikanas Gorgu (Alican Gorgu), vaizdus iš atmintinų nuotraukų perkelia ant klientų kūnų. Alikano piešiniai išsiskiria originaliu stiliumi, todėl jų neįmanoma supainioti su kitų menininkų darbais. Daugiausia Alikanas dirba prie vaikų nuotraukų,  savo stilių pavadindamas „minimalistiniu retro“. „Tai neapsakomas jausmas – perkelti nuotraukas, padarytas įvairiuose pasaulio kraštuose, skirtingu laiku. Pavyzdžiui, aš piešiau šeimos portretą, fotografuotą Meksikoje 60–aisiais metais, ir dar vieną šeimos nuotrauką iš Jungtinių Amerikos Valstijų 80–aisiais metais. Mano darbuose mažos erdvės, jose –  minimumas detalių; prisiminimus perkeldamas ant odos, stengiuosi išsaugoti tai, kas svarbiausia“, – pasakoja tatuiruočių meistras.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Reklama

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Continue Reading

Įdomybės

Naujas rekordas. Bavarų padavėjas vienu metu atnešė 29 bokalus alaus. Litrinius bokalus

Bavarijoje, 38-metų padavėjas Oliveris Shtrumpfel pasiekė naują alaus bokalų nešimo pasaulio rekordą. Apie tai pranešė “Reuters”.

Seniausiame vokiško alaus festivalyje “Gilamos”,  Abensberg mieste Oliveris paėmė 31 litro alaus bokalų dviem aukštais ir nunešė 40 m., o tada padėjo bokalus. Deja, du bokalai nukrito ir sudužo.

Jam pavyko atnešti 29 litrinius bokalus, kurių bendras svoris buvo 69 kg.

Reklama

Shtrumpfel mano, kad tokį rezultatą lėmė jo patirtis – jis jau pusę gyvenimo nešioja alų ir žino visas šios profesijos gudrybes, taip pat yra puikios fizinės formos.

“Aš dirbu šioje alaus palapinėje pastaruosius 17 metų. Dabar jau nebepakanka tik nešioti alų klientams. Norint išlaikyti gerą fizinę formą, reikia reguliariai sportuoti. Treniruotės ypač reikalingos žiemą, kai darbo yra daug mažiau nei vasarą “, – pasakojo padavėjas.

Ruošdamasis rekordui, jis sportavo 3-4 kartus per savaitę, nuo vasario mėn.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending