Connect with us

Patarimai

Padekite lauro lapą savo namuose. Kodėl? Maloniai nustebsite!

Kiekvienas namas turi savo kvapą. Pas kažką tai kvepia kvepalais arba kava, pas kitus maistu arba šiltu pienu. Tačiau yra namų, kuriuose tvyro neįtikėtino gaivumo kvapas. Tuo pačiu metu jūs jaučiatės jaukiai ir patogiai, nes tai nėra dirbtinio oro gaiviklio kvapas.

Gali būti, kad šie žmonės žino senovės graikų ir romėnų būdą. Jie naudojo lauro lapus ne tik kulinarijoje, bet ir naudojo jį nemalonių kvapų ir drėgmės kvapo pašalinimui. Tam jie degino lauro lapus…

Beje, jei dažnai atliekate šią procedūrą, galite atsikratyti ne tik nemalonių kvapų, bet ir užkirsti kelią ligoms bei pagerinti savo sveikatą. Įrodyta, kad lauro lapų kvapas veikia kūną raminančiai ir malšina skausmą.

Lauro lapas padeda užkirsti kelią epilepsijai, padeda įveikti stresą, nuovargį ir nemigą. Taip yra dėl to, kad šiame prieskonyje yra cineolo ir specifinių eterinių aliejų, kurie palengviną kvėpavimą ir skatina viso kūno atsipalaidavimą.

Jei norite pajusti raminantį poveikį per 10 minučių, uždekite porą sausų laurų lapų virš kokio nors indo. Po kurio laiko kambaryje jūs pajusite malonų kvapą.

Reklama

Kaip sakoma, po gulinčiu akmeniu vanduo neteka, todėl nepatingėkite ir pabandykite išpildyti savo norą su šio prieskonio pagalba.

Parašykite norą ant lauro lapo ir sudeginkite jį.

Noras būtinai išsipildys, jeigu to norėsite. Minties galia daro stebuklus, tikėkite stebuklais – ir visi jūsų norai išsipildys.

Be to, lauro lapai yra labai veiksmingi kovojant su tarakonais. Jų kvapas atbaido tarakonus, ir šis būdas yra visiškai saugus jūsų vaikams, taip pat naminiams gyvūnėliams.

Galite juos naudoti sausus arba šviežius, bet geriau naudoti sausus, nes jų kvapas yra stipresnis.

Visų lauro lapų naudingų savybių ir neišvardinsi. Jie naudojami ir kulinarijoje, ir medicinoje, ir namuose, ir magijoje ir dar daug kur. Todėl verta turėti šį unikalų prieskonį savo namuose, nes visada pravers!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventeen + twenty =

Patarimai

Geriausi pratimai sėdynei!

Šiame vaizdo įrašas yra surinkti įdomiausi ir tuo pačiu metu, paprasčiausi pratimai sėdmenims ir šlaunims. Pamatysite  pratimus – treneris pakomentuos kiekvieną ypatybes. Juk pratimų efektyvumas, net pačių paprasčiausių, priklauso nuo to, kaip gerai jis – atliekamas! Ir, žinoma, būtina tai daryti nuolat ir metodiškai – tada galėsite pasigirti tvirtu ir stangriu užpakaliuku!

Continue Reading

Patarimai

Pašalinkite iš savo gyvenimo 10 nereikalingų dalykų ir pajusite, kaip jus užplūsta laimė ir pasitenkinimas

  1. Atsisakykite poreikio visada įrodyti savo tiesą.

Tarp mūsų tiek daug tokių, kurie net rizikuodami sugadinti puikius tarpusavio santykius, suteikdami skausmo ir sudarydami stresinę situaciją, negali susitaikyti ir į viską pažvelgti kitaip. Tikrai to daryti neverta.

  1. Nustokite kontroliuoti.

Atsisakykite noro kontroliuoti viską, kas vyksta su jumis – situacijos, įvykiai, žmonės ir kt. Tegu tai bus giminės ir artimieji, kolegos ar nepažįstami gatvėje – tiesiog leiskite jiems būti tokiems, kokie jie yra.

  1. Atsisakykite kaltės jausmo.

Liaukitės kaltinti kitus už tai, kad jūs kažką turite ar neturite, kad jūs jaučiate ar nejaučiate. Baikite švaistyti energiją ir atsakykite tik už savo gyvenimą.

  1. Sustabdykite negatyvų pokalbį su savimi.

Kiek daug žmonių kenkia sau tik todėl, kad leidžia negatyvioms mintims ir emocijoms įsivyrauti savo gyvenime. Netikėkite viskuo, ką sako jūsų loginis teisėjo protas. Jūs geresni ir daugiau verti negu patys apie save manote.

  1. Atsikratykite įpročio skųstis daugybe dalykų – žmonėmis, situacijomis, įvykiais, kurie padaro jus nelaimingus, piktus ir nusivylusius.

Niekas negali priversti jaustis nelaimingu, jokia situacija negali jūsų įskaudinti. Ne situacija jumyse sukelia vienokius ar kitokius jausmus.

Reklama
  1. Atsisakykite kritikos.

Liaukitės kritikuoti žmones, kurie kitokie negu jūs, ir įvykius, kurie netenkina jūsų lūkesčių. Mes visi skirtingi.

  1. Atsisakykite poreikio padaryti kitiems įspūdį.

Liaukitės apsimetinėti ir dėtis tuo, kuo nesate. Nusimeskite kaukę, priimkite ir mylėkite savo tikrąjį Aš.

  1. Liaukitės priešintis permainoms.

Permainos būtinos ir neišvengiamos, kad galėtume judėti iš taško A į tašką B. Permainos padeda keisti  mūsų gyvenimą ir sukuria geresnį aplinkiniams.

  1. Neklijuokite etikečių.

Nustokite  lipdyti etiketes žmonėms ir įvykiams, apie kuriuos jūs nežinote ir, paprasčiausiai, nesuprantate.  Ir palengva atverkite sąmonę naujovėms.

  1. Paleiskite praeitį.

Žinoma, tai nelengva. Ypač tada, kai praeitis labiau patinka nei dabartis, ir truputėlį gąsdina ateitis. Bet jūs turite suprasti vieną dalyką, kad dabartis – tai viskas, ką jūs dabar turite.

foto – abisoghomyan.com

Continue Reading

Patarimai

Pagrindinės išmintingų žmonių taisyklės.

Reklama

1. Daugiau tylėti;
2. Niekada nieko neklausti tiesmukai;
3. Neatskleisti savo minčių svetimose knygose (nerašyti laukeliuose);
4. Išmintingas žmogus niekada niekam nepasakos apie savo tikrus ketinimus. Pagyros iššaukia pavydą(labai stiprus energetinis pliūpsnis), nuo to nukenčia pasigyręs žmogus. Žmonės pagal savo prigimtį yra pavydūs. Pavydas – viena iš stipriausių emocijų, iššaukia stiprią Visatos reakciją;
5. Gudrumas – mokėjimas naudotis aplinkybėmis. Išmintis – žinojimas kaip, kue ir kuo naudotis.
6. Išmintingas žmogus kalbėdamasis niekada nepanaudos įžeidimo tiesiogiai;
7. Išmintingi žmonės neatskleidžia vienas kito kortų priešais nenusimanančiuosius;
8. Išmintingi žmonės stengiasi panaudoti maksimumą savo galimybių siekiant netgi nedidelių tikslų. Kad neprarastų įgūdžių. Netgi mažuose dalykuose treniruojasi dėl didelių tikslų siekimo (šiam dalykui nenaudojami tik turimi ryšiai, nes smulkiems tikslams pasiekti išmintingi žmonės turimais ryšiais nesinaudoja) ;
9. Protingas žmogus visada po ranka turi viską, ko reikia svarbiems reikalams . Protingas žmogus stengiasi apskaičiuoti kelis žingsnius į priekį;
10. Išmintingas žmogus visada atsižvelgia į svetimą nuomonę, bet niekada neapleidžia savosios. Tik tais atvejais, kai susiduria su tiesa, koreguoja savo nuomonę;
11. Išmintingi žmonės visada stengiasi stebėti ženklus ir nepraleidžia galimybės pasinaudoti gautomis žiniomis;
12. Išmintingi žmonės saugo savo sveikatą, o ne naikina save, vaikydamiesi melagingų tikslų.
13. Išmintingo žmogaus gyvenime nebūna nesėkmių, yra tik patirtis, kartais ji būna negatyvi;
14. Išmintingi žmonės bet kokius klausimus sprendžia tarp savų, nepritraukdami trečiųjų asmenų (minioje nekelia skandalų);
15. Bet kokioje situacijoje, siekdami ją adekvačiai suvokti, ieško pliusų, o tik po to tikrina – ar joje išvis buvo minusų.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending