Connect with us

Sveikata

Paprasti dalykai, kurie padeda stiprinti imunitetą ir pagerina nuotaiką

Kad sustiprintume imunitetą, nebūtina bėgti į vaistinę brangių vitaminų ar stebuklingų preparatų, kurie žada pasirūpinti jūsų imunitetu. Kartais įprasti kasdieniniai dalykai palankiai veikia organizmą. Apie tai ir papasakosime.

Venkite streso.

Jau niekam ne paslaptis, kad stiprus stresas neigiamai veikia mūsų sveikatą. Ne išimtis ir imuninė sistema. Kaip rodo moksliniai tyrimai, stresas tik pagilina situaciją, jeigu organizmo apsauginiai mechanizmai nusilpę. Kad apsaugotumėte save nuo peršalimų ir opų, pasistenkite išvengti stresinių situacijų, išmokite atsipalaiduoti ir dažniau darykite tai, kas jums patinka.

Reguliariai užsiimkite seksu.

Tai, kad seksas ne tik malonumas, bet ir naudingas, žino visi. Pasirodo, šis užsiėmimas teigiamai veikia mūsų imunitetą. Neseniai moksliniais tyrimais nustatytas ryšys tarp vidutinio amžiaus bei vyresnių žmonių seksualinio aktyvumo ir jų sveikatos. Ekspertai įrodė, kad reguliarus seksas gerina žmogaus sveikatą ir stiprina organizmo apsaugines funkcijas.

Dažniau juokitės.

Mokslininkai atliko eksperimentą ir nustatė ryšį tarp juoko ir imuniteto apsaugos. Pasirodo, kad ilgai ir garsiai besijuokiantys iš pokštų, multiplikacinių filmukų ar komedijų žmonės turi stipresnį imunitetą negu tie, kurie juokiasi retai.

Įsigykite namuose gyvūną.

Mokslininkai įrodė, kad gyvūnas namuose teigiamai veikia ne tik imuninės sistemos sveikatą, bet ir bendrą organizmo būklę. Juk pasivaikščiojimai ir žaidimai su augintiniu – papildomas fizinis krūvis ir bendravimo džiaugsmas. Tai pozityviai veikia širdies sistemos darbą ir arterinį kraujo spaudimą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve + ten =

Fresh articles

Facebook

Trending