Connect with us

Sveikata

Pasidėkite mobilų telefoną kuo toliau nuo lovos. Išmanusis įrenginys, esantis ištiestos rankos nuotolyje, gali sukelti rimtų problemų!

Mokslininkai pasidalino tyrimų, susijusių su mobiliųjų telefonų skleidžiamo spinduliavimo poveikio žmogaus organizmui, rezultatais. Mes esame tikri, kad kai kurie monetai pastūmės kiekvieną iš jūsų išanalizuoti, kaip klostosi jūsų santykiai su išmaniaisiais įrenginiais, buityje.

Taip pat naudingos bus ir rekomendacijos, susijusios su negatyvių pasekmių, tokių kaip onkologiniai susirgimai, psichinė sveikata ir reproduktyviosios sveikatos problemos, pašalinimu.

https://www.instagram.com/p/BlVIr72Bcvu/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Tyrimus atliko Kalifornijos sveikatos apsaugos departamentas, remdamasis faktu, kad mobilieji telefonai informacijos perdavimui spinduliuoja žemo dažnio radijo signalus. Palyginus su kitokių rūšių spinduliavimu, šios bangos nėra labai pavojingos žmogui, bet yra eilė momentų, į kuriuos reiktų atsižvelgti, norint minimizuoti poveikį ir pasekmes, ypač vaikams.

Didžiausia tikimybė, kad jūs papulsite į žalingo spinduliavimo poveikio zonoje, tai jei visada nešiositės mobilųjį telefoną arti kūno ir dažnai siuntinėsite didelės apimties failus.

https://www.instagram.com/p/BlcCROXB_Gj/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Daktarė Devra Devis pažymėjo, kad nuolatinis telefono buvimas ant kūno, niekada nebuvo sveikintinas dalykas.

Tai liečia ne tik telefono nešiojimąsi kišenėje, bet ir jo laikymą prie galvos pokalbio metu.

https://www.instagram.com/p/BkmLh_vH49H/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Save gerbiančios elektroninių įrenginių gamintojai, tokie kaip pvz. Apple, savo instrukcijose įspėja vartotojus apie radijo spinduliavimą iš jų telefonų (Kažin, ar kas skaito įdėmiai tas instrukcijas). Ir nors spinduliavimo lygis atitinka saugumo normas, vis tik rekomenduojama naudotis kitomis įmontuotomis funkcijomis, kurios padės išvengti negatyvių pasekmių. Pavyzdžiui – balso ryšys.

Prancūzijoje, pavyzdžiui, neseniai buvo uždraustas mobiliųjų telefonų naudojimas pradinėse ir vidurinėse mokyklose. Daktarė Devis pakomentavo taip:

„Prancūzai testavo telefonus tame režime, kaip juo naudoja žmonės. Buvo padaryta išvada, kad radijo dažnių lygis viršija leistiną normą 4 kartus. Jeigu lyginsime su amerikietiškais standartais, tai rezultatai yra septynis kartus didesni už rekomenduojamą lygį.“

Dar vienas svarbus dalykas, liečiantis reproduktyvinę žmogaus funkciją. Nustatyta, kad vyrai, nešiojantys telefonus kelnių kišenėje, turi mažesnį kiekį ir žemesnės kokybės spermatozoidų.

View this post on Instagram

За законопроект о ликвидации роуминга в России проголосовали единогласно. Принят в первом чтении. Законопроектом отменяются дифференцированные тарифы по оплате услуг связи в зависимости от места нахождения граждан в том или ином субъекте РФ. – Отменяется плата за телефонное соединение, установленное с абонентом, находящимся за пределами того или иного субъекта РФ. Будет ликвидирован как «внутрисетевой роуминг», так и «национальный роуминг». Абонент, уехав в другой регион, будет получать услуги связи на тех же условиях, что и на территории субъекта РФ. – Отмена роуминга повысит уровень прозрачности в сфере мобильной связи и сделает тарифы понятными для абонентов. Такая мера позволит в 2–3 раза снизить стоимость связи для путешествующих абонентов. ———- #закон #АлександрМаксимов #депутат #ГосДума #ЕР #ЕдинаяРоссия #операторысвязи #роуминг #абоненты #телефон #услугисвязи #мобильныйтелефон #Новокузнецк #Осинники #Калтан #Таштагол

A post shared by Александр Максимов (@maximovnvkz) on

Didžiausias radijo bangų poveikis yra iš telefonų, turinčių dvi ir daugiau sim-kortelių, gaunant ir siunčiant didelius failus, o taip pat, naudojantis telefonu judančiame transporte, nes tada signalo gaudymui reikalingas galingesnis ryšys.

https://www.instagram.com/p/BlNyxUdhJK-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

O čia specialistų rekomendacijos:

  • Nešiokitės telefoną rankinėje, o ne drabužių kišenėse, ypač vasarą, kai dėvite lengvus drabužius;
  • Nedėkite telefono po pagalve, kai einate miegoti, minimalus atstumas – ištiesta ranka, o dar geriau – keletas metrų;
  • Nelaikykite telefono prie galvos, kai perduodami megafailai;
  • Kalbėdami naudokitės geriau balso ryšiu arba bluetooth, o dar geriau – siųskite sms.

https://www.instagram.com/p/Bkxou9Cnf2x/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Jūs jau susimąstėte apie spinduliavimo poveikio mažinimą jums ir jūsų vaikui? Pasidalinkite, ką jūs manote šiuo klausimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 12 =

Fresh articles

Facebook

Trending