Connect with us

Sveikata

Pasidėkite mobilų telefoną kuo toliau nuo lovos. Išmanusis įrenginys, esantis ištiestos rankos nuotolyje, gali sukelti rimtų problemų!

Mokslininkai pasidalino tyrimų, susijusių su mobiliųjų telefonų skleidžiamo spinduliavimo poveikio žmogaus organizmui, rezultatais. Mes esame tikri, kad kai kurie monetai pastūmės kiekvieną iš jūsų išanalizuoti, kaip klostosi jūsų santykiai su išmaniaisiais įrenginiais, buityje.

Taip pat naudingos bus ir rekomendacijos, susijusios su negatyvių pasekmių, tokių kaip onkologiniai susirgimai, psichinė sveikata ir reproduktyviosios sveikatos problemos, pašalinimu.

https://www.instagram.com/p/BlVIr72Bcvu/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Tyrimus atliko Kalifornijos sveikatos apsaugos departamentas, remdamasis faktu, kad mobilieji telefonai informacijos perdavimui spinduliuoja žemo dažnio radijo signalus. Palyginus su kitokių rūšių spinduliavimu, šios bangos nėra labai pavojingos žmogui, bet yra eilė momentų, į kuriuos reiktų atsižvelgti, norint minimizuoti poveikį ir pasekmes, ypač vaikams.

Didžiausia tikimybė, kad jūs papulsite į žalingo spinduliavimo poveikio zonoje, tai jei visada nešiositės mobilųjį telefoną arti kūno ir dažnai siuntinėsite didelės apimties failus.

https://www.instagram.com/p/BlcCROXB_Gj/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Daktarė Devra Devis pažymėjo, kad nuolatinis telefono buvimas ant kūno, niekada nebuvo sveikintinas dalykas.

Tai liečia ne tik telefono nešiojimąsi kišenėje, bet ir jo laikymą prie galvos pokalbio metu.

https://www.instagram.com/p/BkmLh_vH49H/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Save gerbiančios elektroninių įrenginių gamintojai, tokie kaip pvz. Apple, savo instrukcijose įspėja vartotojus apie radijo spinduliavimą iš jų telefonų (Kažin, ar kas skaito įdėmiai tas instrukcijas). Ir nors spinduliavimo lygis atitinka saugumo normas, vis tik rekomenduojama naudotis kitomis įmontuotomis funkcijomis, kurios padės išvengti negatyvių pasekmių. Pavyzdžiui – balso ryšys.

View this post on Instagram

А мне купили #мобильныйтелефон

A post shared by Анна-Анюта (@anna_anuta_1108) on

Reklama

Prancūzijoje, pavyzdžiui, neseniai buvo uždraustas mobiliųjų telefonų naudojimas pradinėse ir vidurinėse mokyklose. Daktarė Devis pakomentavo taip:

„Prancūzai testavo telefonus tame režime, kaip juo naudoja žmonės. Buvo padaryta išvada, kad radijo dažnių lygis viršija leistiną normą 4 kartus. Jeigu lyginsime su amerikietiškais standartais, tai rezultatai yra septynis kartus didesni už rekomenduojamą lygį.“

Dar vienas svarbus dalykas, liečiantis reproduktyvinę žmogaus funkciją. Nustatyta, kad vyrai, nešiojantys telefonus kelnių kišenėje, turi mažesnį kiekį ir žemesnės kokybės spermatozoidų.

View this post on Instagram

За законопроект о ликвидации роуминга в России проголосовали единогласно. Принят в первом чтении. Законопроектом отменяются дифференцированные тарифы по оплате услуг связи в зависимости от места нахождения граждан в том или ином субъекте РФ. – Отменяется плата за телефонное соединение, установленное с абонентом, находящимся за пределами того или иного субъекта РФ. Будет ликвидирован как «внутрисетевой роуминг», так и «национальный роуминг». Абонент, уехав в другой регион, будет получать услуги связи на тех же условиях, что и на территории субъекта РФ. – Отмена роуминга повысит уровень прозрачности в сфере мобильной связи и сделает тарифы понятными для абонентов. Такая мера позволит в 2–3 раза снизить стоимость связи для путешествующих абонентов. ———- #закон #АлександрМаксимов #депутат #ГосДума #ЕР #ЕдинаяРоссия #операторысвязи #роуминг #абоненты #телефон #услугисвязи #мобильныйтелефон #Новокузнецк #Осинники #Калтан #Таштагол

A post shared by Александр Максимов (@maximovnvkz) on

Didžiausias radijo bangų poveikis yra iš telefonų, turinčių dvi ir daugiau sim-kortelių, gaunant ir siunčiant didelius failus, o taip pat, naudojantis telefonu judančiame transporte, nes tada signalo gaudymui reikalingas galingesnis ryšys.

https://www.instagram.com/p/BlNyxUdhJK-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

O čia specialistų rekomendacijos:

 • Nešiokitės telefoną rankinėje, o ne drabužių kišenėse, ypač vasarą, kai dėvite lengvus drabužius;
 • Nedėkite telefono po pagalve, kai einate miegoti, minimalus atstumas – ištiesta ranka, o dar geriau – keletas metrų;
 • Nelaikykite telefono prie galvos, kai perduodami megafailai;
 • Kalbėdami naudokitės geriau balso ryšiu arba bluetooth, o dar geriau – siųskite sms.

https://www.instagram.com/p/Bkxou9Cnf2x/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Jūs jau susimąstėte apie spinduliavimo poveikio mažinimą jums ir jūsų vaikui? Pasidalinkite, ką jūs manote šiuo klausimu.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 3 =

Sveikata

7 būdai, kaip išsigydyti įaugusį nagą, nesikreipiant į gydytoją

Jūs galite pamanyti, kad įaugęs nagas – tai „užsimovei kojinę“ ir gyveni toliau. Taip, rimtų susirgimų fone, tai atrodo juokinga, todėl ir nėra teikiama tam didelė reikšmė. Bet įaugęs nagas gali labai skaudėti ir netgi kamuoti. Todėl užduotis Nr. 1 – neignoruoti to. Užduotis Nr. 2 – pasirinkti vieną iš septynių naminio gydymo būdų, kuriuos mes jums pateikėme.

Informacija

Įaugęs nagas, arba onichokriptozė – paplitęs susirgimas, kai nagas praduria nago krašto odą ir auga toliau. Dažniausiai ši problema pasireiškia ant didžiojo kojos piršto. Skausmas, paraudimas, patinimas, infekcija – visa tai patiria žmogus šio susirgimo metu.

Būdas1: Druskos vonelės

Tai gera idėja, netgi, jei jūs neturite įaugusio nago. O jei pastebėjote simptomus, tai pirmas žingsnis gydymui namuose.

Jums tiks įprastinė ir jūros druska su antiseptikų priedais – kalio permanganatu arba furacilinu. Šilta vonelė sumažins skausmą ir patinimą. Ji gali būti pirmas žingsnis naminiame gydyme, arba pirmas žingsnis prieš tolimesnius veiksmus.

Būdas 2: Kompresas su alijošiaus minkštimu

Šis kompresas per naktį suminkštins nago plokštelę. Galima bus ją atskirti nuo aplinkinių audinių. O kaip tai padaryti, pasakojame toliau.

Būdas 3: Marlė

Medikai atsargiai pakelia nagą ir po juo pakiša nedidelė vatos rutuliuką. Jis neleidžia nagui įaugti į odą.

Jei jūs darysite tokią procedūrą namuose, geriau naudokite marlę. Būtinai viską dezinfekuokite.

Būdas 4: Dantų siūlas

Šis gydymas yra aukštesnio lygio, nei ankstesnis. Dantų siūlo slydimas padeda atskirti nagą nuo odos ir nukreipti jo augimą kita linkme.

Reklama

Tačiau svarbu įsitikinti, kad dantų siūlas būtų „be skonio“. Mėtinis variantas tik apsunkins situaciją. Be to, degins.

Būdas 5: teisingai padarytas pedikiūras

Nagas neturi turėti užapvalintų kampų – tai svarbiausia. Jį reikia kirpti tiesia linija..

Dar ne viskas. Jei jūs išsigandote būdų su marle ir siūlu, pabandykite štai ką. Per vidurį nago galiuko iškirpkite „V“. Tai sumažins nago spaudimą kampuose.

Būdas 6: Suminkštinimas

Nago įaugimo priežastis gali būti jo storis. Stora nago plokštelė nepasiduoda žirklėms, todėl įauga.

Gali pagelbėti arbatmedžio aliejus: jis kovoja su infekcijomis ir grybeliu. Bet svarbiausia – suminkština nago plokštelę, ir ją yra lengviau nukirpti.

Būdas 7: Raištis

Paprastai įaugę nagai virsta skausmo židiniais dėl infekcijos, kuri ten įsimeta. Perriškite tą vietą, kad į vidų nieks nepapultų.

Tačiau ilgai su raiščiu negalima vaikščioti. Jame gali pradėti daugintis patogeniniai organizmai.

Kaip išvengti šios problemos

Tiesiog įsitikinkite, kad batai nėra ankšti jūsų kojoms. Pasirūpinkite, kad pėdos būtų švarios ir sausos.

Reguliarus kompleksinis pedikiūras bus labai į naudą.

Continue Reading

Sveikata

Kaip per 40 dienų išvalyti kraujagysles nuo cholesterolio nuosėdų!

Jei norite apsaugoti širdį ir sustiprinti bendrą sveikatos būklę, jūs turite surasti efektyvų būdą, kaip išvalyti kraujagysles nuo toksinų, riebalų, o taip pat padidinti jų elastingumą.

Jei nepadarysite to laiku, gali kilti įvairių komplikacijų.

Ekspertai tvirtina, kad 70 procentų atvejų, kai užsikemša arterijos, žmogus jaučia stiprų širdies plakimą, pykinimą, prakaitavimą, skausmą krūtinėje, silpnumą, dusulį ir galvos svaigimą. Tai gali taip pat sukelti infarktą, insultą arba kitas širdies ir širdies kraujotakos problemas.

Laimei, egzistuoja efektyvus būdas, kurio pagalba galima išvalyti kraujagysles ir apsisaugoti nuo tokių problemų su sveikata. Česnakas – tradiciškai naudojamas Tibeto ir rusų medicinoje ilgus amžius, jis užtikrina puikų rezultatą.

Česnakas normalizuoja arterinį kraujospūdį. Stimuliuoja kraujotaką, taip pat padeda numesti svorio.

Česnakas be jokios abejonės yra vienas veiksmingiausių natūralių produktų pasaulyje, kadangi turi didelį teigiamą poveikį, gydant kai kurias ligas. Be to, šis vaistas neturi šalutinio poveikio.

Česnakas yra turtingas antioksidantų ir maistingų medžiagų, padedančių ir stimuliuojančių ląstelių regeneraciją ir jų atsinaujinimą, šaltinis. Vieni iš pastarųjų metų tyrimų įrodė, kad česnako vartojimas sumažina riziką susirgti storosios žarnos, žarnyno, tulžies, skrandžio, stemplės, pieno liaukų ir kolorektaliniu vėžiu.

Česnakas, derinyje su citrina, išvalo kraujagysles, stiprina kraujagyslių sieneles, sumažina riziką susirgti ateroskleroze ir įvairiomis kitomis ligomis.

Reklama

Šio puikaus medikamento paruošimui jums reikės:

 • 4 vidutinių citrinų
 • 4 skiltelių česnako
 • 3 litrų virinto vandens

Paruošimo būdas:

Tiesiog supjaustykite citrinas ir česnaką, sudėkite į dubenėlį. Po to užpilkite verdančiu vandeniu.

Mišinį sudėkite į tris stiklainius ir užpilkite likusiu karštu vandeniu lygiomis dalimis. Toliau sandariai uždarykite stiklainius ir laikykite šaldytuve 3 dienas. Po to mišinį nusunkite.

Vartojimas:

Pradėkite nuo vieno arba dviejų valgomųjų šaukštų tris kartus per dieną. Po kurio laiko, jei nėra jokių neigiamų rodiklių, galite padidinti dozę iki 50 ml tris kartus per dieną prieš valgį, 40 dienų.

Šio gydymo dažniau, nei vieną kartą per metus, kartoti nereikia. Prieš pradėdami, pasikonsultuokite su gydytoju.

Visa medžiaga yra grynai pažintinio pobūdžio. Prieš pradėdami vartoti, būtinai kreipkitės į specialistus !!!

Continue Reading

Sveikata

Koks spaudimas ir kokiame amžiuje laikomas normaliu?

Tai reikia žinoti!

Koks spaudimas kokiame amžiuje laikomas normaliu?

Remiantis „Naujausių reikiamų žinių žinyno“ informacija naujagimių normalus spaudimas yra 70 mmHg.

Vienerių metų vaiko normalus spaudimas:

 • berniukų – 96/66 (viršutinis/apatinis), mergaičių – 95/65.

 10 metų vaiko normalus spaudimas:

 • berniukų – 103/69 ir mergaičių – 103/70

 20 metų jaunų žmonių normalus spaudimas:

 • jaunuolių – 123/76, merginų – 116/72.

Apie 30 metų jaunų žmonių normalus spaudimas:

 • jaunų vyrų – 126/79, jaunų moterų – 120/75.

Vidutinio amžiaus žmogaus normalus spaudimas:

Reklama
 • 40-mečių vyrų – 129/81, 40-mečių moterų – 127/80.

Penkiasdešimtmečiams ir vyresniems vyrams ir moterims:

 • normalus vyrų spaudimas laikomas – 135/83, moterų spaudimas – 127/80.

Aukštas spaudimas (priežastys ir greita pagalba)

Padidintas arterinis spaudimas susideda iš dviejų skaičių, kur viršutinis skaičius – tai inkstų spaudimas, apatinis skaičius – širdies.

 • Į dubenėlį arba kibirą įpilkite karšto apie 37-40°C vandens ir į vandenį įmerkite kojas. Kol vanduo vėsta, o tai užtruks apie 20 minučių, spaudimas nukris 15-20 mmHg. Jei žmogus serga venų išsiplėtimu, į vandenį galima įmerkti alkūnes.
 • Krapų sėklos sumažina spaudimą. 2 valgomus šaukštus krapų sėklų užpilti 0,5 litro verdančio vandens, gerti po 1-2 arbatinius šaukštelius, jeigu spaudimas iki 200 mmHg, ir po 3-4 a. š., jeigu spaudimas aukštesnis.
 • Į kefyrą įberti 1 a. š. cinamono, gerti šį gėrimą po 1 stiklinę 3-ų mėnesių bėgyje. Spaudimas turėtų stabilizuotis.

Yra dar vienas labai paprastas ir neįtikėtinai efektyvus liaudies medicinos receptas, kuris padės sunormalizuoti spaudimą, na mažiausiai, tai keliems metams. Ir be to, jis kainuoja centus. Ar jums patiks?

Taigi, paimkite 5 valgomuosius šaukštus pušies spyglių, 2 v. š. erškėtrožių vaisių ir 2 v. š. svogūnų lukštų. Viską užpilkite 1 litru šalto vandens, užvirinkite ir virkite ant mažos ugnies 10 minučių. Leiskite pastovėti ir prakoškite per marlę. Galima šiek tiek praskėsti vandeniu. Viską išgerti per 2 dienas. Gydymo kursas – 4 mėnesiai.

Pagerėjimą pajausite jau po 5 dienų – nustos skaudėti galvą, o po mėnesio galėsite palaipsniui atsisakyti vaistų nuo spaudimo.

Tuštinimas taps reguliariu – o tai reiškia, kad dar valysis kepenys bei žarnynas.

Šis nuoviras stiprina imuninę sistemą bei puiki profilaktinė gripo priemonė.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending