Connect with us

Sveikata

Penki ligų tipai, kurių šaltinis yra… mikrobangų krosnelė

Kažkada novatoriškas ir patogus prietaisas, mikrobangų krosnelė jau seniai pavirto eiliniu virtuvės įrenginiu. Žmonės nesuka sau galvos: ar keptuvėje iškepti sau omletą ar mikrobangų krosnelėje.  jie pasirinks greičiau pigesnį variantą: už ką brangiau mokėti už dujas ar elektrą. Ir, žinoma, visi žino baisių istorijų apie „baisų“ mikrobangų krosnelės spinduliavimą, tačiau labai mažai žmonių jas vertina rimtai. O be reikalo, besisaugantį ir dievas saugo.

Chroniškas nuovargis

Gyvenate be streso, miegate 8 ar net 9 valandas per parą, bet vis tiek jaučiatės pavargęs? Viena iš priežasčių, bet nebūtinai pagrindinė, gali būti mikrobangų poveikis raudoniesiems kraujo kūneliams – jų koncentracija sumažėja ir deguonies kiekis, kurį kraujas perduoda organams, sumažėja proporcingai. Tai taip pat sukelia lėtinį nuovargį, taigi prasminga atsisakyti mikrobangų krosnelės.

Nemiga

Miegate tame pačiame kambaryje, kur yra mikrobangų krosnele? Spinduliavimas prasiskverbia giliai ir veikia mūsų organizmą mums patiems to nepastebint. Jūs net nežinote, kad miego hormono – melanino – koncentracija sumažėjo, ir stebitės, kodėl jums vis nepavyksta užmigti. O priežastis yra visai greta.

Uždegiminės ligos

Faktas, kad mikrobangų krosnelės spinduliavimas suardo medžiagos mikrostruktūrą, ją sunaikina, yra pagrindas terminiam maisto apdorojimui krosnyje. Bet ko bijoti tam, kurio tiesiogiai neveikia šie spinduliai? Nieko, tik šildomame maiste lieka žymiai mažiau antioksidantų. Tai yra medžiagos, neutralizuojančios laisvuosius radikalus ir toksinus, sukeliančius uždegimines ligas. Jei mes atimame iš savęs sveiką maistą, natūralius vaistus, tai ko tada stebimės, kad sergame?

Reklama

Avitaminozė

Mikrobangų poveikis turi šalutinį poveikį – magnetinis laukas krosnyje sunaikina daugelį naudingų medžiagų. Pavyzdžiui, vitaminus. Jūs paruošėte ir valgėte sąmoningai naudingą maistą, o kūnas gavo tik suirusius vitaminų produktus. Ir tada žmonės pyksta: aš laikausi dietos, tai kodėl man taip – bloga?

Onkologinės ligos

Faktas mikrobangų krosneles naudojantys asmenys turi didesnę riziką susirgti onkologinėmis ligomis. Yra tik žodis “rizika”, nėra tikslių laipsnių ir radiacijos standartų. Kitaip tariant, pasiseks ar ne, priklauso nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, nuo tam tikros rūšies plastiko, iš kurio pagaminta lėkštės, – ar joje yra kancerogeninių medžiagų, kurios gali išskirti švitinamos, ar gamintojas tuo pasirūpino?

Taigi, bėgti mikrobangų krosnelių, ar nebėgti?

Viskas šiame pasaulyje yra vienu metu ir vaistas, ir nuodai. Esmė yra ne pačiame mikrobangų krosnelių naudojimo fakte, bet kaip dažnai ir kodėl tai darome. Galima patogiai ir saugiai naudoti krosnelę greitam užkandžiui darbe, bet šeimai geriau ruošti maistą taip, kaip tai buvo daroma prieš tūkstančius metų – ant atviros ar uždaros ugnies tradiciniais būdais.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ten − 9 =

Sveikata

Tiesa ar mitas: ar dažni lytiniai santykiai gali ištempti makštį?

Problemos, susijusios su moterų lytiniais organais, paprastai nėra atvirai aptarinėjamos. Tačiau tarp jų yra ir tas, kuris domina tiek moterį, tiek vyrus: „Ar dažnas seksas visam laikui gali ištempti makštį?“.

Kai kurie žmonės mano, kad perdaug aktyvus seksualinis gyvenimas gali sukelti nuolatinį makšties padidėjimą. Toks pats poveikis, jų nuomone, pastebimas po gimdymo.

Ar tai tikrai tiesa? Atsakymas į šį klausimą nėra toks paprastas, koks jums gali atrodyti.

Bet koks ginekologas jums pasakys, kad makštis – gana elastingas ir lankstus raumenų organas. Galų gale ji buvo sukurta taip, kad pro ją galėtų praeiti naujagimis!

Štai ką medicinos mokslų daktarė Michelle Metz, praktikuojanti Niujorke, papasakojo Women’s Health:

Makštis yra panaši į raumeningą elastingą vamzdelį, kuris plečiasi sekso metu, o po to grįžta į savo pradinę formą.

Vagina gali iš tiesų išsitempti kuriam laikui, kaip rezultatas, turint lytinius santykius su stambiu partneriu, bet galų gale ji vis tiek sugrįš į savo pradinį dydį.

Reklama

Pateikiame dar vieną daktarės Metz pareiškimą:

Tai visiškai neįmanoma, kad seksas taptų vaginos pertempimo priežastimi.

O kas dėl gimdymo?

Tai visai kitas klausimas. Po natūralaus gimdymo, makšties grįžimas į pradinį dydį užtruks kelias savaites. Ir net po to, makšties kanalas gali likti šiek tiek išsiplėtęs.

Kita makšties išsitempimo priežastis yra senėjimas. Kada moteris tampa vyresnė, jos makšties sienelės tampa plonesnės ir mažiau elastingos. Tai yra ypač pastebima po menopauzės.

Vienas iš šios problemos sprendimo būdų – reguliariai atlikti Kegelio pratimus. Jie specialiai sukurti stiprinti dubens dugno raumenis, todėl juos dažnai rekomenduojama atlikti tiek prieš gimdymą, tiek nesenai pagimdžiusioms moterims. Be to, šis metodas taip pat padeda įveikti su amžiumi susijusį šlapimo nelaikymą.

Tik būtinai paprašykite savo ginekologo parodyti, kaip tinkamai atlikti šiuos pratimus, kad jie iš tikrųjų jums būtų naudingesni. Ir nepamirškite pasidalinti šia naudinga informacija su savo draugėmis!

Continue Reading

Sveikata

Imbiero ir citrinos uogienė imuniteto stiprinimui. Nereikia virti!

Mes visi žinom, kaip svarbu stiprinti savo imunitetą žiemą. Šiandien mes jums papasakosime, kaip pasigaminti nevirtą imbiero-citrinos uogienę, atnešiančią daug naudos jūsų organizmui.

Tai labai paprastas būdas, jums netgi nereiks nieko virti. Pakanka tik teisingomis proporcijomis sumaišyti tarkuotą imbierą, citriną ir medų, o vis kita sužinosite iš mūsų video.

Continue Reading

Sveikata

Vieną dieną dėl vaistų mama neteko dviejų sūnų ir dabar nori įspėti kitus tėvus

Vaiko mirtis tikriausiai yra vienas iš baisiausių ir tragiškiausių dalykų, kurie gali įvykti mūsų gyvenime. Vieną dieną šio pasakojimo herojė prarado du jaunus sūnus. Moteris nusprendė panaudoti savo karčią patirtį gerovei bei skleisti svarbią informaciją kitiems žmonėms.

Kaip ir daugelis tėvų, Rebeka Savage su savo 18 ir 19 metų sūnumis kalbėjo apie narkotikus ir alkoholį. Tačiau jie niekada nekalbėjo apie receptinius vaistus.

Gepostet von Becky Strefling Savage am Sonntag, 13. April 2014

2015 metų liepos 14 dieną – blogiausia moters gyvenimo diena. Tuomet jos sūnūs grįžo iš išleistuvių.

Jaunuoliai nebuvo priklausomi nuo narkotikų. Jie tiesiog išgėrė po vieną tabletę, kurią pasiūlė jų draugas. Vėliau Rebekos sūnūs mirė dėl to, kad sumaišė alkoholį su oksikodonu – tai receptiniai vaistai nuo skausmo.

These two beautiful boys are why we talk about the opioid epidemic and will continue to talk… they were brothers,…

Gepostet von 525 Foundation am Donnerstag, 23. März 2017

Gepostet von Becky Strefling Savage am Sonntag, 3. November 2013

Po šios tragedijos moteris buvo visiškai sugniuždyta, ji negalėjo įsivaizduoti savo gyvenimo be mylimų vaikų. Tačiau Rebeka surado savyje jėgų veikti ir bandyti kažką pakeisti šiame gyvenime. Nuo to laiko ji organizavo pokalbius ir diskusijas su 60 000 mokiniais ir jų tėvais. Moteris nori padėti paaugliams surasti būdą pasakyti „ne“, kai jiems siūlomi kokie nors vaistai.

Reklama

Gepostet von 525 Foundation am Montag, 26. Februar 2018

Sūnų garbei Rebeka nusprendė sukurti fondą „Fondas 525“, kurio pavadinime yra jaunuolių, žaidžiančių ledo ritulį, marškinėlių numeriai.

Ji moko kitus būti labai atsargiems ir vengti panašių situacijų. Rebekos žodžiais, paaugliai, vykstantys į vakarėlį , privalo sugalvoti kodinį žodį, kuriuo jie galėtų duoti ženklą savo tėvams, kad jiems laikas išeiti.

Gepostet von 525 Foundation am Mittwoch, 3. August 2016

Rebeka sako, kad toks kodinis žodis yra labai svarbus panašiose situacijose:

„Aš daug kalbu apie tai, kad svarbu aptarti „išėjimo planą“ su savo vaikais. Ir neturi reikšmės, ar jūsų vaikui pasiūlys abejotiną tabletę ar ne. Visada turi būti atsarginis planas.“

Someone just dropped off 28 years worth of pills! Good reminder to take the time to clean out your medicine cabinet on a…

Gepostet von 525 Foundation am Samstag, 24. Februar 2018

Rebekos įspėjimai gali išgelbėti daug jaunuolių. Pasidalinkite šia svarbia informacija su savo artimaisiais ir draugais!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending