Connect with us

Sveikata

Penki ligų tipai, kurių šaltinis yra… mikrobangų krosnelė

Kažkada novatoriškas ir patogus prietaisas, mikrobangų krosnelė jau seniai pavirto eiliniu virtuvės įrenginiu. Žmonės nesuka sau galvos: ar keptuvėje iškepti sau omletą ar mikrobangų krosnelėje.  jie pasirinks greičiau pigesnį variantą: už ką brangiau mokėti už dujas ar elektrą. Ir, žinoma, visi žino baisių istorijų apie „baisų“ mikrobangų krosnelės spinduliavimą, tačiau labai mažai žmonių jas vertina rimtai. O be reikalo, besisaugantį ir dievas saugo.

Chroniškas nuovargis

Gyvenate be streso, miegate 8 ar net 9 valandas per parą, bet vis tiek jaučiatės pavargęs? Viena iš priežasčių, bet nebūtinai pagrindinė, gali būti mikrobangų poveikis raudoniesiems kraujo kūneliams – jų koncentracija sumažėja ir deguonies kiekis, kurį kraujas perduoda organams, sumažėja proporcingai. Tai taip pat sukelia lėtinį nuovargį, taigi prasminga atsisakyti mikrobangų krosnelės.

Nemiga

Miegate tame pačiame kambaryje, kur yra mikrobangų krosnele? Spinduliavimas prasiskverbia giliai ir veikia mūsų organizmą mums patiems to nepastebint. Jūs net nežinote, kad miego hormono – melanino – koncentracija sumažėjo, ir stebitės, kodėl jums vis nepavyksta užmigti. O priežastis yra visai greta.

Uždegiminės ligos

Faktas, kad mikrobangų krosnelės spinduliavimas suardo medžiagos mikrostruktūrą, ją sunaikina, yra pagrindas terminiam maisto apdorojimui krosnyje. Bet ko bijoti tam, kurio tiesiogiai neveikia šie spinduliai? Nieko, tik šildomame maiste lieka žymiai mažiau antioksidantų. Tai yra medžiagos, neutralizuojančios laisvuosius radikalus ir toksinus, sukeliančius uždegimines ligas. Jei mes atimame iš savęs sveiką maistą, natūralius vaistus, tai ko tada stebimės, kad sergame?

Reklama

Avitaminozė

Mikrobangų poveikis turi šalutinį poveikį – magnetinis laukas krosnyje sunaikina daugelį naudingų medžiagų. Pavyzdžiui, vitaminus. Jūs paruošėte ir valgėte sąmoningai naudingą maistą, o kūnas gavo tik suirusius vitaminų produktus. Ir tada žmonės pyksta: aš laikausi dietos, tai kodėl man taip – bloga?

Onkologinės ligos

Faktas mikrobangų krosneles naudojantys asmenys turi didesnę riziką susirgti onkologinėmis ligomis. Yra tik žodis “rizika”, nėra tikslių laipsnių ir radiacijos standartų. Kitaip tariant, pasiseks ar ne, priklauso nuo daugelio veiksnių. Pavyzdžiui, nuo tam tikros rūšies plastiko, iš kurio pagaminta lėkštės, – ar joje yra kancerogeninių medžiagų, kurios gali išskirti švitinamos, ar gamintojas tuo pasirūpino?

Taigi, bėgti mikrobangų krosnelių, ar nebėgti?

Viskas šiame pasaulyje yra vienu metu ir vaistas, ir nuodai. Esmė yra ne pačiame mikrobangų krosnelių naudojimo fakte, bet kaip dažnai ir kodėl tai darome. Galima patogiai ir saugiai naudoti krosnelę greitam užkandžiui darbe, bet šeimai geriau ruošti maistą taip, kaip tai buvo daroma prieš tūkstančius metų – ant atviros ar uždaros ugnies tradiciniais būdais.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × four =

Sveikata

Imbiero ir citrinos uogienė imuniteto stiprinimui. Nereikia virti!

Mes visi žinom, kaip svarbu stiprinti savo imunitetą žiemą. Šiandien mes jums papasakosime, kaip pasigaminti nevirtą imbiero-citrinos uogienę, atnešiančią daug naudos jūsų organizmui.

Tai labai paprastas būdas, jums netgi nereiks nieko virti. Pakanka tik teisingomis proporcijomis sumaišyti tarkuotą imbierą, citriną ir medų, o vis kita sužinosite iš mūsų video.

Continue Reading

Sveikata

Kai skauda keliai, visada naudoju šį būdą! Tam man tereikia tik rankšluosčio…

Kiekvieną dieną mūsų keliai patiria didžiules apkrovas. Pernelyg didelis svoris, fizinio aktyvumo  trūkumas arba atvirkščiai: per daug streso, patirtos traumos, amžius arba netinkama dieta gali sukelti kelių skausmus.

Yra būdas, kuris padeda sumažinti kelių sąnarių skausmus. Žinoma, kelius geriau gydyti kompleksiškai ir geriau pakeisti gyvenimo būdą, kad išvengtumėt nepatogumų. Tačiau kritiniu atveju šis metodas jums tikrai padės!

Skausmas lenkiant kelią

Norėdami sušvelninti skausmą kelyje, jums reikės tik įprasto frotinio rankšluosčio! Išbandžiau šį būdą ne vieną kartą, ne tik ant savęs, bet ir ant kitų. Kai mano močiutei pradėdavo skaudėti kelio sąnarius, aš padėdavau jai atlikti šį lengvą pratimą. Kaip ji man dėkodavo!

Reklama

KELIO SĄNARIO TEMPIMAS

  1. Susukite frotinį rankšluostį.
  2. Švelniai sulenkite koją per kelią ir padėkite koją ant kėdės krašto, ant kurios sėdite. Suspauskite sulenkta koja rankšluostį ir pasistenkite kiek įmanoma labiau atsipalaiduoti.
  3. Atsargiai, bet užtikrintai tempkite kelio sąnarį. Tai padės greitai numalšinti skausmą!

Kaip atlikti šią procedūrą, pamatysite šiame vaizdo įraše. Nepamirškite, kad ištinus keliams, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Jei skauda kelius vaikštant, atlikite šį pratimą nuolatos: ryte ir vakare. Taip pat nepamirškite atlikti tempimo pratimus po treniruočių: tai ne tik padidina treniruočių efektyvumą, bet ir sumažina traumų tikimybę. Teisingas tempimo pratimų atlikimas yra stiprių raumenų ir sveikų sąnarių garantija!

Pasidalinkite šiuo straipsniu su savo draugais, galbūt tarp jų yra tų, kuriuos kankina kelių sąnarių skausmai!

Continue Reading

Sveikata

Tik vienas valgomasis šaukštas ant tuščio skrandžio, 10 minučių… Net nesitiki, kad prieš metus dantys buvo mano didžiausia nelaimė!

Burnos skalavimas aliejumi ant tuščio skrandžio – sena ajurvedos praktika. Jei kiekvieną dieną nuo vaikystės atliktume šią procedūrą, stomatologai vaikščiotų su terbom po pasaulį, išmaldos prašydami  …

Esmė yra aliejaus lipidų sugebėjime sugerti bakterijas burnos ertmėje ir neleisti joms prilipti prie dantų ir burnos gleivinės. Papasakosiu, kaip kaip teisingai skalauti burną, kad pašalintumėt dantų apnašas, sustiprintumėt dantenas, atsikratytumėt blogo kvapo iš burnos … Ir tai dar ne viskas!

Burnos ertmės skalavimas aliejumi

Procedūra atliekama ryte, išsyk pabudus, nieko nevalgius ir negėrus! Paimkite į burną 1 valgomąjį šaukštą saulėgrąžų arba alyvuogių aliejaus (gali būti kokoso, sezamo ir kiti aliejai).

Palaikykite aliejų burnoje 10 minučių. Jokiu būdu nenurykite: jei aliejus yra burnoje, jis ištraukia iš burnos visas bakterijas ir toksinus.

Kai tik aliejus sutirštėja, išspjaukite jį ir praskalaukite burną šiltu vandeniu.

Reklama

Skalavimas aliejumi yra geriausia burnos ligų profilaktika. Nė vienos priemonė, nė viena dantų pasta taip efektyviai neveikia kaip aliejus! Po kelias dienas pastebėsite, kad jūsų kvėpavimas tapo gaivesnis ir jūsų dantys tapo baltesni. Ir tai tik pradžia …

Praskalavę burną, galite išsivalyti dantis įprasta dantų pasta! Riebalų plėvelė, padengusi dantis, leis dantų pastai geriau išvalyti burnos ertmę.

Praskalauti burnos ertmę su aliejumi – paprasta procedūra, greitai tampanti įpročiu. Vakare šalia dantų šepetėlio pastatykite aliejaus stiklinę, ir tada nepamiršite praskalauti burnos ertmę! Taip pat, burnos ertmės skalavimą galima suderinti su lengva rytine mankšta, labai patogu…

Nesuteikite bakterijoms šanso! Papasakokite savo draugams apie šią naudingą procedūrą, kuri padės jiems išvengti brangių ir nereikalingų vizitų pas stomatologą.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending