Connect with us

Life

Po liūties moteris išgelbėjo našlaičiu likusį katinuką… Per kūną bėga šiurpuliukai!

Prieš tris mėnesius moteris vienumoje vaikščiojo šlapiomis gatvėmis ir pastebėjo neseniai gimusį kačiuką. Jis buvo labai mažytis, todėl iš karto pasidarė aišku, kad motina jį ką tik pagimdė. Po stiprios liūties jis gyveno paskutines sekundes, nes buvo visas permirkęs ir purvinas. Ilgai negalvodama geraširdė moteris nutarė jį priglausti ir atstoti motiną, kurią iš jo atėmė gamtos stichija. Vaikystėje našlaičiu tapusio BriusoVeino (Betmeno) garbei, jį pavadino Briusu.

Tai atsitiko Oklende. Po sunkios darbo dienos ramiai eidama namo KetrinvanBik pastebėjo šalia kelio krutantį kūnelį. Pradžioje buvo įsitikinusi, kad tai pelė, bet kai priėjo arčiau, kad apžiūrėtų vargšelį, suprato, kad tai mažutėlis permirkęs kačiukas. Be to, jis buvo toks mažytis, kad dar tebeturėjo virkštelę. Vargšas mažylis, žinoma, moteris pasiims jį namo.

Štai ką papasakojo gelbėtoja Ketrin: „Kai jį radau pievelėje vos šliaužiantį aplink, iš karto supratau, kad jis ieško mamos; jis netgi nemiaukė, nes visiškai neturėjo jėgų“.

Moteris tuojau pat našlaitį parsinešė namo, išdžiovino, sušildė ir pamaitino. Po pusantros savaitės gimęs su marškinėliaislaimingasis svėrė daugiau nei šimtą gramų! Tik įsivaizduokit, koks mažas jis buvo iki susitikimo su šia gera ir jautria moterimi…

Kad kačiukui nieko netrūktų, Ketrin jam skyrė visą savo laisvalaikį. Pirmosiomis dienomis moteris jį nešdavosi į darbą, negalėjo palikti namuose vieno. Kai mažylis naktimis miaukdavo, nes jau alkanas, moteris nusistatydavo žadintuvą, ji žinojo, kada reikia maitinti. O garsus miaukimas priminė, kad jis kupinas jėgų ir dabar labai alkanas!

Reklama

Geroji moteris namuose jau turėjo vieną katę ir nesiruošė įsigyti antros, bet šį vargšelį vis dėlto pasiliko sau. Žinojo – jeigu pasiliks, jis ilgai gyvens. Ji mokė, kad pats ėstų iš dubenėlio. Prisiminusi tuos laikus, Ketrin sako: „Tai buvo ne pats lengviausias laikas, man akyse tvenkėsi ašaros, kai žiūrėjau į jį: toks bejėgis, jis labai norėjo gyventi, todėl priėmė mano rūpestį ir dėmesį be kurio jis negalėjo apsieiti.“

Štai taip jį išgelbėjo kantrioji ir geroji Ketrin. Dabar jis panašus į katinėlį, o ne į peliūkštį. Didelis mažylio nuopelnas – tai jo noras gyventi!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + ten =

Life

Šuo taip stipriai sugriebė jos ranką, kad moteris buvo šoke. Bet po keleto sekundžių ji buvo be galo dėkinga!

Šuo – žmogaus draugas, ir šis gyvūnas visada įrodinės savo atsidavimą šeimininkui. Ši istorija nutiko netoli nuo Kijevo, Julijos Bučin šeimoje. Šeimoje buvo vaikų ir 10 šunų. Mergina labai myli šiuos gyvūnus, todėl namuose įrengė veislyną. Mylimiausioji Kira – rotveileris, kuri išgelbėjo Julijai ir jos vaikams gyvybes. Julija pabudo nuo to, kad ją kažkas stipriai kandžioja. Atsitokėjusi mergina pamatė ugnį ir liepsnas. Šuns dėka visi šeimos nariai išgyveno. Jeigu ne Kira, šeima galėjo pražūti ugnyje, net nesupratusi, kas atsitiko. Kira ne tik pažadino savo šeimininkus, bet ir gelbėjo kitus šunis,nešdama už sprando. Tai nuostabus gyvūno heroizmas!

Kai Kirai buvo 3 mėnesiai, ji suvalgė žiurknuodžių, o Julia negalėjo praeiti pro gyvūną, ir pasiėmė ją namo. Mergina išgydė šunį, bet šuo apako, bet jos ištikimybė šeimininkei gyvens amžinai.

Reklama

Norisi šuniui pasakyti „ačiū“ už tai, ką jis padarė. Tokių ištikimų gyvūnų dar reikia paieškoti.

Ojūs turite naminių gyvūnų?

Ar tikite jų ištikimybe?

Continue Reading

Life

Amerikietė neteko pusės kūno svorio, kad praleistų laiką su mirtinai sergančiu vyru

Amerikietei iš Sietlo Teilor Merfi, svėrusiai beveik 128 kilogramus, pavyko per pusę sumažinti savo svorį.

Kaip ji pati pasakoja, stimulas netekti tiek kilogramų buvo jos vyro nepagydoma liga.

24 metų moterį prislėgė skausmas, kai jos vyrui Rikki Karringtonui diagnozavo neišgydomą glioblastomą ir numatė, kad jam liko gyventi tik 15 mėnesių.

Reklama

Per keletą savaičių ji atsisakė miltinių patiekalų per pusryčius, išsineštinio maisto, šokoladinių gaminių ir ryžosi operacijai, kad kilogramai nukristų visam laikui.

Po operacijos Teilor sveikai maitinosi ir kasdien mankštinosi. Rezultatas – ji neteko 63 kilogramų.

Kaip sako Teilor, nustačius diagnozę jos vyrui, ji maistą vartojo kaip „emocinį ramstį“. Vėliau ji norėjo kuo daugiau laiko praleisti su vyru ir jai reikėjo didelio kiekio energijos.

Teilor dalijasi, kad sutuoktiniai daug keliauja, eina pasivaikščioti, lankosi Disneilende ir salose. „Mes dabar darome tai, kam anksčiau tiesiog neužteko jėgų“, – sako moteris.

Continue Reading

Life

Stebinantis sutapimas: seserys pagimdė vaikus 15 minučių skirtumu

Kartais gyvenime nutinka tokie sutapimai, kad pradedi tikėti likimu. Taip atsitiko ir šioms seserims. Apie tai išsamiau.

Būti seserimis yra gerai: galima dalintis džinsais, plaukų lako buteliukais, visada gali gauti teisingą ir protingą patarimą. Seseriškas ryšys veikia! Tuo įsitikino Kori Struve Telbott ir Keti Struve Morgan, kurios labai nustebo sužinojusios, kad tapo nėščios tuo pačiu metu… O praėjus devyniems mėnesiams jos pagimdė Indi (mama Keti) ir Riat (mama Kori). Pagimdė kaimyninėse ligoninės palatose 15 minučių skirtumu. Be to, kūdikius priėmė tas pats gydytojas, kuriam teko pabėgioti iš vienos palatos į kitą.

Dabar Kori ir Keti savo dukras vadina „dvynukėmis“. Jos netgi turi savo puslapį Instagrame, kuriame pasirašė daugiau kaip 35 tūkstančiai žmonių.

Mažylės iš tiesų labai panašios ir dėvi vienodus stilingus drabužius.

https://www.instagram.com/p/BYOzgxIDaom/

View this post on Instagram

Reklama

Ryry like hey where's my @modernlittlechews happy Wednesday everyone. Enjoy your first days of school.

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

https://www.instagram.com/p/BXs3takD3m8/

https://www.instagram.com/p/BXivYp9DndN/

https://www.instagram.com/p/BVGH5J9jSVP/

Gera, kai sesuo palaiko morališkai. Kori ir Keti nėštumų metu kartu priaugo svorio ir  dalijosi savo įspūdžiais. Merginos prisipažįsta, kad po gimdymų padėjo viena kitai krūtimis maitinti kūdikius. Pavyzdžiui, kai Kori buvo kilę problemų dėl maitinimo krūtimi, Keti pasidalino motinos pienu.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending