Connect with us

Įdomybės

Po sekundės šie žmonės taps paties paslaptingiausio reiškinio liudininkais … kraujas tiesiog stingsta gyslose!

Pabaigos niekas negalėjo nuspėti!

Puerto Riko poilsiautojai, kaip įprasta, mėgavosi ryškia ir šilta saule, gaiviu jūros vandeniu uždaro paplūdymio pakrantėje, kur stūksojo kreidinės uolos.

Reklama

Tos uolos – barjeras tarp jūros ir pliažo. To dėka susidaro tikras rojaus kampelis su baseinu. Žmonės jautėsi visiškai saugūs, kai staiga jūra ėmė taip smarkiai šėlti, kad jos bangos apgaubė uolas ir pateko į „baseiną“.

Tokį vaizdelį pamatysi ne kasdien. Žiūrėkite filmuką ir dalinkitės su draugais!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twelve − ten =

Įdomybės

Pasirinkite vieną simbolį – jis išduos jūsų gyvenimo problemas

Pasirinkti simboliai ne tik patraukia mūsų akį, bet atskleidžia ir mūsų asmenybės tipą. Išbandykite šį testą, kuris atskleis jūsų gyvenimo problemas.

Įdėmiai įsižiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite vieną simbolį.

1.Jeigu pasirinkote liūtą – Jis simbolizuoja saulę ir poreikį kontroliuoti savo likimą.

Problema: Jei pasirinkote liūtą, tuomet tikriausiai stengiatės pabėgti nuo savo dabarties. Liūtas simbolizuoją saulę, galingą energijos šaltinį. Taigi, liūtas mėgsta dominuoti.

Gyvenime jūs viską susikūrėte pats, tačiau dabar trokštate kažko naujo.

Patarimas: Atraskite ramybę savo pasirinkimuose. Jūsų išmintis juda tinkame linkme, tačiau visada prisiminkite, kad likimas yra būtent jūsų rankose.

2.Jeigu pasirinkote smėlio laikrodį – Jis yra neišvengiamumo simbolis ir simbolizuoja laiko ratą.

Problema: Jei pasirinkote smėlio laikrodį, tikriausiai jaučiatės įstrigęs savo praeityje Galbūt gyvenime turėjote skaudžių įvykių, kurių nepamirštate iki šiol. Šiuo metu neišnaudojate visos savo energijos.

Patarimas: Prisiminkite, kad praeitis turi likti praeitimi. Stenkitės gyventi šia diena, užsiimti nauja veikla ir pomėgiais.

Reklama

3.Jeigu pasirinkote mėnulį – Mėnulio jėgos yra susijusios su emocijomis ir paslėptomis tiesomis.

Problema: Jeigu pasirinkote mėnulį, tai atskleidžia, kad šiuo metu ramybės nerandate savo širdyje. Šiuo metu iki galo negalite susitvarkyti su savo emocijomis ir tinkamai jas suprasti.

Patarimas: Išmokite išreikšti savo jausmus aplinkiniams. Jų slopinimas ir slėpimas tik pridarys daugiau žalos.

4.Jeigu pasirinkote raktą – Raktas yra siejamas su mūsų gyvenimo kelio suvokimu.

Problema: Jei pasirinkote raktą, gali būti, kad šiuo metu besąlygiškai ieškote atsakymo. Jums svarbu suvokti, kodėl jūs esate čia ir kokia yra jūsų gyvenimo misija.

Patarimas: Leiskitės į įvairias keliones. Tai nebūtinai privalo būti užsienio šalys, galite pakeliauti ir po savo miestą, aplankyti įdomias vietas, susipažinti su naujais žmonėmis.

5.Jeigu pasirinkote ranką – Ši ranka yra susijusi su apsauga nuo blogio jėgų.

Problema: Jeigu pasirinkote šią ranką, tuomet jūs tikriausiai tikite, kad šiuo laikotarpiu jus persekioja nesėkmė. Trokštate laisvės ir ramybės, nuolatos pastebite tam tikrus įspėjančiuosius ženklus.

Patarimas: Neieškokite ypatingų ženklų, o patys atraskite savo vidinę ramybę. Atsipalaiduokite, pasirūpinkite savo sveikata ir vidine energija.

www.tv3.lt

Continue Reading

Įdomybės

Vyrai apkalbas mėgstančias žmonas viduramžiais bausdavo itin žiauriai: apynasriai, pavadėliai ir patyčios

Šiais laikais sunku išvengti apkalbų. Tai tapo neatsiejama pokalbių dalimi. Visgi ne visada taip buvo. Viduramžiais kitus apkalbinėjančios moterys buvo viešai žeminamos savo pačių vyrų. Jas versdavo nešioti siaubingai atrodančias kaukes, kad aplinkiniai žinotų, kad už apkalbas žmonos nelieka nenubaustos.

Kaip ir dabar, tada moterys susirinkdavo aptarti pastarųjų įvykių ir, žinoma, apkalbėti savo bendrų pažįstamų. Dažniausiai jos susitikdavo per pusryčius ir tai tęsdavosi apie porą valandų. Tai atrodo ganėtinai normalu šiuolaikinėms moterims, tačiau viduramžiais apkalbinėjimas buvo laikomas šlykščia yda.

Reklama

Vyrai savo žmonoms uždėdavo kaukę, dar vadinamą Skoldo apynasriu. Jis būdavo gaminamas iš metalo ir dengdavo beveik visą moters veidą. Ties burna būdavo pritaisytas speciali dalis, kurią reikėdavo įsikąsti, kai kaukė būdavo užrakinama. Panašiai, kaip daroma arkliams. Taip moteris iš viso negalėdavo kalbėti. Skylės kaukėje būdavo paliktos tik kvėpavimui ir ties akimis.

Jeigu kaukės neužtekdavo, įsiutę vyrai prie jos pririšdavo pavadėlį ir moteris turėdavo ištverti gėdingą eiseną gatvėmis. Vedžiodamas žmoną vyras skatindavo praeivius ją įžeidinėti, ar net spjaudyti ant jos, kad ši suprastu, ką padarė blogai.

www.alfa.lt

Continue Reading

Įdomybės

Ši užduotis privers gerai palaužyti galvą: ar esate pakankamai pastabus?

Socialiniuose tinkluose ir vėl plinta animatoriaus, menininko Dudolfo piešinys-galvosūkis. Šį kartą tarp daugybės ruonių reikia surasti paslėptą zefyrą.

Tai tikrai nebus taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Kadangi ruoniai balti, o zefyras – tokios pačios spalvos, kai kurie internautai užtrunka net pusvalandį. Žinoma, pastabesni reikiamą objektą suranda daug greičiau.

Reklama

Animatorius Dudás Gergely jau ilgus metus kuria sudėtingas optines apgaules, uždavinius bei proto lavinimo žaidimus. Socialiniame tinkle „Facebook“ išgarsėjęs menininkas pats kuria piešinius, kuriuose reikia surasti tam tikrus smulkius objektus. Jo kūriniais dalijasi galybė žiniasklaidos portalų bei žmonių – žavingos iliustracijos sudomina ne vieną internautą. Animatorius turi ir asmeninę svetainę, kurioje viešina savo piešinius, o jo pirmoji knyga, skirta vaikams, jau greitai atsidurs knygynų lentynose.

Atsakymas slypi ČIA.

www.alfa.lt

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending