Connect with us

Humoras

Policininkai skaitė apklausos protokolą ir nežinojo, jiems juoktis ar verkti!

Iš apklausos protokolo

Gegužės 26 dieną, aš Kuznecov Sergei Anatoljevič, lydėjau savo žmoną pasivaikščiojime su naujagimiu vaiku. Vaikų aikštelėje jaunuoliai gėrė alkoholinius gėrimus, dvi merginos ir du vaikinai. Jų riksmai pažadino mano sūnų ir jis pradėjo verkti.

Niekaip negalėjom jo nuraminti, nes jaunuoliai visą laiką garsiai juokėsi keiksmažodžiais. Aš priėjau prie jų ir paprašiau aptarinėti savo problemas tyliau. Į tai merginos pradėjo necenzūriškai įžeidinėti mano žmoną, o jaunuolis su tatuiruote pasakė, kad problemų aš jau radau, po ko atsistojo ir trenkė man į krūtinę.

Reklama

Nenorėdamas veltis į muštynes, aš nusprendžiau paaiškinti jam, kad jis rodo blogą pavyzdį savo draugam ir mostelėjau ranką į jų pusę. Kaip tik tuo metu jaunuolis pasilenkė į priekį, norėdamas man vėl trenkti, ir netyčia veidu pataikė į mano ranką. Po to jį staiga paveikė nuovargis ir jis atsigulė pailsėti į smėlio dėžę. Staigus padėties pakeitimas iš stovėjimo į gulėjimą paveikė jo arterinį kraujospūdį ir jam iš nosies ėmė bėgti kraujas.

Gydytojai sako, kad arterinis kraujospūdis, tai mūsų amžiaus rykštė, ir , pasirodo, netgi jaunimas serga šia baisia liga. Jaunuolio draugai pradėjo labai pergyventi dėl jo, taip smarkiai, kad net šoko ir išbėgiojo į visas puses. Jų riksmai patraukė policijos patrulio dėmesį, kuris mane ir suėmė, iki aplinkybių išsiaiškinimo.

foto – magicnet.ee

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 12 =

Humoras

Juokingiausios nuotraukos tema „vasarinio įdegio dievai“

Nors vieną kartą savo gyvenime žmogus turi apdegti saulėje, bet kai kuriems žmonėms tai nutinka nuolat, virtuoziškai, metai iš metų.

Daugelis žmonių pamiršta, kad deginantis saulėje reikalingos apsaugos priemonės. O kiti mielai pasijuokia iš tokių mėgėjų „pačirškinti“ save.

Internete įkelta milijonai juokingų fotografijų tema „vasarinio įdegio dievai“, jomis norima jus prajuokinti. Mes išrinkome pačias juokingiausias iš jų.

Malonios peržiūros ir geros nuotaikos!

 

Reklama

Continue Reading

Humoras

Kietas pasakojimas apie tai, kaip aš sausio 3-ią pamečiau šunį…

Sausio 3-ią, visiškai girtas, aš išėjau 5-ą valandą ryto su šuniu pasivaikščioti. Pasiėmiau su savim konjako gertuvę. Kol gėriau – pamečiau šunį.

Apbėgau kiemus, prasiblaiviau, sušalau, gerklę peršalau – šaukiau. Kol šaukiau, atsibudę kaimynai kokius dešimt kartų mane pasiuntė…

Reklama

Ką daryti? O pas mane telefone – šuns nuotrauka visu ūgiu. Aš nusprendžiau išspausdinti ir išklijuoti rajone. Prisiminiau, kad namie nėra rašalo spausdintuve, paskambinau draugui, iš pradžių ir jis mane pasiuntė ten pat, kur ir kaimynai, bet paskui susitariau, atęjau, mes sukūrėm skelbimą, išspausdinom trisdešimt.

Aš, draugas, jo žmona, jo mama ir jų šuo išsigrūdom į lauką, dar pašūkavom, pavaikščiojom po kiemus, suklijavom skelbimus, dar truktelėjom iš nevilties ir nuėjom pas juos pusryčiauti. Kol pusryčiavom, staiga prisiminėm, kad skelbime nurodėm ne mobilų, o namų telefoną, aš pirmiausia puoliau bėgioti ir ranka taisyti telefono numerį skelbimuose, o paskui namo…

Ateinu – o šitas ch…ras tupi bute priešais duris, akys kaip lėkštės. Aš, pasirodo, antkaklio dirželį pasiėmiau, o šunį namie palikau.

Continue Reading

Humoras

Istorija apie tai, kodėl vyrams – viskas, o moterims – nieko!

Adomas su Ieva išdykauja sode, nusileidžia pas juos Dievas ir sako:

— Vaikai mano, aš jums turiu dvi dovanas, tik jūs turite nuspręsti, kuris kuriam atiteks. Pirma dovana – šlapintis atsistojus…

Na, Adomas labiausiai iš visų šaukė, daužė galvą į medį, kad jis būtinai nori šlapintis stovėdamas, kad svaojo apie ati visą gyvenimą. Ieva leido jam pasiimti šią dovaną… Ir Adomas nubėgo per sodą, džiaugėsi, šokinėjo, šaukė, šlapinosi ant visko iš eilės! Ant medžių, gėlių, ant kiekvieno vabaliukoir tiesiog ant žemės! Ieva atsistojo šalia Dievo. Tylėdami jie abu žiūrėjo į šitą beprotybę…

Reklama

Ir čia Ieva klausia:

— Dieve mano, o kokia gi antroji dovana?

Ir tarė Dievas:

— Smegenys, Ieva… smegenys…! Bet smegenis, Ieva, irgi teks atiduoti Adomui, nes jis čia viską apmyž!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending