Connect with us

Life

Pradėkite kiekvieną dieną šiais žodžiais, ir jūsų gyvenimas atras naują prasmę!

Jei jūs norite pakeisti gyvenimą – jūs turite tvirtai nuspręsti tai padaryti!

Pokyčių principas toks: pirmiausia, jūs turite priimti save. Pažiūrėkite į savo trūkumus iš šalies. Jūsų veidrodžiu bus žmonės, kurie yra šalia jūsų. Jei jūs ką nors smerkiate savo aplinkiniuose, – tai reiškia, kad tas yra ir jumyse.

Po to, kai jūs priimsite save – jūs pradėsite žiūrėti su džiaugsmu į viską, kas vyksta aplink jus! Jūs pradėsite pasitikėti savimi. Jūs nustosite nerimauti, nes pasitikėsite Visata. Ir kiekvieną minutę jūs gyvensite sąmoningai.

Mes paruošėme jums tekstą, kurį reikia skaityti kiekvieną rytą, žiūrint į veidrodį! Jūs pamatysite, kokie stiprūs bus pokyčiai!

Šiandien, atsikėlęs anksti ryte, aš staiga supratau, kad ši diena bus pati geriausia mano gyvenimo diena! Ir atmetęs visas abejones, aš nusprendžiau, kad šiandien man visa diena bus tikra šventė! Šiandien aš nusprendžiau, kad dėkosiu sau už tai, koks nuostabus buvo mano gyvenimas: už visas mano pergales ir pasiekimus, už įkvėpimą ir palaiminimą, ir, žinoma, už visus sunkumus, kuriuos aš patyriau. Juk jie mane padarė tik stipresniu.

Reklama

Ir šią dieną aš būtinai gyvensiu su aukštai iškelta galva ir laiminga širdimi. Aš dėkosiu Dievui už visus tuos įprastus dalykus, kurie mane supa: už rytinę rasą, saulę, debesis, medžius, gėles ir paukščių čiulbėjimą.

Šiandien aš būsiu dėmesingiausiu žmogumi pasaulyje. Šiandien aš pasidalinsiu savo džiaugsmu su visais žmonėmis. Mano dėka šiandien kažkas nusišypsos.

Aš sukursiu ką nors neįprasto ir gero visiškai man nepažįstamam žmogui. Ir padovanosiu patį nuoširdžiausią komplimentą tiems, kurie kažkodėl liūdi. Pasakysiu vaikui, kad jis yra labai ypatingas žmogus. O tai vienintelei, kurią myliu – kaip stipriai aš ją myliu, ir kiek daug ji/jis reiškia mano gyvenime. Šiandien aš nustosiu nerimauti dėl to, ko aš neturiu, ir dėkosiu Visatai už visus tuos stebuklingus dalykus, kurie supa mane šiame pasaulyje.

Aš žinau ir prisimenu, kad nerimas – tai tik tuščias savo brangaus laiko švaistymas. Mano tikėjimas savo jėgomis ir savo siekiais atves mane prie iškeltų tikslų.

Ir šiąnakt, prieš eidama miegoti, Aš būtinai išeisiu į lauką ir pažiūrėsiu į viršų – į begalinį dangų, nusėtą milijardais žvaigždžių. Ir stebėdama žvaigždžių grožį ir sidabrinį mėnulį, Aš dėkosiu Visatai už visą šį stebuklą. Ir jau naktį, padėjusi galvą ant pagalvės, aš dėkosiu pasauliui už šią geriausią dieną mano gyvenime. Ir miegosiu Aš, kaip laimingas kūdikis, kuris su jauduliu laukia rytojaus dienos.

Nes rytoj bus geriausia diena mano gyvenime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 − 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending