Connect with us

Life

Pradėkite kiekvieną dieną šiais žodžiais, ir jūsų gyvenimas atras naują prasmę!

Jei jūs norite pakeisti gyvenimą – jūs turite tvirtai nuspręsti tai padaryti!

Pokyčių principas toks: pirmiausia, jūs turite priimti save. Pažiūrėkite į savo trūkumus iš šalies. Jūsų veidrodžiu bus žmonės, kurie yra šalia jūsų. Jei jūs ką nors smerkiate savo aplinkiniuose, – tai reiškia, kad tas yra ir jumyse.

Po to, kai jūs priimsite save – jūs pradėsite žiūrėti su džiaugsmu į viską, kas vyksta aplink jus! Jūs pradėsite pasitikėti savimi. Jūs nustosite nerimauti, nes pasitikėsite Visata. Ir kiekvieną minutę jūs gyvensite sąmoningai.

Mes paruošėme jums tekstą, kurį reikia skaityti kiekvieną rytą, žiūrint į veidrodį! Jūs pamatysite, kokie stiprūs bus pokyčiai!

Šiandien, atsikėlęs anksti ryte, aš staiga supratau, kad ši diena bus pati geriausia mano gyvenimo diena! Ir atmetęs visas abejones, aš nusprendžiau, kad šiandien man visa diena bus tikra šventė! Šiandien aš nusprendžiau, kad dėkosiu sau už tai, koks nuostabus buvo mano gyvenimas: už visas mano pergales ir pasiekimus, už įkvėpimą ir palaiminimą, ir, žinoma, už visus sunkumus, kuriuos aš patyriau. Juk jie mane padarė tik stipresniu.

Reklama

Ir šią dieną aš būtinai gyvensiu su aukštai iškelta galva ir laiminga širdimi. Aš dėkosiu Dievui už visus tuos įprastus dalykus, kurie mane supa: už rytinę rasą, saulę, debesis, medžius, gėles ir paukščių čiulbėjimą.

Šiandien aš būsiu dėmesingiausiu žmogumi pasaulyje. Šiandien aš pasidalinsiu savo džiaugsmu su visais žmonėmis. Mano dėka šiandien kažkas nusišypsos.

Aš sukursiu ką nors neįprasto ir gero visiškai man nepažįstamam žmogui. Ir padovanosiu patį nuoširdžiausią komplimentą tiems, kurie kažkodėl liūdi. Pasakysiu vaikui, kad jis yra labai ypatingas žmogus. O tai vienintelei, kurią myliu – kaip stipriai aš ją myliu, ir kiek daug ji/jis reiškia mano gyvenime. Šiandien aš nustosiu nerimauti dėl to, ko aš neturiu, ir dėkosiu Visatai už visus tuos stebuklingus dalykus, kurie supa mane šiame pasaulyje.

Aš žinau ir prisimenu, kad nerimas – tai tik tuščias savo brangaus laiko švaistymas. Mano tikėjimas savo jėgomis ir savo siekiais atves mane prie iškeltų tikslų.

Ir šiąnakt, prieš eidama miegoti, Aš būtinai išeisiu į lauką ir pažiūrėsiu į viršų – į begalinį dangų, nusėtą milijardais žvaigždžių. Ir stebėdama žvaigždžių grožį ir sidabrinį mėnulį, Aš dėkosiu Visatai už visą šį stebuklą. Ir jau naktį, padėjusi galvą ant pagalvės, aš dėkosiu pasauliui už šią geriausią dieną mano gyvenime. Ir miegosiu Aš, kaip laimingas kūdikis, kuris su jauduliu laukia rytojaus dienos.

Nes rytoj bus geriausia diena mano gyvenime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − sixteen =

Life

Vyrą ištiko šokas, kai ji tyčia nepastebėjo siurprizo. Tai, kas atsitiko paskui, -puiku

Vieną vakarą moteris išėjo į tėvų susirinkimą, o jos vyras su dukra nutarė pasinaudoti proga ir padaryti mamai siurprizą –  generalinę tvarką virtuvėje.

Jie sudėliojo visus produktus į vietas, nuvalė stalus, spinteles ir lentynas, išvalė viryklę, išplovė ir tvarkingai sudėjo indus… O kai virtuvė „ suspindėjo“, pradėjo laukti grįžtančios mamos. Mama grįžo po pusvalandžio. Ji nusivilko paltą, pakabino į spintą, įėjo į virtuvę, atsigėrė vandens, o paskui svetainėje nuvirto ant sofos ir ėmė žiūrėti televizorių.

Vyras su dukra užėjo į kambarį ir sustojo šalia. Moteris pajuto jų įsmeigtus žvilgsnius ir paklausė:

– Kas?

Reklama

– Virtuvė, – atsakė vyras.

– Kokia virtuvė?

– Mūsų. Mes ją sutvarkėme. Nejaugi tu nepastebėjai? Ji spindi švara! Mes tai padarėme specialiai dėl tavęs.

Moteris nusišypsojo ir pasakė:

– Taip, aš pastebėjau. Nedėkingas tai darbas, ar ne taip?

Continue Reading

Life

Į tokią situaciją patenka daugelis moterų…

Tikriausiai, daugelis moterų patenka į tokią sunkią gyvenimišką situaciją. Kaip rasti savyje jėgų, kai vyras išeina pas kitą, o tu lieki su dviem mažais vaikais ant rankų? Juk per vieną akimirką tu prarandi ne tik meilę ir tikėjimą, bet ir ateities planus.

Po skyrybų mano gyvenimas visiškai pasikeitė: vaikų tėvas nebepadėjo, nes sukūrė naują šeimą. Turėjau mesti mylimą darbą, nes reikėjo eiti ten, kur daugiau moka. Laiko sau visiškai nebeliko: kiekvieną laisvą minutę aš skyriau arba darbui, arba savo mažyliams. Sukausi kaip voverė rate. Negalėjau prašyti vyro pagalbos, dažnai verkiau ir galvojau, kokia aš nelaiminga.

Visai neseniai parke susitikau savo mokyklos laikų draugę Mašą. Su ja nesimatėme 10  metų. Išsakiau jai savo problemas. Maša įdėmiai klausėsi ir papasakojo, kaip jai buvo sunku. Prieš metus jos mažąją dukrelę partrenkė kažkoks mūsų mieste žinomas žmogus. Jis savo kaltę neigia. Aišku, teistis su juo buvo beprasmiška. Mažylė stipriai nukentėjo. Jai teko iškęsti sunkią operaciją, dabar mergaitė iš naujo  mokosi vaikščioti.

Reklama

Tik dabar supratau, kokia buvau kvaila. Mano skyrybų net negalima lyginti su sunkumais, kuriuos išgyvena Maša.

Jeigu nebūčiau susitikusi draugės, juk būčiau ir toliau gailėjusi savęs ir kentėjusi ne vienus metus.

Laimei, Mašos gyvenas eina vis geryn: dukrelė sveiksta.

Būkite stiprios ir branginkite tai, ką jūs turite!

Continue Reading

Life

Išmintingi dvasiškojo tėvo Simeono Afonskio atsakymai į paprastus gyvenimo klausimus

Jo gyvenimas tapo romumo, susitaikymo ir meilės artimui pavyzdžiu. Po 50 metų nuo jo mirties, 1998 metais, dvasiškasis tėvas Simeonas Afonskis Konstantinopolio Šventojo Sinodo Provoslavų Cerkvės buvo priskelbtas šventuoju

Užduodami sau klausimus, mes bandome rasti teisingus atsakymus, kad geriau pažintume gyvenimą. Štai vienuolio Simeono Afonskio išmintingi atsakymai į paprastus gyvenimo klausimus:

Koks mokytojas pats geriausias? – Kančia.

Koks mokytojas pats blogiausias? – Malonumas.

Koks rečiausiai pasitaikantis gebėjimas? – Gebėjimas atiduoti.

Koks gebėjimas pats geriausias? – Mokėjimas atleisti.

Koks gebėjimas pats sunkiausias? – Mokėjimas tylėti.

Koks gebėjimas pats svarbiausias? – Mokėjimas klausti.

Koks mokėjimas pats reikalingiausias? – Mokėjimas klausytis.

Kokia kova pati pavojingiausia? – Fanatiška.

Koks įprotis pats nemaloniausias? – Intrigavimas.

Koks įprotis pats kenksmingiausias? – Plepumas.

Koks žmogus pats stipriausias? – Tas, kuris geba suprasti Tiesą.

Reklama

Koks žmogus pats silpniausias? – Tas, kuris laiko save pačiu stipriausiu.

Koks žmogus pats protingiausias? – Tas, kuris klauso savo širdies.

Koks potraukis pats pavojingiausias? – Meilė savo kūnui.

Koks žmogus pats neturtingiausias? – Tas, kuris labiau už viską myli pinigus.

Koks žmogus arčiau Dievo? – Mielaširdingas.

Koks žmogus pats silpniausias? – Nugalėjęs kitus.

Koks žmogus pats stipriausias? – Nugalėjęs pats save.

Ką priešpastatyti nelaimei? – Džiaugsmą.

Ką priešpastatyti kančiai? – Ištvermę.

Koks sveikos sielos požymis? – Tikėjimas.

Koks sergančios sielos požymis? – Beviltiškumas.

Koks  neteisingų veiksmų požymis? – Susierzinimas.

Koks gerų poelgių požymis? – Sielos ramybė.

Vienuolis Simeonas Afonskis

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending