Connect with us

Patarimai

Prie mažos mergaitės priėjo nepažįstamas vyriškis ir pakvietė ją eiti kartu. Mergaitės atsakymas, tikriausiai, išgelbėjo jai gyvybę

Vieną dieną 8-metė mergaitė vaikščiojo gatve, kai prie jos staiga priėjo nepažįstamas vyriškis ir pakvietė eiti kartu su juo. Jis pasakė mergaitei, kad jos mamai nutiko nelaimė, ir mama prašė jo atvesti dukrelę.

Atsakydama vyrui, mergytė paklausė, ar jis gali pasakyti jai slaptažodį.

Nepažįstamasis iškart susinervino ir negalėjo nieko į tai atsakyti. Mergytė, ilgai negalvojusi, pabėgo.

Reklama

Tiesiog anksčiau ji su mama sugalvojo slaptažodį tam atvejui, jei kartais iš tiesų mamai reiktų pagalbos ir ji paprašytų nepažįstamų žmonių atvesti dukrelę.

Juk tai išties genialu! Toks paprastas atsakymas tur būt išgelbėjo mergaitei gyvybę.

Visiems tėvams pravartu tai žinoti.

Pasidalinkite šia informacija su savo draugais!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

twenty + three =

Patarimai

7 draugų tipai, nuo kurių geriau laikytis atokiau

Gera turėti ištikimų draugų. Su jais būti lengva ir galima rimtai pakalbėti, smagiai leisti laiką ar tiesiog patylėti. Bet kartais galima labai nusvilti, jei patikėsi paslaptį ne tam žmogui.
Yra 7 žmonių tipai, su kuriais skandalas yra neišvengiamas. Būkite budrūs ir neleiskite jiems pernelyg arti prisiartinti prie jūsų.

1. Aukos: “Jums visiems gera, o man – ne!”

Jie visi yra įžeisti, ir būtent jų žodžiais jie serga paslaptingomis ligomis, todėl visi juos gaili. Bendrauti su jais viename lygyje nesigaus, kad tik nuolat šluostytis ašaras ir klausytis jų įžeidžiančios kalbos.

2. Pavyduoliai: “Jei man taip sektųsi, kaip tau”

Tokiems žmonėms reikia būtinai gauti tą, ką turite jūs. Ir nesvarbu kokiu būdu. Tik vėliau paaiškės, kad jiems to nereikėjo. Ir jie apkaltins jus, nes tai tik jūs pasakojate visiems apie savo pasiekimus.

3. Idėjiniai: “Darykime…”

Kai toks žmogus greit susižavi ar išmoksta kažką naujo, jis iškart pradeda mokyti kitus. Taigi jis nuolat jums kartos, kad reikia gelbėti gyvūnus, lankyti naujų metodų meditacijos užsiėmimus ar valgyti tik vaisius. Išlaikyti tokį spaudimą gali tik nepalenkiamas žmogus. Ir toks “draugas” jūsų net neklausys.

4. Prašinėtojai: “Ar tu gali duoti, padaryti…”

Reklama

Yra žmonių, kurie priprato viską gauti veltui. Nieko baisaus, jei jūs pavaišinsite savo draugą vieną-kitą kartą, pavyzdžiui, sumokėsite už pietus kavinėje arba atiduosite jam savo daiktą. Bet, jei žmogui patinka būti siurbėle, tai geriau nutraukti tokį ryšį. Priešingu atveju, jūs turėsite ant savo kaklo vilkti elgetą ir liksite kaltas dėl visų jo problemų.

5. Egoistai: “O štai su manimi tai buvo…”

Jie apskritai nesidomi savo gyvenimu, todėl jie kalba tik apie save ir savo problemas. Ir atsakydamas į “Man labai blogai, mane atleido iš darbo”, jūs tikrai išgirsite: “Taip, tai blogai. O kaip aš vakar siaubingai jaučiausi, kai nauji vasariniai bateliai pritrynė man koją”

6. Sprogstamieji: “Šalin iš mano akių, aš pats žinau!”

Tikriausiai, jūs žinote, kas yra energetinis vampyras, kada po susitikimo su šiuo žmogumi jautėsi, kaip išsunkta citrina. Jie nemoka kontroliuoti pykčio ir susierzinimo, gali iškrėsti įvairių kvailysčių. Neverta švaistyti savo laiko tokiems draugams.

7. Kritikai: “Ir vėl tu padarei blogai”

Gera kritika – tai naudingas dalykas. Tačiau yra tokių žmonių, kuriems patinka pastoviai kritikuoti. Ir ši problema yra juose, bet ne tavyje. Greičiausiai, kad jie nepatenkinti savo gyvenimu ir jaučiasi pralaimėtojais, o bando įsitvirtinti tik jūsų sąskaita.

Continue Reading

Patarimai

12 idėjų tiems, kas nuolat viską pameta

Jūs dažnai pametate daiktus, nes niekada neprisimenate, kur ką padėjote, o ryte panikoje bėgiojate po butą, ieškodami mobiliojo, piniginės ir raktų? Pažįstama situacija?

Specialiai jums mes parinkome keletą idėjų, kurios vargu ar išgelbės jus nuo nedėmesingumo ir išsiblaškymo, bet padės sutaupyti laiko ir supaprastins reikiamų daiktų paiešką.

„Namelis“ ausinėms

Amžinai pametat ausines? Pasiūkite joms originalų maišelį, kaip tai padaryta čia.

Puokštė iš rašiklių

Šie rašikliai-gėlės taip gražiai atrodo, kad jūs visada grąžinsite juos į vietą, kad nesujauktumėt kompozicijos. Pasigaminimo instrukcija čia.

Futliaras higieniniam lūpdažiui

Jeigu jūs nuolat pametat šią nepakeičiamą kosmetikos priemonę, gali būti, kad jums patiks čia pristatyta idėja.

Patogus siūlų laikymo būdas

Amžinai susipainiojančius siūlus ir jų likučius patogu laikyti prisegtus mediniais skalbinių segtukais.

Dėžutė plaukų segtukams

Tvarkingam plaukų segtukų laikymui galima naudoti buteliukus nuo vaistu arba Tiv-Tac pakuotę.

Kišenėlė pultui

Reklama

Kur dingo pultas? Pasiūkite jam kišenėle ir jums daugiau nereikės kankintis, jo beieškant.

Vienišų kojinių klubas

Tokia lenta keletą kartų padidins galimybę vienišai kojinaitei atrasti savo porą.

Laidų laikymo kišenėlės

Reikiamo kompiuterinio kabelio ar smulkių aksesuarų paieška gali kaip reikiant pagadinti nervus ir užimti brangaus laiko. Siūlome sugaišti laiką naudingai – pasiūkite kišenėles, specialiai laidų laikymui.

Kišenėlė telefono pakrovėjui

Su šia patogia kišenėle pakrovėjui, jums daugiau nebereiks iškoti, kur jums padėti telefoną pakrovimo metu.

Vaiko reikalų kalendorius

Ir vėl į pagalbą ateina skalbinių segtukai. Organizuojam patogų vaiko reikalų kalendorių, kuris primins apie mokyklinius renginius ir susitikimus.

Protingas kilimėlis

„Primintukas“ ant kilimėlio prie durų – labiausiai išsiblaškiusiems. Išsami instrukcija čia.

Ryškus akinių futliaras

Laikom akinius ryškiame vasaros spalvų futliare, kurį pasigaminame patys .

Continue Reading

Patarimai

Jei negali pakeisti situaciją – pakeisk į ją požiūrį, ir situacija pasikeis

Jei negali pakeisti situaciją – pakeisk į ją požiūrį. O aš dar pridursiu vieną esminį dalyką – “ir situacija pasikeis”.


Vidutinio amžiaus moteris guodėsi dėl savo santykių su sūnumi. Santykiai buvo nutraukti. Sūnus atsisakė su ja bendrauti ir visus metus neskambino mamai. Ogi dėl to, kad mama ateidavo į jo namus, įsikišdavo į jo reikalus, darydavo pastabas, konfliktuodavo su jo žmona, priekaištavo ir visur kišdavosi … Ji mylėjo savo sūnų. Ji ilgėjosi sūnaus. Ji skambindavo jam po dešimt kartų per dieną. Ir skambindavo jo žmonai.

Ir kilo neišvengiamas konfliktas. Ir mes kalbėjome apie tai, kad nereikia taip daryti. Kad reikia gyventi savo gyvenimą. Prisiminėme šios moters jaunystę, kaip ji dirbo statybose. Kaip ji kilo karjeros laiptais. Kaip dainavo chore, kaip ji gavo butą, kaip mokėsi vairuoti automobilį, kaip pasistatė namą, ir viena, be vyro! Ir moteris suprato. Žmonės ne visada viską supranta. O ji suprato. Ji pasakė, kad myli savo sūnų labiau už savo gyvenimą, bet niekada daugiau nesikiš į jo gyvenimą. Net prisiminti nemalonu, kaip ji kišdavosi ir sukeldavo barnius. Ji geriau, niekam nežinant, statys sūnui namą. Jo šeimai. Pinigų yra, praktikos turi, taigi dirbo statybose. Ir tada jis turės sau užsiėmimą; vėliau atsiras anūkai, ir ji padovanos jiems šį pastatytą namą!

Moters nuotaika buvo puiki. Turės užsiėmimą savo veiklai! Ir klaidas galima ištaisytos, argi ne taip?

Ir čia suskambo telefonas – ji pamiršo išjungti garsą. Ir tai skambino sūnus. Ji išjungė garsą, ir tuomet ji pati atskambino sūnui ir trumpai, su meile pasikalbėjo su sūnumi. Pasakė: viskas gerai! Paskambinsiu vėliau! Ar tu skambinsi!

Reklama

Ir santykiai pagerėjo, konfliktas buvo užgesintas, įtampa baigėsi. Būtina pakeisti požiūrį į situaciją. Nesėdėti prie telefono ir nelaukti skambučio arba pačiai pastoviai skambinti, kol jus užblokuos. Turime nustoti gyventi šia situacija. Tai taikoma bet kokiam užsitęsusiam konfliktui ar įtampai. Ir žmogus pajaus, kad jūs pasikeitėte. Kad mūsų santykiai pasikeitė. Ir atsiras. Arba nustos pykti. Arba visiškai mumis nesidomės.

Reikia atitrūkti nuo blogų minčių ir nustoti jas puoselėti. Arba laukti ir kentėti. Ir reikalauti ko nors iš kito žmogaus. Ir situacija pagerės, tai dažnai taip nutinka. Tarsi kitas žmogus jaučia, supranta, taip pat nerimauja … Ir viskas bus gerai.

Autorius Anna Kirjanova

foto – iriska.club

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending