Connect with us

Įdomybės

Prognozės 2019-iesiems: kai kam jie žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi metai

Gruodžio 31-osios naktį skaičiuosime jau paskutines bėgančias senųjų metų minutes ir pasitiksime atskubančius 2019-uosius, būsimus Kiaulės metus. Daug kas pasakys, kad šie metai bus tikrų tikriausiai kiauliški, pilni įvairiausių kiaulysčių.

Tačiau taip gali pasirodyti tik iš pirmo įspūdžio. Juk kiaulė yra ramus ir taikus gyvūnas, nesunkiai prisijaukinamas ir draugiškas. Ir aišku, retsykiais mėgstantis papokštauti, bet kas to nemėgsta? Tai būtina gyvenimo dalis, antraip jis nebūtų toks įdomus.

Horoskopą parengė Gediminas Kamarauskas.

Pasak kortų, metai apskritai žada būti geri, pelningi, sotūs ir sėkmingi. Laimė nusišypsos daugelio profesijų atstovams, padovanos ne vieną galimybę, progą tobulėti, augti, judėti į priekį. Ar tuo pasinaudosime, priklausys tik nuo mūsų. Nes tik nuo mūsų darbo ir pastangų priklausys, kokie bus rezultatai. Laimėjimai ir pergalės pasiekiami darbais, o ne žodžiais. Taigi pažvelkime, kas Naujaisiais metais laukia kiekvieno Zodiako ženklo.

AVINAS

Naujieji metai Avinams bus itin palankūs. Bene iš visų Zodiako ženklų Fortūna bus dosniausia būtent jiems – atneš taip laukiamus teigiamus pokyčius, suteiks naujas galimybes, atvers naujus kelius, pažers malonių netikėtumų. Sėkmė aplankys asmeniniame ir profesiniame gyvenime.

Avino ženklo atstovams pavyks susirasti gerai apmokamą darbą, sulaukti įvertinimo, atlyginimo pakėlimo, pakilimo karjeros laiptais, tobulėjimo pasiūlymų. Kartu lauks įdomios pažintys, susitikimai, žmonės, kelionės, meilė – visa tai į jūsų gyvenimą įneš naujų spalvų, vėjų, patirties. Nors metai, gali atrodyti, ir prasidės įprastai, be jokių didelių pasikeitimų, tačiau viskam savas laikas: nereikia skubinti įvykių – likimas viską sudėlios į savo vietas. Sėkmė pati jus susiras.

JAUTIS

Jaučio, kaip ir Avino, taip pat laukia ganėtinai sėkmingi metai, ypač finansine prasme. Bet šiuo atveju sėkmė yra ne atsitiktinė, o užsitarnauta – ilgo ir sunkaus triūso rezultatas, kuris dar nebus iki galo pasiektas ir įtvirtintas. Tačiau jau bus galima raškyti pirmuosius vaisius, kurie suteiks daug džiaugsmo ir pasitenkinimo. Pastangos darbe, viršvalandžiai, iniciatyvos, pasiaukojimas nenueis perniek – sulauksite apdovanojimo, paskatinimo, tinkamo pripažinimo, verslo pagyvėjimo – kas ženkliai papildys jūsų piniginę. O papilnėjusi piniginė leis labiau mėgautis gyvenimu, pramogomis, ramybe, atostogomis; susikursite patogią ir ramią aplinką.

Tik nereikėtų pamiršti – neužmikite ant laurų. Meilės horizonte vyraus idiliška romantika, šilti santykiai.

DVYNIAI

Iškritusi Imperatoriaus korta dvyniams žada aktyvius ir produktyvius metus. Jūsų ambicijos – grynai pragmatiškos: materialinė sėkmė ir gerovė, kitaip tariant, susikurti sau vietą po saule ir joje įsitvirtinti. Šiais metais ryžtingai imkitės realizuoti savo užmojus, idėjas, vykdykite projektus, naujus sandorius.

Asmeninės savybės, tokios kaip racionalumas, loginis mąstymas, organizuotumas, vidinė stiprybė jums leis pasiekti norimų rezultatų. Kaip darbinėje erdvėje, taip ir namuose, šeimyniniame gyvenime lengvai išlaikysite stabilumą, nes jūs – stiprioji santykių pusė, tačiau vertėtų neperžengti ribų. Taip pat galimas ir šeimos pagausėjimas.

VĖŽYS

2019-ieji Vėžiams – meilės ir jausmų metai. Kaip Fortūna gausiai apdovanos Avinus, taip Vėžius Amūras apipils laime asmeniniame gyvenime. Pagaliau sutiksite žmogų, kuris jums atvers širdį, pasiūlys nuoširdžius jausmus ir draugystę. Meilė taip suliepsnos, kad netrukus gali suskambėti ir vestuvių varpai. Jūsų gyvenime pasirodys vaivorykštė, kuri pripildys laimės, šviesos ir harmonijos. Namuose pasigirs ir mažylio verksmas…

Bet kokiu atveju, vienišų ar jau santykius užmezgusių žmonių laukia laimingi, prasmingi ir vaisingi metai. Atrodytų Amūro specializacija – tik meilė, tačiau ir profesiniame gyvenime jis jūsų nenuskriaus.

LIŪTAS

Liūtas karalius kitais metais pateisins savo vardą ir įrodys, ko jis vertas. Nes tam, kad pasiektumėte tai, ko trokštate, jūs pasiryžote kantriam ir daug jėgų reikalaujančiam darbui. Priėmėte asmeninį iššūkį – pereiti duobėtą kelio ruožą, įveikti ne vieną kliūtį. Ir ne veltui! Jūsų užsibrėžti siekiai kitąmet bus pasiekti ir įgyvendinti. Atkaklumas ir užsispyrimas leis jums džiaugtis pelnyta pergale. Finišas jau labai arti.

Reklama

O kartu galėsite atsipūsti ir pasimėgauti gyvenimu. Kalbant apie santykius, jų pagrindas ne tikroji meilė, bet daugiau abipusis susižavėjimas…

MERGELĖ

Praeitis meta ilgus šešėlius. Taip galima pavadinti kitus Mergelės ženklo atstovų metus. Praeitis darys didelę reikšmę dabarčiai ir ateičiai. Sutiksite seniai matytus draugus, pažįstamus, giminaičius, gali pasirodyti netgi ir buvusi meilė, kuris sukels širdžiai mielus prisiminimus. O tai jus sugrąžins į praeitį ir suteiks optimizmo, vilties, pasitikėjimo.

Tačiau praeities grįžimas nesukels liūdesio ar užmirštų nuoskaudų, veikiau atvirkščiai – turės teigiamų požymių: galite sulaukti pagalbos, naudingų pasiūlymų, atnaujinsite ryšius ar svarbiausia buvusius santykius. Didelė tikimybė pakeisti darbą ir gyvenamąją vietą.

SVARSTYKLĖS

Būsimi metai Svarstyklėms nežada lengvo, ramaus ir patogaus gyvenimo. Kortos prognozuoja būsiant sudėtingą laikotarpį – artinasi audra, kuriai privalu pasiruošti ir išgyventi. Audra, kai žmogus turės parodyti savo sugebėjimus įveikti jam siunčiamus išbandymus, keliamus iššūkius, susidoroti su jam mestais likimo patikrinimais. Teks susimąstyti, susitelkti ir apginti save, savo poziciją, susikurtą komforto zoną ir parodyti, kad jūs esate verti to, ką turite, ką užsidirbote. Be to, gali tekti susiremti su žmonėmis, kurie jūsų nemėgsta, ypač darbe, biure ar verslo aplinkoje. Santykiai, jausmai taipogi nusimato vėjuoti, permainingi; juose galite sulaukti ir netikėtų pasikeitimų.

SKORPIONAS

Kitus metus pasitiksite puikiai nusiteikę, pilni jėgų, idėjų, minčių, ką ir kaip sukurti, pasiekti, nuveikti. Laukia puikios tobulėjimo galimybės, sėkmingos darbo paieškų perspektyvos, pelningi verslo sandorių sudarymai, investicijos. Ir būtent kiti metai yra itin palankūs šiam asmeniniam augimui, gerovės siekimui – tereikia mokėti pasiimti iš gyvenimo tai, ką jis suteikia.

Kita vertus, jūs ir patys žinote, kad tai – jūsų laikas, kada reikia veikti ir pasiimti iš gyvenimo viską, ką jis siūlo. Ir jums pasiseks. Tuo tarpu meilės reikaluose nedėkite daug vilčių, nes tikrosios meilės dar teks palaukti. Dievaitis Erotas jūsų atžvilgiu turi kiek kitokių sumanymų.

ŠAULYS

Bene didžiausi iššūkiai laukia Šaulių. Jeigu Svarstyklėms dangus pasiųs vidinius išbandymus, tai Šaulius užgrius tas dangus, pridėdamas virtinę nesėkmių. Nusiteikite galimoms gyvenimo negandoms – darbo praradimas, finansinių išteklių sumažėjimas, bankrotas, skurdas, ligos, skyrybos, santykių aštrumas. Iki tol vyravęs stabilumas ir staiga užklupęs neužtikrintumas dėl savo padėties jums kels susirūpinimą ir užduos ne vieną klausimą. Ir ne veltui. Atkreipkite dėmesį į užuominas, smulkmenas, imkitės veiksmų, kad netektų išgyventi juodo periodo. Gali būti, kad teks rūpintis pasiligojusiu giminaičiu ar šeimos nariu. Būkite stiprūs, nepasiduokite. Kuo tamsesnė naktis, tuo greičiau švinta.

OŽIARAGIS

Užsispyrimas vertinamas dvejopai: ir teigiamai, ir neigiamai. Tačiau Ožiaragių atveju tai ypač naudinga, nes būtent užsispyrimo ir nuoseklaus darbo dėka jūs galėsite pasiekti aukštų rezultatų. Ir tie rezultatai jus džiugins. Jums pavyks ne tik susikurti finansinį stabilumą, kas leis pagerinti gyvenimo kokybę, bet ir pelnyti kolegų, vadovų pagarbą bei simpatijas. Jūs būsite įvertinti, o tai pakels jūsų savivertę. Aplink save subursite vieningą, ištikimą komandą, kuri padės išspręsti kylančius sunkumus.

Santykiuose, draugystėje, šeimoje kardinalių pokyčių neprognozuojama: ramybė, santarvė, sutarimas – mėgausitės mylimųjų jums rodomu dėmesiu, dovanomis ar mielais siurprizais.

VANDENIS

Artėjantys metai Vandeniams išties svarbūs ir reikšmingi. Jie atneš plačias galimybes visose gyvenimo srityse, kurios atvers kelius į geresnį gyvenimą. Tačiau privalote suvokti, kad viskas priklausys tik nuo jūsų – ar gebėsite jomis pasinaudoti. Tam jūs turite visas reikalingas asmenines savybes – kūrybiškumą, valios stiprybę, susikaupimą, sumanumą, pasitikėjimą savimi ir jos turi būti panaudotos. Taigi svarbiausias uždavinys bus įsisąmoninti jumyse susikaupusią vidinę energiją, gabumus ir žinias, išdrįsti pasakyti sau „aš galiu“. O kai tai suprasite, imkite veikti, siekti užsibrėžtų tikslų, nes kad ir kas benutiktų, jūs be vargo surasite išeitį iš susidariusios keblios padėties.

ŽUVYS

Paskutiniajam Zodiako ženklui krintančios kortos žada sėkmingus metus. Pasitaikys ne viena galimybė, kai galėsite pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka ir patinka. Bet kokiu pasirinkimo atveju jūs neprašausite, jus pasitiks sėkmė – ar tai būtų perėjimas iš vieno darbo į kitą, ar naujų verslo partnerių siūlomas projektas, ar tiesiog norimas pirkinys.

Santykiuose lydės romantika, harmonija, abipusis supratimas ir malonus sutarimas, tačiau planus apie santuoką derėtų vertinti atsargiai. Nepristigksite vilties, tikėjimo ir visada liksite optimistiški, matysite šviesią ateities perspektyvą, kad ir kokia sudėtinga atrodytų situacija. Su tokiu nusiteikimu ir laikysena Žuvys, kaip tikros profesionalės, lengvai perplauks audringą gyvenimo jūrą.

www.moteris.lt

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 4 =

Įdomybės

Suknelės testas: nustatykite savo charakterį pagal drabužius

Pasirinkdama drabužius, moteris vadovaujasi ne tik mados tendencijomis, bet ir pasąmonės vedama, stengiasi išsirinkti drabužį, harmoningai atitinkantį jos vidinį pasaulį.  Jei suknelė (drabužis) pasirinkta teisingai, dažnai sakoma: „kaip jai siūta“. Vadinasi, suknelė visiškai perteikia moters vidinę būseną, papildydama ir papuošdama ją. Suknelės testo pagalba galite lengvai sužinoti savo charakterį.

Kaip pagal drabužį nustatyti žmogaus charakterį? Žemiau pateiktos keleto fasonų suknelių fotografijos. Išsirinkite labiausiai jums patikusį, ir tinkantį jūsų stiliui, fasoną.

Reklama

Testo rezultatai

Charakteris pagal drabužių pasirinkimą

 1. Vakaro romantikas. Jūs idealizuojate aplinkinius, suteikdami jiems pozityvias charakterio savybes, stengdamiesi nematyti blogio. Jautrus ir geraširdis žmogus, žinote, kaip gyventi harmonijoje su pasauliu. Žmonės myli ir stiebiasi link jūsų. Juk jūs niekada nepasielgsite prieš savo sąžinės balsą.
 2. Apsirengusi „Kaip iš žurnalo viršelio“– šis posakis apie jus. Netgi pačioje nejaukiausioje situacijoje jūs stengiatės atrodyti, lyg nužengusi iš madų žurnalo viršelio. Drabužių stilius ir charakteris sudaro vientisumą. Jūsų drabužiai pilnai atitinka jūsų vidinį „aš“. Jūs taip pat siekiate idealizuoti savo gyvenimą, niekam nepasakodama apie nesėkmes.
 3. Paslaptinga nepažįstamoji. Jeigu pagal drabužius gana lengva nustatyti žmogaus charakterį, tai jūs – visai priešingas atvejis. Paslaptimi apsuptas visas jūsų gyvenimas. Niekas negali iki galo jūsų suprasti, netgi patys artimiausi žmonės. Iš jūsų galima laukti ko tik nori, jūs galite viską, galite sugriauti bet kokias sienas.
 4. Baliaus karalienė.Jūs maitinatės aplinkinių dėmesiu, negalite gyventi be pagyrimų. Jums yra įprasta būti visų dėmesio centre, kitokio statuso jūs nepripažįstate. Žinote, kaip įtikinti žmogų, žengti jūsų pageidaujamą žingsnį. Savo adresu nepakenčiate kritikos. Juk jūs tobulybė, ir tuo tikite, ir niekas negali iš jūsų to atimti.
 5. Namų židinio saugotoja.Šeima jums yra viskas. Dėl mylimų žmonių jūs pasiruošusi pasiaukojantiems žygiams. Šis testas charakterizuoja jus kaip labai gerą ir atviraširdį žmogų. Bet kokios formos egoizmas jums nebūdingas. Dažnai pamiršdami savo norus, jūs visą savo gyvenimą pašvenčiate šeimai. Galite padėti netgi visai nepažįstamam žmogui, nieko už tai nereikalaudami.

Na kaip, r sutinkate su tokiu rezultatu? Pasidalinkite šiuo testu su draugais!

Continue Reading

Įdomybės

Ką pamatėte pirmiausia? Atsakymas atskleis svarbią jūsų pasąmonės paslaptį

Atsakykite, nepasigailėsite 

Vieno paveikslėlio testas.

Jei tikėti Wake Up to Your Mind dėstoma nuomone, tai psichologinė meilė menui yra neįkainojama, nes ji stimuliuoja kūrybinį mąstymą, padidina smegenų jungčių plastiškumą ir kiekį, vysto atjautimą ir grožio suvokimo jausmo, o taip pat gerina problemų sprendimo įgūdžius.

Tyrimai parodė, kad psichinis susilpnėjimas aiškinamas būtent jungčių tarp smegenų praradimu,  ne pačių ląstelių mirtimi. Menas gali būti naudingas abiejų smegenų pusrutulių stimuliacijai, ir gali iššaukti jausmus, panašius į įsimylėjimo jausmą. Smegenų skenavimas parodė, kad meno kūrinių peržiūra iššaukia dopamino pliūpsnį į tą smegenų pusrutulį, kuris yra atsakingas už romantišką meilę.

Kaip ir klasikinis testas su rašalo dėmėmis, abstrakčios formos ir tai, kaip mes interpretuojam meną, gali papasakoti apie užslėptus jūsų asmenybės aspektus ir apie jūsų tramdomas emocijas:

 1. Šarvuotas riteris.

Jei pirmiausia jūs pamatėte riterį su šarvais, jis simbolizuoja jūsų norą mėgautis gyvenimu ir linksmintis, bet tam trukdo vidinės emocinės sienos, kurias jūs pasistatėte, kad apsisaugotumėte nuo skausmo.

Jūs norite gilios draugystės ir stabilaus mylimo žmogaus dalyvavimo. Pradėkite praktikuoti afirmacijas, tokias, kaip : „ Aš simpatiškas, aš pakankamai geras, aš vertas meilės ir stabilumo savo gyvenime“. Po to pabūkite kokioje nors ramioje vietoje ir susitelkite ties meilės jausmu savo širdyje.

Reklama

Sąmoninga meilė sau ir kitiems  leis jums atsiverti, atsipalaiduoti ir galiausiai pasveikti. Jums būtinas palaikymas, todėl leiskite laiką su draugais, su šeima. Važiuokite į gamtą, užsiimkite sportu – visa tai palengvins atlaisvinti jūsų vidinius suvaržymus.

 1. Du šokėjai.

Du šokėjai atspindi jūsų romantišką požiūrį į aplinkinį pasaulį, bet tai ir yra tai, ką jūs norite nuslėpti. Jūs galite labai vertinti artimus savo gyvenime žmones, bet jūs retai jiems sakote apie tai. Pagalvokite apie tuos bruožus, kuriuos jūs labiausiai juose vertinate, ir sekantį kartą, kai susitiksite, reikškite savo jausmus iš visos širdies. Tai gali būti bet kokia smulkmena. Svarbu tai, kad jūs pademonstruosite jiems savo nuoširdžią meilę ir prielankumą.

Du šokėjai taip pat byloja apie tai, kad jūsų gyvenime nėra daug įvykių, todėl pagalvokite, ką naujo galėtumėte nuveikti, pvz. piešti arba groti muzikiniu instrumentu, vykti į kelionę arba tiesiog perskaityti įdomią knygą.

 1. Senuko veidas.

Jei pamatėte senuko veidą, tai reiškia, kad jūs tvirtai stovite ant savo kojų ir objektyviai žiūrite į tai, kas vyksta, bet tai taip pat reiškia, kad jūs per dažnai žvalgotės į praeitį ir manote, kad tada buvo geriau.

Praeitis – tai pamoka, kuria mes turime pasinaudoti, kad geriau gyventume, todėl, jei jūsų sąmonėje nuolat pasirodo praeities faktai, pagalvokite, ko jums trūksta šiandieninei laimei. Ir pasistenkite tai susikurti savo gyvenime.

Continue Reading

Įdomybės

10 dalykų, kurie sunaikina pačią moters esmę – moteriškąją energiją!

Moteris gali būti iš tikrųjų laiminga tik tada, kai ji save realizuoja, visų pirma, kaip moteris. Tik po to ji gali save realizuoti kaip motina, kaip sociumo dalyvė, ir kaip profesionalė darbe.

Svarbiausia moteryje, kas daro ją stipria ir patrauklia – tai jos energija.

Bet yra 10 dalykų, kurie tą energiją naikina. Neleiskite sunaikinti savo moteriškumo i energijos, nes nuo to priklauso jūsų laimė.

Kas nužudo moteriškąją jėgą ir energiją

 1. Per didelis bendravimas su išoriniu pasauliu.

Moteris turi bendrauti tik su tais, kas ją myli. Ji neturi išeiti už savo komforto zonos ribų. Vyras gi turi bendrauti su tais, kas jo nemyli, taip jis vystosi, įveikia sunkumus. Viena iš didžiausių moters klaidų – užsiimti tuo, kas jai nepatinka. Tai atima labai daug jos moteriškosios energijos.

 1. Savo kūno nepriežiūra ir fizinio krūvio nebuvimas.

Moteris augina savo energetiką tada, kai rūpinasi savo sveikata ir grožiu. Neprisižiūrėjusi ir ligota moteris yra silpna tiek fiziškai, tiek energetiškai.

 1. Emocijų nebuvimas.

Daugelis moterų mano, kad reikia rodyti tik teigiamas emocijas, mąstyti pozityviai, visada šypsotis ar juoktis. Tačiau negatyvios emocijos, ašaros, isterika taip pat moteriški dalykai, kuriuos ji turi parodyti, tik ne visiems iš eilės, o tam, kuo ji pasitiki, savo artimam žmogui. Šalia visada turi būti žmogus, su kuriuo moteris gali išreikšti bet kokias emocijas. Emocinis uždarumas naikina moterišką energiją.

Reklama
 1. Hobio neturėjimas.

Moteris gauna didžiulį kiekį teigiamos energijos ir emocijų vien nuo to, kai daro tai, kas jai patinka. Ji būtinai turi turėti hobį, ir tą hobį turi palaikyti jos vyras. Moteris turi realizuoti save ten, kur jai patinka būti ir veikti kažką, ar tai būtų šokiai, ar mezgimas.

 1. Kūrybos nebuvimas.

Jei moteris nieko nekuria, jos energija užsistovi. Viskas, ką moteris daro rankomis – tai yra kūryba, ar tai būtų tiesiog tvarkymasis, maisto ruošimas, lysvių kūrimas arba interjeras. Kurdama kažką gražaus, pati moteris tampa žavinga. Jeigu moteris laisvu laiku visą dieną gulės lovoje ir nieko neveiks, tai greitu laiku degraduos ir praras savo moteriškąją energiją.

 1. Noras vadovauti.

Moteris turi įkvėpti, o ne spręsti problemas. Vadovauti – tai ne jos prigimtinė prerogatyva.

 1. Vyriškosios pareigos.

Kai moteris daro vyriškus darbus, ji netenka moteriškosios energijos. Iš pradžių moteris, atliekanti vyriškus darbus, gali atrodyti kažkam seksuali, neįprasta, gundanti, bet su laiku jai tarp kojų „išauga“ pirminiai vyriški lytiniai organai.

 1. Konkurencinė kova.

Moteriškoji energija nyksta, jei moteris konkuruoja su kita moterimi. Moteris neturi turėti siekio už kažką kovoti, įrodinėti, kad ji geresnė, gražesnė, protingesnė. Ji iš prigimties geriausia.

 1. Draugių neturėjimas.

Moteris privalo bendrauti su kitomis moterimis, nes tai yra dar vienas stiprus energijos šaltinis.

 1. Asmeninio laiko neturėjimas.

Moteris privalo turėti laiko sau, savo asmeniniams reikalams.

Saugokite savo moteriškąją energiją ir papildykite ją. Nebadykite bėgti nuo to, ką jums davė gamta.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending