Connect with us

Įdomybės

Psichologinis testas: ar jūs pasiruošę įsipareigoti?

Dažnai mums kyla noras bendrauti su žmogumi, kuris sugebės mus suprasti ir palaikyti. Bet mes tam ne visada būname pasiruošę ir vien mūsų noro tam gali neužtekti. Ko nors norėti ir būti tam pasiruošus – ne visada vienas ir tas pats.

Pasirinkite gėlę, kuri jums  labiausiai patinka, ir sužinosite, ar esate pasiruošę pradėti naujus santykius.

  1. Beveik pasiruošę

Jeigu pasirinkote pirmąją rožę, tai todėl, kad jūs visiškai pasiruošusi sutikti savo meilę. Jūs įveikėte daugybę kliūčių, ir dabar jums visiškai aišku, kas jums santykiuose patinka, o kas nebe.

Viena, ko jums reikia, kad visiškai pasiruoštumėte oficialiems santykiams, – tai daugiau vienatvės. Nors iš tiesų patys sveikiausi santykiai kuriami ne iš poreikio, o dėl noro.

  1. Jūs pasiruošę santykiams

Jei pasirinkote gėlę Nr.2, sveikiname! Jūs žmogus, pasiruošęs rimtiems santykiams. Jūs išmokote išsigydyti žaizdas ir pagaliau supratote, kad prieš pradedant galvoti apie tai, kad galėtumėte būti su kitu žmogumi, pirmiausia jūs turite gerai jaustis pats su savimi.

Štai kodėl jūs radote laiko pažvelgti į save ir pasveikti, ir dabar jūs žinote, kad mylėti ką nors – tai pasirinkti sau kompanjoną, bet niekada nebūti priklausomam nuo jo.

  1. Jūs dar nepasiruošę

Jei pasirinkote 3 gėlę, tai todėl, kad jums dar reikia dirbti su savimi. Gali būti, kad jūs išgyvenote sudėtingus santykius ar ką nors panašaus, ir vis dar neatsivėrėte pasauliui.

Jeigu jūs norite santykių, tai todėl, kad jaučiatės vienišas. Bet žinokite, ši vienatvė nepriklauso nuo santykių, ji susijusi su jūsų aplinka, su žmonėmis, kurie tikrai jus myli – tai jūsų šeima, jūsų draugai…

Įsigilinkite į save ir atminkite, kad jūs – žmogus, turintis ką duoti šiam pasauliui. Jūs būsite pasirengę santykiams, kai suprasite, kad esate tvirtas kaip asmenybė, nepriklausomai nuo to, kas yra šalia jūsų.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 × 4 =

Fresh articles

Facebook

Trending