Connect with us

Life

Rankose berniukas laikė lentelę su žodžiais: „Aš aklas, prašau padėti!“ Prie jo priėjo vyras ir pakeitė užrašą

Aklas berniukas sėdėjo ant laiptų prie kojų pasidėjęs kepurę. Rankose jis laikė lentelę su užrašu: „Aš aklas, prašau padėti!“

Nors jis sėdėjo pakankamai ilgai, kepurėje gulėjo tik kelios monetos. Tuo metu pro šalį ėjo vyras. Jis išsitraukė iš kišenės kelias monetas ir įdėjo į kepurę. Paskui jis padarė kažką netikėto. Vyras paėmė lentelę, apvertė ir užrašė kažkokią frazę. Tuomet lentelę grąžino berniukui.

Greitai kepurė ėmė pilnėti. Vis daugiau praeivių prieidavo, skaitydavo užrašą ir įdėdavo pinigų į kepurę.

Vakare vyras grįžo pažiūrėti, kaip sekasi berniukui. Vaikas pažino jį iš balso ir paklausė: „Tai jūs šiandien pakeitėte lentelėje užrašą?“ Ir tęsė: „Pasakykite, ką jūs parašėte?“

Vyras atsakė: „Aš tiesiog parašiau tiesą. Parašiau tą patį, tik kitais žodžiais“. Užrašas lentelėje bylojo: „Šiandien graži diena, tik aš negaliu matyti“.

Jūs manote, kad abu užrašai sako tą patį? Žinoma, abi lentelės žmonėms kalba apie tai, kad berniukas aklas. Bet pirmoji aplinkinius tiesiog informuoja, kad berniukas aklas. Antroji primena žmonėms, kokie jie laimingi, matydami šios dienos grožį. Nenustebsite, kad antrasis užrašas veiksmingesnis.

Istorijos moralas:  Būkite dėkingi už tai, ką turite šiandien. Galvokite kūrybiškai ir pozityviai. Kai likimas jums suteiks tūkstantį priežasčių verkti, suraskite tūkstantį priežasčių šypsotis.

Prašau, PASIDALINKITE šia išmintinga istorija su draugais ir artimaisiais.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 3 =

Fresh articles

Facebook

Trending