Connect with us

Life

Rankose berniukas laikė lentelę su žodžiais: „Aš aklas, prašau padėti!“ Prie jo priėjo vyras ir pakeitė užrašą

Aklas berniukas sėdėjo ant laiptų prie kojų pasidėjęs kepurę. Rankose jis laikė lentelę su užrašu: „Aš aklas, prašau padėti!“

Nors jis sėdėjo pakankamai ilgai, kepurėje gulėjo tik kelios monetos. Tuo metu pro šalį ėjo vyras. Jis išsitraukė iš kišenės kelias monetas ir įdėjo į kepurę. Paskui jis padarė kažką netikėto. Vyras paėmė lentelę, apvertė ir užrašė kažkokią frazę. Tuomet lentelę grąžino berniukui.

Greitai kepurė ėmė pilnėti. Vis daugiau praeivių prieidavo, skaitydavo užrašą ir įdėdavo pinigų į kepurę.

Vakare vyras grįžo pažiūrėti, kaip sekasi berniukui. Vaikas pažino jį iš balso ir paklausė: „Tai jūs šiandien pakeitėte lentelėje užrašą?“ Ir tęsė: „Pasakykite, ką jūs parašėte?“

Reklama

Vyras atsakė: „Aš tiesiog parašiau tiesą. Parašiau tą patį, tik kitais žodžiais“. Užrašas lentelėje bylojo: „Šiandien graži diena, tik aš negaliu matyti“.

Jūs manote, kad abu užrašai sako tą patį? Žinoma, abi lentelės žmonėms kalba apie tai, kad berniukas aklas. Bet pirmoji aplinkinius tiesiog informuoja, kad berniukas aklas. Antroji primena žmonėms, kokie jie laimingi, matydami šios dienos grožį. Nenustebsite, kad antrasis užrašas veiksmingesnis.

Istorijos moralas:  Būkite dėkingi už tai, ką turite šiandien. Galvokite kūrybiškai ir pozityviai. Kai likimas jums suteiks tūkstantį priežasčių verkti, suraskite tūkstantį priežasčių šypsotis.

Prašau, PASIDALINKITE šia išmintinga istorija su draugais ir artimaisiais.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

one + 6 =

Life

Šuo taip stipriai sugriebė jos ranką, kad moteris buvo šoke. Bet po keleto sekundžių ji buvo be galo dėkinga!

Šuo – žmogaus draugas, ir šis gyvūnas visada įrodinės savo atsidavimą šeimininkui. Ši istorija nutiko netoli nuo Kijevo, Julijos Bučin šeimoje. Šeimoje buvo vaikų ir 10 šunų. Mergina labai myli šiuos gyvūnus, todėl namuose įrengė veislyną. Mylimiausioji Kira – rotveileris, kuri išgelbėjo Julijai ir jos vaikams gyvybes. Julija pabudo nuo to, kad ją kažkas stipriai kandžioja. Atsitokėjusi mergina pamatė ugnį ir liepsnas. Šuns dėka visi šeimos nariai išgyveno. Jeigu ne Kira, šeima galėjo pražūti ugnyje, net nesupratusi, kas atsitiko. Kira ne tik pažadino savo šeimininkus, bet ir gelbėjo kitus šunis,nešdama už sprando. Tai nuostabus gyvūno heroizmas!

Kai Kirai buvo 3 mėnesiai, ji suvalgė žiurknuodžių, o Julia negalėjo praeiti pro gyvūną, ir pasiėmė ją namo. Mergina išgydė šunį, bet šuo apako, bet jos ištikimybė šeimininkei gyvens amžinai.

Reklama

Norisi šuniui pasakyti „ačiū“ už tai, ką jis padarė. Tokių ištikimų gyvūnų dar reikia paieškoti.

Ojūs turite naminių gyvūnų?

Ar tikite jų ištikimybe?

Continue Reading

Life

Amerikietė neteko pusės kūno svorio, kad praleistų laiką su mirtinai sergančiu vyru

Amerikietei iš Sietlo Teilor Merfi, svėrusiai beveik 128 kilogramus, pavyko per pusę sumažinti savo svorį.

Kaip ji pati pasakoja, stimulas netekti tiek kilogramų buvo jos vyro nepagydoma liga.

24 metų moterį prislėgė skausmas, kai jos vyrui Rikki Karringtonui diagnozavo neišgydomą glioblastomą ir numatė, kad jam liko gyventi tik 15 mėnesių.

Reklama

Per keletą savaičių ji atsisakė miltinių patiekalų per pusryčius, išsineštinio maisto, šokoladinių gaminių ir ryžosi operacijai, kad kilogramai nukristų visam laikui.

Po operacijos Teilor sveikai maitinosi ir kasdien mankštinosi. Rezultatas – ji neteko 63 kilogramų.

Kaip sako Teilor, nustačius diagnozę jos vyrui, ji maistą vartojo kaip „emocinį ramstį“. Vėliau ji norėjo kuo daugiau laiko praleisti su vyru ir jai reikėjo didelio kiekio energijos.

Teilor dalijasi, kad sutuoktiniai daug keliauja, eina pasivaikščioti, lankosi Disneilende ir salose. „Mes dabar darome tai, kam anksčiau tiesiog neužteko jėgų“, – sako moteris.

Continue Reading

Life

Stebinantis sutapimas: seserys pagimdė vaikus 15 minučių skirtumu

Kartais gyvenime nutinka tokie sutapimai, kad pradedi tikėti likimu. Taip atsitiko ir šioms seserims. Apie tai išsamiau.

Būti seserimis yra gerai: galima dalintis džinsais, plaukų lako buteliukais, visada gali gauti teisingą ir protingą patarimą. Seseriškas ryšys veikia! Tuo įsitikino Kori Struve Telbott ir Keti Struve Morgan, kurios labai nustebo sužinojusios, kad tapo nėščios tuo pačiu metu… O praėjus devyniems mėnesiams jos pagimdė Indi (mama Keti) ir Riat (mama Kori). Pagimdė kaimyninėse ligoninės palatose 15 minučių skirtumu. Be to, kūdikius priėmė tas pats gydytojas, kuriam teko pabėgioti iš vienos palatos į kitą.

Dabar Kori ir Keti savo dukras vadina „dvynukėmis“. Jos netgi turi savo puslapį Instagrame, kuriame pasirašė daugiau kaip 35 tūkstančiai žmonių.

Mažylės iš tiesų labai panašios ir dėvi vienodus stilingus drabužius.

https://www.instagram.com/p/BYOzgxIDaom/

View this post on Instagram

Reklama

Ryry like hey where's my @modernlittlechews happy Wednesday everyone. Enjoy your first days of school.

A post shared by Indie Mae and Ryatt Rae (@indiemae_and_ryattrae) on

https://www.instagram.com/p/BXs3takD3m8/

https://www.instagram.com/p/BXivYp9DndN/

https://www.instagram.com/p/BVGH5J9jSVP/

Gera, kai sesuo palaiko morališkai. Kori ir Keti nėštumų metu kartu priaugo svorio ir  dalijosi savo įspūdžiais. Merginos prisipažįsta, kad po gimdymų padėjo viena kitai krūtimis maitinti kūdikius. Pavyzdžiui, kai Kori buvo kilę problemų dėl maitinimo krūtimi, Keti pasidalino motinos pienu.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending