Connect with us

Įdomybės

Ruonis bandė atimti iš nardytojos filmavimo kamerą, o baigėsi tuo, kad išėjo šios puikios nuotraukos

Šis nedidelis incidentas atsitiko fotografei – nardytojai Kerolain Robertson – Braun darbinės kelionės  į Farno salas Nortamberlendo pakrantėje pabaigoje.

44 metų Kerolain kartu su savo vyru 64 metų Niku Robertsonu – Braunu vadovavo povandeninių fotografų grupei.

Jie nuvyko į Farno salas, kad užfiksuotų pilkųjų ruonių populiaciją.

Kaip pasakojo Kerolain, kai ji ėmė plaukti į paviršių, prie jos prisiartino ruonio jauniklis, ištraukė iš rankų kamerą ir bandė su ja pabėgti.

„Povandeninio filmavimo aparatūra kainuoja labai brangiai, todėl aš negalėjau šiam jūros gyventojui  taip paprastai leisti laimėti šį žaidimą. Bet atsitiktiniai kadrai išėjo pribloškiantys“.

Reklama

„Mūšio“ dėl fotoaparato metu Kerolain pavyko padaryti keletą nuotraukų, dalyvaujant smalsiam ruoniukui.

Pasak Kerolain, paplaukioti su laukiniu gyvūnu – reta ir išskirtinė galimybė, kurios nevalia praleisti.

„Ruoniai – labai smalsūs gyvūnai. Jie mėgsta priplaukti prie nardytojų ir stebėti, kuo jie užsiima. Jie gali timptelėti jus už plaukmenų arba mestelėti į viršų, bet jie nepiktybiški ir mėgsta pozuoti prieš kamerą“.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

12 + 5 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending