Connect with us

Įdomybės

“Sausumos jachta” už 3 milijonus dolerių. Ji – fantastiška!

Vasara – atostogų metas, todėl norėtųsi praleisti nepamirštamas atostogas kemperyje. Tiesa, jų kaina ne visada prieinama. Bet jei yra galimybės, tai “tik” už 3 mln. dolerių galite nusipirkti rūmus ant ratų!

Prabangus “EleMMent PALAZZO”, sukurtas “Marchi Mobile Vienna”, yra labai populiarus. Tiesa, tik tarp arabų šeichų. Ir kas dar gali sau tai leisti? Tai – 5 žvaigždučių apartamentai ant ratų. Stulbinantis būstas ant ratų. Didelis miegamasis su vonios kambariu, TV, grindų šildymas, židinys. Keliavus dulkėtais dykumos keliais, dulkių net nereikia valyti: automatinė sistema pašalins visas kelionės dulkes!

Jei keliaujate su draugais, o automobilio viduje jums per ankšta, visada galite išnaudoti stogo erdvę. Nuspaudę mygtuką, pakerėsite visus prabangia “Sky Lounge” poilsio erdve su sofomis ir staliukais, kur galėsite  grožėtis jus supančiais vaizdais.

Automobilio įranga palieka įspūdį. Jutiminis ekrano valdymas, vidinė ir išorinė valdymo kontrolė kameromis, galimybė reguliuoti ir programuoti vidaus temperatūrą ir apšvietimą. Net karščiausiomis dienomis viduje bus gaivi vėsa. Ši prabanga tikrai pateisina savo kainą su šešiais nuliais …

Miegamasis EleMMent PALAZZO

Salone yra baras

Tai vairuotojo vieta

Prabangus vonios kambarys

“Sky Lounge” poilsio zona valdoma vienu mygtuku

Reklama

“Sky Lounge”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

5 × 1 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending