“Sausumos jachta” už 3 milijonus dolerių. Ji – fantastiška! – Zibainis
Connect with us

Įdomybės

“Sausumos jachta” už 3 milijonus dolerių. Ji – fantastiška!

Vasara – atostogų metas, todėl norėtųsi praleisti nepamirštamas atostogas kemperyje. Tiesa, jų kaina ne visada prieinama. Bet jei yra galimybės, tai “tik” už 3 mln. dolerių galite nusipirkti rūmus ant ratų!

Prabangus “EleMMent PALAZZO”, sukurtas “Marchi Mobile Vienna”, yra labai populiarus. Tiesa, tik tarp arabų šeichų. Ir kas dar gali sau tai leisti? Tai – 5 žvaigždučių apartamentai ant ratų. Stulbinantis būstas ant ratų. Didelis miegamasis su vonios kambariu, TV, grindų šildymas, židinys. Keliavus dulkėtais dykumos keliais, dulkių net nereikia valyti: automatinė sistema pašalins visas kelionės dulkes!

Jei keliaujate su draugais, o automobilio viduje jums per ankšta, visada galite išnaudoti stogo erdvę. Nuspaudę mygtuką, pakerėsite visus prabangia “Sky Lounge” poilsio erdve su sofomis ir staliukais, kur galėsite  grožėtis jus supančiais vaizdais.

Automobilio įranga palieka įspūdį. Jutiminis ekrano valdymas, vidinė ir išorinė valdymo kontrolė kameromis, galimybė reguliuoti ir programuoti vidaus temperatūrą ir apšvietimą. Net karščiausiomis dienomis viduje bus gaivi vėsa. Ši prabanga tikrai pateisina savo kainą su šešiais nuliais …

Miegamasis EleMMent PALAZZO

Salone yra baras

Tai vairuotojo vieta

Prabangus vonios kambarys

“Sky Lounge” poilsio zona valdoma vienu mygtuku

Reklama

“Sky Lounge”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 × two =

Įdomybės

Tėvas pažadėjo nuvežti dukrą automobiliu iš Kinijos į JAV, jei ji įstos į Amerikos universitetą. Ji įstojo…

Keliautojai pravažiavo 26 šalis ir 30 tūkstančių kilometrų.

Chuanas Chajtao nuvažiavo 30 tūkstančių kilometrų iš Kinijos į JAV, todėl, kad pažadėjo dukrai nuvežti ją į Sietlo universitetą, jeigu jį įstos į šį universitetą. Mergina įstojo, o tėvas ištesėjo pažadą.

Kelias iš Nankino, Rytų Kinija, į Sietlą, JAV, tęsėsi 108 dienas. Tėvas ir duktė aplankė 26 Azijos ir Europos šalis.

Reklama

Jie pravažiavo Europos šalis visureigiu, po to pasiekė britų uostą Sautamptone. Iš uosto jie nusiuntė automobilį keltu, o patys nuskrido lėktuvu.

Čikagoje keliautojai pasiėmė savo automobilį ir nuvyko į Los Andželą legendiniu Route66 keliu, o vėliau į Sietlą. Į Sietlo Universiteto studentų miestelį jie atvyko rugsėjo 11 d.

Continue Reading

Įdomybės

Turkas, tatuiruočių meistras, atmintinas fotografijas paverčia tatuiruotėmis (21 nuotrauka)

Turkas, tatuiruočių meistras Alikanas Gorgu (Alican Gorgu), vaizdus iš atmintinų nuotraukų perkelia ant klientų kūnų. Alikano piešiniai išsiskiria originaliu stiliumi, todėl jų neįmanoma supainioti su kitų menininkų darbais. Daugiausia Alikanas dirba prie vaikų nuotraukų,  savo stilių pavadindamas „minimalistiniu retro“. „Tai neapsakomas jausmas – perkelti nuotraukas, padarytas įvairiuose pasaulio kraštuose, skirtingu laiku. Pavyzdžiui, aš piešiau šeimos portretą, fotografuotą Meksikoje 60–aisiais metais, ir dar vieną šeimos nuotrauką iš Jungtinių Amerikos Valstijų 80–aisiais metais. Mano darbuose mažos erdvės, jose –  minimumas detalių; prisiminimus perkeldamas ant odos, stengiuosi išsaugoti tai, kas svarbiausia“, – pasakoja tatuiruočių meistras.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Reklama

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

Continue Reading

Įdomybės

Naujas rekordas. Bavarų padavėjas vienu metu atnešė 29 bokalus alaus. Litrinius bokalus

Bavarijoje, 38-metų padavėjas Oliveris Shtrumpfel pasiekė naują alaus bokalų nešimo pasaulio rekordą. Apie tai pranešė “Reuters”.

Seniausiame vokiško alaus festivalyje “Gilamos”,  Abensberg mieste Oliveris paėmė 31 litro alaus bokalų dviem aukštais ir nunešė 40 m., o tada padėjo bokalus. Deja, du bokalai nukrito ir sudužo.

Jam pavyko atnešti 29 litrinius bokalus, kurių bendras svoris buvo 69 kg.

Reklama

Shtrumpfel mano, kad tokį rezultatą lėmė jo patirtis – jis jau pusę gyvenimo nešioja alų ir žino visas šios profesijos gudrybes, taip pat yra puikios fizinės formos.

“Aš dirbu šioje alaus palapinėje pastaruosius 17 metų. Dabar jau nebepakanka tik nešioti alų klientams. Norint išlaikyti gerą fizinę formą, reikia reguliariai sportuoti. Treniruotės ypač reikalingos žiemą, kai darbo yra daug mažiau nei vasarą “, – pasakojo padavėjas.

Ruošdamasis rekordui, jis sportavo 3-4 kartus per savaitę, nuo vasario mėn.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending