Connect with us

Įdomybės

Šeima įsivaikino niekam nereikalingą berniuką, o jis išgelbėjo jų vaiką

Vieną rytą Irina, eidama į darbą, pamatė kokių penkerių metų berniuką. Jis sėdėjo ant suolelio nuleidęs galvą. Priėjusi arčiau, moteris išgirdo, kad berniukas kažką kužda apie mamą. Irina paklausė berniuko, koks jo vardas ir kur jo tėvai.

Miša pasakė, kad mama liepė jam sėdėti ant suoliuko ir laukti, kol ji sugrįš. Irina labai nustebo, kad mama galėjo palikti tokį mažą vaiką lauke. Ji skubėjo į darbą, todėl Irina paliko berniuką vieną.

Bet vakare, kai moteris ėjo namo, vėl pamatė Mišą toje pačioje vietoje. Jo mama taip ir neatėjo. Pasirodo, kad tai kartojosi pakankamai dažnai. Ir apskritai, jie gyveno mažame butelyje. Mišos mama dažnai išgerdavo ir į namus atsivesdavo kažkokių dėdžių.

Irina matė, kad berniukas alkanas. Ji pasiūlė jam bandelių. Bet berniukas pasakė, kad nori grikių košės ir kompoto. Artimiausioje valgykloje moteris nupirko jam košės ir kompoto.

Namuose Irina papasakojo apie berniuką savo vyrui Nikolajui, kuris dirbo policijoje. Jis sugebėjo padaryti taip, kad berniuką atimtų iš nerūpestingos mamos. Netgi vaikų namuose Mišai buvo daug geriau. Čia jis galėjo miegoti ant minkštos lovos. Pagaliau jis galėjo tinkamai valgyti ir turėti daug žaislų.

Tuo metu Ira ir Nikolajus pradėjo rinkti berniuko įvaikinimui reikalingus dokumentus. Greitai dokumentai buvo paruošti ir berniukas apsigyveno pas naujus tėvelius. Nikolajus lengvai surado bendrą kalbą su berniuku. Jis užrašė jį į kovos menų sekciją, mokė jį ginti silpnesnius, būti sąžiningu ir drąsiu. Nikolajus nupirko Mišai mažą aviganį. Vaikas jautėsi, esąs septintame danguje.

Netrukus Irina pastojo. Labiausiai džiaugėsi Miša. Jis svajojo apie broliuką arba sesutę. Apie tai, kaip jais rūpinsis ir juos gins. Po devynių mėnesių gimė mergaitė Sonia. Miša padėjo maitinti sesutę bei ją maudyti.

Praėjus metams po Sonios gimimo, Miša tapo didvyriu. O buvo taip. Šeima vaikštinėjo parke. Mergaitė, pamačiusi muilo burbulus, nubėgo link jų. Iš kažkur išbėgo šuo ir puolė Sonią. Pirmas sureagavo Miša. Jis drąsiai šoko gelbėti sesutę. Po kelių sekundžių pribėgo ir Nikolajus. Jis sugebėjo apginti berniuką.

Laimei, Miša ne labai nukentėjo. Jį išgelbėjo striukė ir kelnės. Pirmiausia berniukas paklausė, ar viskas gerai Soniai. Jai buvo viskas gerai, ji tik labai išsigando. „Tu tikras vyras, aš didžiuojuosi tavimi“, – pasakė Nikolajus, pakeldamas jį ant rankų.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + ten =

Fresh articles

Facebook

Trending