Connect with us

Dizainas

Šeimininkė išklojo grindis popieriniais maišeliais. Dabar visi galvoja, kad tai akmeninės grindys, kurios kainavo nežmoniškus pinigus

Atrodo, kad šios šeimininkės namo grindys pagamintos iš dirbtinio akmens. Bet iš tiesų ji viską padarė pati…

popieriaus!

Tam jums prireiks:

  • * ritininio vyniojamojo popieriaus arba didelės pakuotės rudų popierinių maišelių
  • * klijų PVA
  • * lako medžiui vidaus darbams
  • * poliuretaninių dažų
  • * dažų volelio
  • * kibiro

Šis būdas tinka grindims su betoniniu, gipsiniu ar faneriniu pagrindu.

Pirmiausia reikia pašalinti seną dangą ir išvalyti pagrindą. Patikrinkite, ar neliko klijų pėdsakų, atsikratykite grindjuosčių. Jei ant grindų yra duobių, jas reikia užtaisyti. Kad popierius geriau prisiklijuotų grindys neturėtų būti pernelyg lygios, todėl galite praeiti grindis su šlifavimo mašina. Tada suplėšykite popierių į didelius nelygius gabalus ir šiek tiek suglamžykite – tada jie atrodys kaip natūralūs akmenys.

Jei jūsų grindys yra betoninės, paruoškite klijų ir vandens mišinį 1: 1 santykiu. Medinių grindų mišinys turėtų būti sudarytas iš 75% vandens ir 25% klijų. Ištepkite grindis, sudėkite popierių ir viršų vėl ištepkite klijais.

Dabar reikia išklijuoti visas grindis popieriumi. Patikrinkite, kad popieriaus lapų kraštai sugultų vienas ant kito – džiūdami jie susitrauks.

Reklama

Kai grindis padengsite popieriumi, leiskite klijams gerai išdžiūti. Tada padenkite grindis laku medžiui. Jei jums patinka popieriaus spalva – pasirinkite skaidrų laką. Tam puikiausiai tiks dažų volelis.

Sekančiam etapui mums prireiks poliuretaninių dažų. Padenkite keliais sluoksniais, kad grindys būtų stiprios ir atsparios įbrėžimams ir smūgiams. Kiekvienas sluoksnis turi gerai išdžiūti, prieš padengiant kitu sluoksniu.

Štai šio name savininkai nepagailėjo savo laiko ir nuspalvino popierių įvairiomis spalvomis, naudodami įvairių atspalvių medienos laką.

O šiame name buvo panaudoti vienos formos popieriaus lapai.

Savo namuose jūs galėsite įgyvendinti savo idėjas ir suteiksite jam unikalų interjerą.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 10 =

Dizainas

Šios moterys išklijavo sienas lipnia juosta. Kai jos baigė dažyti… Tai buvo neįtikėtina!

Ar kada nors galvojote, gulėdamas lovoje ir žvelgdamas į kambario sienas, jog būtų neblogai atnaujinti kambario sienas? Mes turime puikią idėją!

Dvi moterys iš Australijos sugalvojo paprastą būdą papuošti kambarį ir paversti bet kokį paviršių meno kūriniu.

Jums reikės:

  • Lipnios arba izoliacinės juostos
  • trijų skirtingų spalvų dažų

Štai kaip tai daroma:

Prieš pradėdami dažymo darbus nuo sienos viską nuimkite, neturi būti jokių nešvarumų ir dulkių. Jūs galite pasirinkti bet kokias spalvas.

Užbaigę paruošiamuosius darbus, “duokite” valią savo vaizduotei ir išklijuokite sienas lipnia juosta, sukurdami įvairias geometrines figūras.

Reklama

Tada išdažykite atskiras dalis jums patinkančiomis spalvomis.

Būkite atsargūs, voleliu nekirskite nubrėžtų juostomis ribų. Jos žymi spalvų ribas.

Žiūrėkite, kas gavosi! Dabar jūsų svečiai galvos, kad kambarį puošė garsus dizaineris! Jūs galite žaisti su formomis, kaip parodyta nuotraukose. Ar ne tiesa, taip –  paprasta ir miela?

Ši paprasta ir tuo pačiu metu puiki idėja leis Jums papuošti bet kokį kambarį. Pirmyn!

Continue Reading

Dizainas

Kartą šis vyras pamatė niekuo neišsiskiriantį pastatą. Tai, ką jis iš jo padarė – tobula!

Yra žmonių, kurių paskirtis šioje žemėje – daryti pasaulį ryškesnį. Šie linksmuoliai nesirengia laukti malonės iš kitų ir tikėtis, kad kažkas padarys pasaulį gražesnį. Jie tiesiog daro viską patys.

Kartą, visiškai be nuotaikos eidamas beveide pilka gatve, prancūzų dailininkas Patrikas Komesipagalvojo: „O kodėl gi man nenuspalvinus pilkos savo ir kitų žmonių kasdienybės?“

Todėl, eilinį kartą pamatės apleistą namo fasadą, jis pasiėmė dažus ir teptukus, ir ėmėsi darbo. Nuo to laiko Komesi ir jo draugiška komanda užsiima tuo, kad paverčia paprastas gatves galerijomis, o neišvaizdžius namus – miesto įžymybėmis.

Nori įsitikinti? Pažvelk pats.

Patrikas Komesi ir jo padėjėjai ant namų sienų piešia juokingas situacijas iš žmonių gyvenimo, arba netgi epizodus iš žinomų filmų.

Komesi labai mėgsta savo kūryboje optines iliuzijas.

Reklama

Beje, tokia monumentaliosios ir dekoratyvinės tapybos rūšis kaip muralas šiandieniniame pasaulyje darosi vis populiaresnis.

Tai šiuolaikinė kryptis mene, nusibodusiam grafiti suteikusi naują gyvenimą.

Man tai tikrai patinka!

Matai, kartais nereikia laukti, kad kas nors pakels tau nuotaiką, reikia pačiam kurti stebuklus. Nebūtina imtis globalių darbų, pradžioje pakanka pradėti nuo savo laiptinės, kiemo, darbo kabineto.

Continue Reading

Dizainas

Įprastame angaras – kitas pasaulis. Pažvelgę į vidų, neteksite žado!

Neįtikėtina kokias aukštumas pasiekė technologinė pažanga. Mūsų jau nebestebina nauji technologiniai stebuklai. Bet pasaulyje vis dar yra dalykų, kurie priverčia mus aiktelėti!

Pačioje  Vokietijos širdyje, Brandenburge yra tropinės salos: gražios lagūnos su skaidriu vandeniu ir baltu smėliu, palmėmis ir egzotiškais paukščiais! Bet labiausiai stebina tai, kad šis tropinis rojus sukurtas tokioje neįprastoje vietoje.

1-angar

Atogrąžų salos yra įprastame angare. Milžiniškame angare, kuriame kažkada buvo laikomi dirižabliai:  ilgis yra 360 metrų, plotis – 210 metrų.

2-angar

Angaras priklausė firmai Cargolifter AG. 90-aisiais jų savininkai bandė atgaivinti dirižabliių gamybą,  negabaritinių krovinių gabenimui. Deja, idėja nepasiteisino ir bendrovė bankrutavo.

3-angar

Stūksojo milžiniškas angaras tuščias, kol nekrito į akis kaip mašalas Malaizijos koncernui Tanjong.

4-angar

 Azijos investuotojai buvusiame angare sukūrė unikalų parką su savo mikroklimatu: su natūralių vandenų stiliaus telkiniais ir aplink juos pasodino atogrąžų augmeniją.

5-angar

Suošė tikros džiunglės, kuriuose apsigyveno egzotiniai paukščiai…

6-angar

…nuo mažyčių giesmininkų ik grakščių rožinių flamingų.

7-angar

Čia galima rasti ir tropinių vabzdžių! Bet juos, ačiū Dievui, patalpino atskirai nuo laukinio rojaus. Lankytojai gali grožėtis vabzdžiais  specialiuose stikliniuose terariumuose.

8-angar

Parkas”Tropical Islands”  įrengtas, naudojant naujausias technologijas,   ir gali priimti iki šešių tūkstančių lankytojų vienu metu!

Reklama

9-angar

Tiems, kuriems nepakanka dienos  tropikuose, gali praleisti naktį. Teritorijoje yra viešbutis.

10-angar

Naktį vandens baseinai švyti melsvai, sukurdami unikalią atmosferą.

11-angar

Svečių paslaugoms yra aukščiausios klasės  barai ir kavinės, įsikūrę stilizuotuose atogrąžų nameliuoses.

12-angar

Kad lankytojai neužmirštų, kad jie vis dar –  Vokietijoje: palei angaro sienas pastatytas visas kaimas tradicinių vokiškų  karkasinių namų.

13-angar

Vaikams yra sukurtos kelios žaidimų aikštelės, kur vaikai gali dūkti tiek sausumoje, tiek  vandenyje.

14-angar

Čia yra net palapinių miestelis ekstremalaus poilsio mėgėjams!

15-angar

Kambaryje ištisus metus išlaikomos tos pačios klimatinės sąlygos, net jei gatvėje žiema, “Tropical Islands” visada 26 laipsniai šilumos.

Sprendžiant iš nuotraukų, norinčių aplankyti šį rojų netrūksta! Kas savaime aišku, juk nereikia skristi į tolimus kraštus.

17-angar

Ir kas galėjo pagalvoti, kad paprastą pramoninį pastatą galima paversti tropine lagūna?!

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending