Connect with us

Sveikata

Sergejus Bubnovskis. Pratimai prieš našlės kuprą

Yra profesijų, kur moterys turi daug sėdėti. Dėl to pas jas susiformuoja riebalų ketera – gogas, dar vadinamas našlės kupra, buivolo kupra, buhalterio kupra – riebalų sankaupa tarp pakaušio ir menčių.

Našlės kupra, gogas – kaip atsikratyti? Pas kažką jis – beveik nematomas, o pas kažką labai didelis. Kaklo slanksteliai apauga riebalais, kurie trikdo stuburo, smegenų kraujotaką.

Dar viduramžių gydytojai pastebėjo, kad moterims menopauzės metu deformuojasi kaklas. Tai reiškia, kad  tuo laikotarpiu ji buvo 45-50 metų amžiaus, o viduramžiais tokio amžiaus moteris paprastai jau būdavo našlė. Galbūt dėl šios priežasties šis reiškinys ir buvo vadinamas našlės kupra.

(Pas vyrus, keista, bet ši problema nėra tokia akivaizdi).

Daugelis vyresnio amžiaus moterų mano, kad našlės kupra – neišvengiamas reiškinys, vienas iš požymių, jog artėja senatvė, ir kovoti su ja beprasmiška. Deja, tai neteisinga nuomonė! Senatvės, aišku, neįveiksim, bet kovoti su tuo būtina. Priešingu atveju, jums nuolat skaudės galvą, tirps rankų plaštakos, skaudės sąnariai, krūtinės, pečiai ir dar dievai žino kas.

Kaip su tuo susidoroti? Kaip pašalinti našlės kuprą? Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame dr. Sergejus Bubnovskis jums pasakys, kokius pratimus reikia atlikti, kad atsikratytumėt gogos.

foto – etospina.ru

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 2 =

Fresh articles

Facebook

Trending