Connect with us

Life

Ši nuo gimimo kurčia mergytė pirmą kartą gyvenime galėjo išgirsti savo mamos balsą

Neseniai internete pasirodė sielą sujaudinantis filmukas, kuriame vos vieno mėnesio mergytė gauna klausos aparatą ir pirmą kartą išgirsta savo mamos balsą.

Žiūrint į jos veidelį galima pamatyti jos patirtas emocijas. Mažylė yra iš JAV, Virdžinijos valstijos, nuo gimimo beveik nieko negirdėjo, bet dabar, šiuolaikinių technologijų dėka, ji galėjo išgirsti savo motions balsą.

Sunku perduoti visas tas emocijas, kurios atsispindi jos veide. Pirmiausia veidelį nušvietė šypsena, po to ji truputį sumišo ir susijaudino, bet paskui džiaugsmas nugalėjo sumišimą. Ne mažiau sujaudinta buvo ir mama.

Šis filmukas, kuriame įamžinta, kaip jauna mama pirmą kartą savo gyvenime galėjo pasikalbėti su savo mėnesio dukryte, patalpintas vieno labai gerai žinomo leidinio. Žiūrint, galima pamatyti, kad vaikas dar nežino, kaip jam reaguoti į visai jam nepažįstamus pojūčius.

Reklama

Kokia buvo mergytės kurtumo priežastis, gydytojams kol kas nežinoma. Aišku tik tai, kad tam, kad mergytė adekvačiai suprastų supančius garsus, jai reikalingas specialus klausos aparatas su nykštukiniu dinamiku, telpančiu mažoje ausytėje. Dabar ji turi tokį aparatą.

Jos mama sako: “Taip! Labas! Aš dar niekad nemačiau tokios tavo veidelio išraiškos. Tu jaudiniesi? Nori truputį paverkti? Sveika! Truputį atsargi esi.. Tu būsi tur būt tokia pat emocionali, kaip ir aš, taip? Tu girdi? Taip ! Aš tave myliu”.

Technologinių pasiekimų dėka mergytė dabar gali girdėti savo mamos balsą ir visus kitus aplinkinius garsus. Tai padės jai surasti savo vietą gyvenime.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four × 1 =

Fresh articles

Facebook

Trending