Connect with us

Įdomybės

Ši pora kartu jau 38 metus, ir kiekvieną dieną jie išeina į gatvę vienodai apsirengę

Šie sutuoktiniai – Cujosi ir Tomi Seki tiesiog sukurti vienas kitam. Jie susituokė prieš 38 metus, bet jų jausmai iki šiol stiprūs, tokie pat, kokie buvo 1980 metais, kai įvyko jų vestuvės.

Jie išgarsėjo savo Instagram paskyros dėka, kur reguliariai deda savo nuotraukas. Tai ne šiaip fotografijos, o dar vienas būdas pabrėžti jų sielų bendrumą, meilę ir santykių harmoniją.

Reikalas tame, kad Cujosi ir Tomi visada rengiasi vienodam stiliuje, jų plaukai vienodos spalvos ir netgi akiniai vienodi. Jie idealiai papildo vienas kitą ir sudaro vieną visumą. Labiausiai porai patinka mėlyna ir raudona spalvos, todėl apdarus jie renkasi dažniausiai šių spalvų.

Iš pradžių sutuoktiniai neplanavo būti žvaigždėmis. Tiesiog vieną kartą pastebėjo, kad jų plaukai įgavo vienodą atspalvį ir nusprendė pasinaudoti savo supanašėjimu ir jį dar papildyti. O praeitais metais jų duktė Mei sukūrė jiems paskyrą Instagramoje, kur dabar kas tik nori gali pasižiūrėti Cujosi ir Tomi nuotraukų.

Pasigrožėkite šia nuostabia pora! Kaip harmoningai jie atrodo kartu! O jų stilius tiesiog puikus!

Reklama

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − eleven =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending