Connect with us

Įdomybės

Širdis, pasirengusi sušildyti ir paguosti absoliučiai visus

Šiandien mes jums papasakosim apie tikrą didvyrį! Susipažinkite, šis juodškis gyvena Lenkijos mieste Bydgošč. Jis vardu Radamenesas ir jis yra daktaras! Taip taip, būtent taip: Radamenesas gydo kitus gyvūnus savo rūpesčiu, meile ir teigiama energija. Jis pradėjo tai daryti, kai jį patį per stebuklą išgelbėjo nuo mirties.

Kaip pasakoja gydytojas veterinaras iš Bydgošč klinikos, Radamenesas pateko į ligoninę praėjusių metų rugsėjį. Jam buvo labai blogai: mažylis buvo vos dviejų mėnesių, jo skrandyje buvo stipri infekcija, dėl kurios slinko jo kailiuko plaukai, o pats jis labai kentėjo. Tikimybė, kad jis pasveiks, buvo labai maža.

Vargšas gyvūnėlis negalėjo miegoti, jis verkė iš skausmo. Kai kurie gydytojai sakė, kad šansų nebėra, bet buvo ir tokių, kurie nusprendė padaryti viską, kad gyvūnėlis išgyventų.

Radamenesą gydė keletą mėnesių. Nuolatinės injekcijos, lašelinės ir vaistai būtų nuvarginę ir patį tvirčiausią žmogų, o čia juk kačiukas! Bet kačiukas buvo kantrus, su dėkingumu žiūrėjo į žmones, lyg suprasdamas, kad šie nori jam padėti. Ir štai pagaliau gydytojams pavyko: vieną rytą jie įsitikino, kad Radamenesas galutinai pasveiko, ir dabar jis tik turi sustiprėti.

Reklama

Atrodytų – laiminga pabaiga, galima baigti istoriją. Bet tai dar ne viskas! Kačiukas, dėkingas, kad jam išgelbėjo gyvybę, nusprendė dabar padėti gelbėti gyvybes kitiems klinikos pacientams gyvūnams. Jis pasiliko gyventi klinikoje, kad palaikytų kitus ligoniukus.

Taip taip, jūs teisingai supratote, jis dabar tapo visą parą dirbančia slaugytoja. Jis visą laiką leidžia su nelaimingais gyvūnais, ypač su tais, kurių laukia rimtos operacijos.

Juodškis juos aplaižo, murkia, guli kartu, ir visaip rūpinasi pacientais. Jis labai jautrus ir dėmesingas kitiems katinams bei šunims. Tik pažvelkite į šias jaudinančias nuotraukas. Nuostabu! Prikausto, tiesa?

Veterinarai laiko Radamenesą tikru klinikos talismanu. Tai labai geros dūšios katinas su didele širdimi. Unikalus atvejis! Pasidalinkite šiuo straipsniu su kitais, tegu ir jie žino!

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen + 5 =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending