Connect with us

Įdomybės

Šis labradoras visada taip nuramina savo draugą Husky. Tai taip mielai atrodo

Auksinio labradoro vardas yra Messi, ir tai yra mergaitė, o jos draugas vardu – Audi. Jie yra kaimynai, tačiau aukšta tvora neleidžia jiems žaisti kartu. Todėl, kai Audi labai pradeda liūdėti vienas, Messi ateina prie tvoros, pašaukia Audi ir stipriai apkabina savo draugą letenomis. Audi nusiramina, ir visa Tailando apylinkė nutyla. Pažiūrėk, kaip jie mielai atrodo kartu. Ištikimiausi draugai pasaulyje.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − 10 =

Įdomybės

Siaubas vestuvėse – šešios moterys visiškai atsitiktinai atėjo pasipuošusios vienodomis suknelėmis

Sidnėjaus gyventoja Debi Speranca, atvykusi į draugų vestuves, pastebėjo, kad dar penkios viešnios pasipuošusios vienodomis suknelėmis. Šios moterys nebuvo nuotakos draugės ir nesitarė – tiesiog, nusipirko vienodas šventines sukneles toje pačioje parduotuvėje.

You really should start a bridal registry so that your customers can enquire whether anyone else has purchased one of…

Reklama

Gepostet von Debbie Speranza am Sonntag, 17. September 2017

Speranca prisimena: „Mes su pussesere atėjome į registratūrą ir pamatę viena kitą vienodomis suknelėmis pradėjome juoktis. Bet paskui užėjo dar viena moteris. Ir dar viena. Ir dar viena“. Jos nuomone, vestuvių puotoje dalyvavo apie 200 žmonių.

Speranca nepažino kitų keturių moterų vienodomis suknelėmis (trys viešnios buvo iš jaunojo pusės, trys – iš nuotakos). Kai kurios iš pradžių nuliūdo, bet paskui į šią situaciją pažiūrėjo žaismingai. Moterys susidraugavo, netgi užsiminė pamergėms, kad pasiruošusios jas pakeisti. Moterų klausinėjo, ar tai nebuvo organizuotas incidentas. „Mūsų nuolat apie tai klausinėjo. Ne, tai nebuvo suplanuota, prisiekiu. Aš buvau pažįstama tik su viena tų moterų“,- pasakojo Debi Speranca.

Continue Reading

Įdomybės

Pasiūlymą tuoktis pateikė virtualioje tikrovėje

Jaunikis perkėlė nuotaką nuo zombio apokalipsės prie medžio šalia jos močiutės namo.

25 metų stalius Aleksas Lakovičius (Alex Lackovic) iš Melburno savo merginai Keli Lin Norman (Kelly Lynn Norman) pasipiršo virtualioje kompanijos Zero Latenci žaidimų aikštelėje.

Lakovičius pasakojo, kad į kūrėjus kreipėsi prieš mėnesį iki numatytos datos. Generalinis direktorius Zero Latency Skott Vandonkelaar (Scott Vandonkelaar) atsiliepė į prašymą ir sutiko jam padėti.

„Mes norėjome tai padaryti, nes mėgstame veiklą, kuri padaro žmones laimingus. Taip pat tai yra puiki galimybė parodyti, kad virtualioji erdvė – ne tik žaidimai“,- sako generalinis direktorius Skott Vandonkelaar.

Reklama

Pagal Lakovičiaus sumanymą, komandinio „Survival“ žaidimo metu, kuriame dalyviai turi apsiginti nuo zombių apokalipsės atakos, netikėtai pasikeičia veiksmo vieta ir pora atsiranda merginos mėgstamoje vietoje – prie medžio, prieš jos močiutės namą Pietų Afrikoje.

„Kiekvieną kartą, kai mergina galvoja apie savo laimingiausią vietą, ji prisimena tą laiką, kurį praleido Pietų Afrikoje su savo draugais ir šeima vaikystėje“,- sako Aleksas Lakovičius.

Kad sukurtume originalią veiksmo vietą, reikėjo kelių vietovės nuotraukų ir prireikė dviejų savaičių vaizdo kodavimui. Po to, kai pora „persikėlė“ į Pietų Afriką, Lakovičius priklaupė ant vieno kelio ir pasipiršo merginai, ši sutiko už jo tekėti.

„Žinau, kad tai buvo pokštas, pagal kurį mes „jaučiamės susižadėję“, o aš pagalvojau, kodėl šito neįgyvendinus tikrovėje.“ -Aleksas Lukovičius

foto – gagadget.com

Continue Reading

Įdomybės

Mokslininkai nustatė, kad gimusiems rugsėjo mėnesį geriau sekasi gyvenime

Paaiškėjo, kad gimimo mėnuo gali turėti įtakos vaiko sėkmei ateityje. Mokslininkai nustatė, kad vaikai, gimę rugsėjo mėnesį, sėkmingiau gyvena ir geriau mokosi mokykloje.

Nacionalinio ekonominių tyrimų biuro specialistai nustatė, kad vaiko gimimo mėnuo įtakoja jo mokymosi rezultatus mokykloje. Tai reiškia, kad jei moksleivis arba studentas gimė rugsėjo mėnesį, jam geriau seksis moksluose ir darbuose.

Pasak mokslininkų, labai svarbu yra tai, kokio amžiaus vaikas ateina į mokyklą. Šis faktas, kaip paaiškėjo, įtakoja mokinio pažangumą, jo vystymosi raidą, testų ir mokymosi rezultatus.

Reklama

Paprastai rugsėjo mėnesį gimę vaikai būna savo klasėje vyriausi. Tyrimas parodė, kad vyresni šios klasės vaikai geriau mokosi, jiems geriau sekasi gyvenime.

Mokslininkai teigia, kad tai gali būti iš pirmo žvilgsnio nereikšmingos smulkmenos, į kurias mažai kas atkreipia dėmesį. Tačiau, kaip parodė tyrimai, vyresni vaikai klasėje dažnai geriau mokosi ir tampa mokytojų „numylėtiniais“.

Šis  privalumas gerokai padidina gerų rezultatų tikimybę, mokytojų dėmesį ir klasiokų pagarbą. Visa tai užtikrina puikų pažangumą mokykloje ir universitete.

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending