Connect with us

Įdomybės

Specialus, gyvenimiškų nuotraukų su juokingais paaiškinimais, leidimas

Šios fotografijos atrinktos su mintimi, kad gyvenime viskas turi dvi puses ir skirtingi žmonės supranta įvykius labai subjektyviai. O dar subjektyvesnė nuomonė turi mūsų mažesnieji broliai. Jūs ką, abejojate, kad jie turi savo nuomonę?! Na ir be reikalo!

Kai kurie netgi homospiensams gali pademonstruoti, kas tai yra orientacija ir mokėjimas analizuoti situaciją. Ir kai kurie gyvūnai šiose fotografijose tai įrodo.

 • kas čia išdrįso ant mano šuns šaukti „Fu“?!

 • Laikas susodinimui!

 • Kam pažįstama?

 • O sako, kad katės negali priekinių letenėlių išskėsti, nes neturi raktikaulio!

 • Taaip! Nuraminai, matau!

 • O tu , Šarikai, tikras sibaritas, žiūriu!

Reklama
 • Nuskriaudžiau save! Pavaišinsi šeimininkę?

 • Priimkite mūsų užuojautą!

 • Taaaip! Ne veltui kai kas pergyvena!

 • Netikiu! Netikras!

 • Juk čia gamtos šedevras!

 

 • Kodėl toks piktas? Nejaugi kažko negavai?

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − fifteen =

Įdomybės

Nuostabiausios skulptūros, kuriomis žavisi visas pasaulis

Visame pasaulyje menas yra laikomas labiausiai pripažinta išraiškos forma. Yra dailininkų, kurie savo neįtikėtinoms skulptūroms ir statuloms suteikė ypatingą kūrybinę natą.

Kai kurie iš jų darbų yra svarbiausios lankytinos vietos turistams įvairiuose pasaulio kampeliuose. Daugelis iš jų tapo miestų ar netgi šalių prekiniais ženklais.

Jei jūs esate kelionių mėgėjai, kultūros ir meno gerbėjai, šie 30 šedevrų, vieni iš pačių įspūdingiausių pasaulyje, būtinai suteiks jums kryptį jūsų sekančiai kelionei.

Reklama

Continue Reading

Įdomybės

Katė užaugino voveriuką kartu su savo kačiukais

Vienuose geruose namuose gyvena katė. Ji atsivedė 6 nuostabius kačiukus ir tapo jiems gera mama. Ir štai jos šeimininkė su vaikais parke atrado ant žemės naujagimį voveriuką. Jie bandė surasti voverės lizdą, bet nerado. O mažylis galėjo žūti be maisto ir šilumos.

Tada mamai atėjo mintis, kad galima pabandyti išgelbėti voveriuką, padėjus jį katei. Ji atnešė voveriuką namo, patrynė jį į kačiukus ir atsargiai pakišo katei. Ir šioji iškart ėmė laižyti mažylį, o voveriukas greit suprato, kur čia galima pasistiprinti.

Reklama

Rastinukas greitai apsiprato naujoje šeimoje, gerai valgo ir auga. O 6 jo naujieji broliukai ir sesutės džiaugsmingai su juo žaidžia.

Continue Reading

Įdomybės

18 fotografijų, kurios būtų nuobodžios, jei kadre staiga nepasirodytų katė

Visi, kas turi kačių, puikiai žino, kad jos labai mėgsta dėmesį. Jos pasiruošusios viskam, kad tik šeimininkas jas stebėtų, žaistų, maitintų, ar tiesiog glostytų jas.

Be viso to, jos labai mėgsta įlįsti į kadrą, ir priminti apie save, gražuoles.

Mokslininkai sako, kad joms tiesiog patinka objektyvo stiklo blizgesys arba lempučių mirksėjimas fotoaparate, bet mes esam tikri, kad šie mieli gyvūnai tiesiog nori visada būti šalia mūsų, nes myli mus.

Pristatome jūsų dėmesiui pačias juokingiausias fotografijas, kur katės, savo pasirodymu, jas tiesiog atgyvino.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending