Connect with us

Įdomybės

Štai kaip atrodo gražiausias pasaulyje žirgas. Palauk, pamatysi jį judesyje!

Arkliai ir jų artimi giminaičiai asilai nuo senų senovės draugavo su žmonėmis. Kol nebuvo išrasti gariniai, o po to ir elektriniai varikliai, žmonės sunkių darbų atlikimui naudojo arklių fizinę jėgą.

Arkliai padėjo ir valstiečiams, ir miestiečiams, ir ponams. Karyboje arkliai irgi buvo nepakeičiami. Iki parako ir patrankų atsiradimo būtent raitoji kavalerija laimėdavo valdytojams mūšius. Šiais laikais arklių jau senokai nebenaudoja karybos tikslams.

Fermeriai iki šiol dažnai turi arklides. O selekcininkai pluša, norėdami išvesti žirgų veisles hipodromams. Bet netgi šiandien, kaip ir daugelį šimtmečių atgal, achaltekino žirgai yra vertinami ir mylimi daugelio žmonių.

Reklama

Achaltekinų veislės žirgas šalia kitų žirgų atrodo, kaip anglų šuo, palyginus su kiemsargiu šunim. Šiuos grakščius, pripratusius prie dykumos karščio gražuolius išvedė kažkada turkmėnų teke gentis. Žiūrėdamas į achaltekinų žirgą supranti, kodėl ši veislė skaitoma vos ne pačia gražiausia pasaulyje.

Reikia pastebėti, kad nežiūrint į švelnią odą ir trumpą kailį, šie žirgai labai ištvermingi. Gimę dykumoje, jie gali pakelti ir didžiulį karštį, ir baisų šaltį. Prieš daugelį amžių, dabartinių achaltekinų protėvius vadino “dangaus žirgais”. Šiandien jų nuostabūs palikuonys tikrai pateisina tokį vardą!

foto – storyfox.ru

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 + six =

Įdomybės

Kobra gėrė vandenį tiesiai iš žmonių rankų! Pažiūrėkite, kas nutiko toliau …

Sunku patikėti!

Sunku bei neįmanoma patikėti, tačiau viso to kaltininkė – tai gyvatės impotencija, kurią išgyvena šiuo periodu chordiniai (Chordada).

Pirmomis sekundėmis paklaikusi gyvatė netiki tuo, kad sunkiu jai momentu padavė jai stiklinę vandens, tačiau pajutusi žmogaus gerumą, gyvatė pakeitė nepasitikėjimą į gailestingumą ir godžiai išgėrė stiklinę vandens. Tai nuostabu ir tiek!

Reklama

Kaip neprognozuojamas gyvenimas: kartais mes galime padėti net potencialioje pavojaus situacijoje! Žiūrime vaizdo įrašą!

Continue Reading

Įdomybės

Apsivilkusi paauglystės drabužius B. Spears demostruoja nuostabias kūno formas: atrodo netgi geriau nei prieš 20 metų

Popdievaitė Britney Spears jau kurį laiką ir vėl stebina pasaulį ne tik savo naujais kūriniais, bet ir neįtikėtinomis kūno linijomis.

Žymiojo hito „Baby one more time“ atlikėja pasidalijo nauju vaizdo įrašu socialinio tinklo asmeninėje „Instagram“ paskyroje. Čia viena viena populiariausių visų laikų atlikėjų demonstruoja daugybę seksualių aprangos derinių, įskaitant ir trumpą mokyklinukės sijoną, su kuriuo pasirodė minėto hito vaizdo klipe.\

Akivaizdu – B. Spears iki šiol gali džiaugtis nuostabiomis kūno linijomis bei faktu, kad dabar atrodo netgi geriau nei tada, kai pasirodė „Baby one more time“ dainos klipas.

Reklama

Žinoma popdainininkė itin mėgsta nekaltos mokyklinukės įvaizdį. Visai neseniai ji pasirodė tik su tinklinėmis pėdkelnėmis ir apatiniais, ant kurių užrašyta „Bučiniai“, o visą derinį vainikavo kaklaraištis bei, žinoma, pilvą ir jo raumenis atidengiantys marškinėliai.

https://www.instagram.com/p/BaeyD7wFYQ8/

www.alfa.lt

Continue Reading

Įdomybės

Žurnalistė atkartojo žinomą Reičel iš „Draugų“ personažą: juokingos nuotraukos

Žurnalistė iš Niujorko Bruk Šunatona atkartojo žinomo personažo iš „Draugų“, Reičel, atvaizdus.

Mergina keletui valandų tapo Reičel Gryn ir išsiaiškino, ar sunku būti garsia blondine. Nuotraukas ji publikavo žurnale Cosmopolitan.

Dženifer Aniston herojė tapo savotiška 90-ųjų stiliaus ikona ir diktavo madą tuometinėms merginoms. Dabar į mada sugrįžta 90-ųjų stilius – balti marškinėliai po sarafanu, kliošiniai džinsai, antkaklio stiliaus papuošalai.

Amerikietiško žurnalo žurnalistė prisipažino, kad dabar nėra lengva surasti kai kuriuos daiktus iš 90-jųjų stiliaus, pavyzdžiui vietnamietiško stiliaus batus ant platformos.

Tarp atvaizdų, kuriuos išsirinko Bruk, yra ir Reičel atvaizdas su vestuvine suknele, jos atvaizdas promo- filmuke, atvaizdas iš finalinės serialo serijos.

Reklama

Continue Reading

Fresh articles

Facebook

Trending